Обява

Свий
Няма добавени обяви.

OMV бензиностанции в България

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: OMV бензиностанции в България

    Преименувах OMV София Пробива на OMV София Иван Гешов. Това е името на булеварда на който се намира(известен като пробива). Бензиностанцията се намира в близост до кръстовището с улица Гюешево(това е отбелязано в коментара).

    Освен това на Латинската версия съм коригирал имената така,че да отговарят на изискванията на закона за транслитерацията на Българските букви и буквени съчетания. Има го в темата "Каква информация и колко". Това ще облекчи търсенето особено от чужденци защото освен съобразяването със закона се уеднаквява и изписването на имената с това от картите(ОФРМ и БГ Рутинг мап например).

    Имената на точките и имена на улици,булеварди и обекти в коментарите съм ги написал с главни букви,защото буквени съчетания като това: "ijilli"(това е произволно съчетание,но подобни се срещат доста често) например се четат много трудно,особено на по-малък дисплей. На кирилица този проблем не съществува.

    Молбата ми към хората които ще правят корекции по файловете на латиница е да спазват тези правила,защото иначе много труд ще отиде на боклука!
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от Валери Недялков; 02-10-09, 16:13.
    Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

    Коментар


    • #92
      До: OMV бензиностанции в България

      На магистрала "Тракия" се е появило ново OMV - http://213.144.6.87/pdf/stations_bg_BG.pdf - Trakia Highway 86 km
      Моля някой да го добави.
      Прикачени файлове

      Коментар


      • #93
        До: OMV бензиностанции в България

        Готово...
        Прикачени файлове
        Последно редактирано от chavdarlk; 29-11-09, 20:21.
        Животът се мери не с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха
        GARMIN nuviCam LMT, GARMIN nuvi 200

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X