Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Маршрут

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Маршрут

    Здравейте.Предстои ни пътуване и искам да ви попитам как е пътят Калофер - Априлци.Чух че пътят бил много зле дори ми казаха, че там си е истински offroad.Идеята ми е може ли с кола(ван) да се премине през този проход.

  • #2
    От: Маршрут

    Това е Русалийския(Марин) проход. На някои места са запазени участъци от страр римски път,но за лек автомобил не е за препоръчване. Общо взето си е за джипове. От юг по-високи коли със здраво окачване се качват до хижа Тъжа,но от север е по-зле. Забрави го!
    Освен това минава прз Национален парк "Централен балкан" и може да имаш проблеми с охраната на парка защото през него е забранено движението на МПС.
    Ползвай прохода Шипка!
    Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

    Коментар


    • #3
      От: Маршрут

      Мерси за информацията колега.На отиване минахме през Троянския проход,а на връщане през Шипченския.

      Коментар


      • #4
        От: Маршрут

        Здравейте!Предстои ми пътуване до Семково след седмица.Някакви предложения за маршрута Бургас-Семково.И изкам да попитам още нещо.Не знам дали тука му е мястото,но на GPS,като му задавах Семково не го намери,чак след ръчно търсене и показване тогава зададе маршрута.Нормално ли е това?

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X