Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как се работи с тракове в iGo?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Как се работи с тракове в iGo?

    Отдавна ползвам iGo, понеже по мое мнение е добра навигация (ползвал съм и Гармин). Скоро преминах на iGo Primo и съм още по-доволен.
    Искам, обаче да споделям маршути с мои приятели, които също позлват iGo, но нещо не се получава. Видях от къде се записва маршрут, видях и къде го записва, как се експортира и т.н. Нещо, обаче не мога да се оправя с извикването на трака като маршрут (или каквото и да е). Целта ми е да мога да извикам вече записан трак (TRK или GPX фаил) и той да се визуализира на картата като маршрут с напътствия и т.н. както си му е реда при нормалният маршрут.
    Пак уточнявам - ползвам iGo Primo с кожа на Sbertaud 13.
    Предполагам, че е нещо просто, ама като не мога да го намеря, пусто?
    Предварително благодаря за помощта!
    Suzuki GSXR
    VW Touareg
    Mitsubishi Pajero II

  • #2
    От: Как се работи с тракове в iGo?

    Можеш ли да ме светнеш как се записват тракове в iGo, че нещо не мога да се светна.Записа на маршрут при мен става само ако му го задам.Нещо бъркам ли какво, а и немога да си сложа гармин на тел. много ме е яд.
    Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

    Коментар


    • #3
      От: Как се работи с тракове в iGo?

      Трака се записва от "Монитор на пътуването". Като влезнеш там има бутон "запис", като на касетофоните.
      Suzuki GSXR
      VW Touareg
      Mitsubishi Pajero II

      Коментар


      • #4
        От: Как се работи с тракове в iGo?

        Отдавна трябваше да пиша, но нямах време.Благодарсо за инфото.Направих 2 записа елементарни, но проблема е как да ги пусна в навигация.Мога само да ги прегледам и до там.Видях прави си папка с картата с тракове.
        Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X