Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходка Бистрица - Широки дол - Бистрица

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходка Бистрица - Широки дол - Бистрица

    Първоначално публикуван от Nikolai Georgiev (turbo d) Преглед на мнение
    И на мен ми се иска колегата да каже с подробности , каде как и тн. В групата нямаме конфликтни личности.
    Ако някой от го е засекъл , в което се съмнявам а дори и да е така не е умишлено, то със сигурност ще получи офицялно извинение. До тук добре сега колега Костадин стига писа с недомлъвки в няколко теми , защото никой не обича да го заплашват.
    Първоначално публикуван от kostadin_ra Преглед на мнение
    Вчера прегледах направеното от мен и наистина се обнадеждих.Дано да нямам проблеми вече с този кръст. Та като се връщах от Бистрица /там лях бетона/ тези с джипките направо щяха даме отнесат.Отбих в дясно за да не се ударим. Ще се радвам да не са колегите от форума които са били на разходката из Бистрица. Щеше да стане голям сакатлък. Това не е по темата но все пак искам да го споделя.

    Ето тук колегата е казал каква му е болката Само не разбрах "тези с джипките", какво правите у този форум?
    The Flat Earth Society has members all around the globe.

    Коментар


    • От: Разходка Бистрица - Широки дол - Бистрица

      Първоначално публикуван от kostadin_ra Преглед на мнение
      Някой от вас разбра ли че щеше да ме отнесе при последната ви разходка ?
      Първоначално публикуван от kostadin_ra Преглед на мнение
      Следващия път ще усетите.
      Я сега разкажи ни какво е станало,къде с кои джипки-абе я дай подробности,а не заплашвай.Щото НИЕ където бяхме не сме срещали никой,а още по-малко да сме причинявали проблеми?????....Нещо бъркаш и май ще дължиш извинения за глупавите обвинения,които си написал.Чакаме разказ от твоя страна.

      Коментар


      • От: Разходка Бистрица - Широки дол - Бистрица

        Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
        ....Нещо бъркаш и май ще дължиш извинения за глупавите обвинения,които си написал....
        И да не бърка пак е редно да се извини!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.....Че най обичам да ме заплашват!!!!!!!!!!!!!.........

        Коментар


        • От: Разходка Бистрица - Широки дол - Бистрица

          Има повече от 3 причини човек да се хвърли в канавката, ако срещне дружинка, каквато се беше заформила за тази раСотка, да не ви ги изброявам, някои са и от "7-те гряха". На колегата, с риск да се вкарам във филми с МОД-овете, ще препоръчам този форум:

          http://www.forum-zdrave.evropea.com/

          тук няма джипки и само здравословни проблеми се коментират (Нищо лично!)

          ВЕСЕЛА КОЛЕДА!
          The Flat Earth Society has members all around the globe.

          Коментар


          • Re: Разходка Бистрица - Широки дол - Бистрица

            Някой има ли снимки от разходката, Йори гледах е качил някакви клипове и няколко снимки, но ако някой друг има не се стискайте, а качете и тука.
            Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
            http://www.facebook.com/JeepBG
            LZ1GGC

            Коментар


            • От: Re: Разходка Бистрица - Широки дол - Бистрица

              Първоначално публикуван от gogosi Преглед на мнение
              Някой има ли снимки от разходката, Йори гледах е качил някакви клипове и няколко снимки, но ако някой друг има не се стискайте, а качете и тука.
              Никой не се стиска, виж три-четири страници назад, има 3 клипа и един тон снимки

              Честита Коледа!
              The Flat Earth Society has members all around the globe.

              Коментар


              • От: Re: Разходка Бистрица - Широки дол - Бистрица

                Първоначално публикуван от gogosi Преглед на мнение
                Някой има ли снимки от разходката, Йори гледах е качил някакви клипове и няколко снимки, но ако някой друг има не се стискайте, а качете и тука.
                В неправилната тема си ако питаш за нощната разходка.И не,няма снимки в този форум от нея.

                Коментар


                • Re: Разходка Бистрица - Широки дол - Бистрица

                  Прав си извинявам се, объркал съм темата
                  Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
                  http://www.facebook.com/JeepBG
                  LZ1GGC

                  Коментар


                  • От: Разходка Бистрица - Широки дол - Бистрица

                    Първо ви казвам Честита Коледа! Пожелавам ви здрави кръстове и здрави джипки. Второ никой не заплашвам.Трето няма за какво да се извинявам. Четвърто разказвам. Та аз се движа по посока църквата в с. Бистрица и по едно време срещу мен /отбелязвам в моето платно/ изкача мисля че беше Тойота въртя волана в дясно и спрях. За уплахата и за проклетисването няма да ви казвам. След "водача" минаха още джипки които бяха пригодини за извън асфалта. От форума разбрах че е имало разходка из Бистрица та затова вярвам че това е човек от вашата група. Смятам че "водача" е безотгговорен. Не искам да изпадаме в безпредметна полемика но следващия път ако някой не отбие кокво правиме къде отиваме? Успех.

                    Коментар


                    • От: Разходка Бистрица - Широки дол - Бистрица

                      Пс. Под усетите имам впредвид че няма да отбия встрани колата. А по отношение на мъжкото самолюбие аз винаги съм готов.

                      Коментар


                      • От: Разходка Бистрица - Широки дол - Бистрица

                        Първоначално публикуван от kostadin_ra Преглед на мнение
                        Пс. Под усетите имам впредвид че няма да отбия встрани колата. А по отношение на мъжкото самолюбие аз винаги съм готов.
                        Весела Коледа!

                        Цапаме темата с тези лирични отклонения, ако искате да си отворим друга тема с дебати по правилата за движение и колегиалността на пътя.

                        П.П. Колега, не знам какво караш, ама ако е под 3 тона не те съветвам да оставаш на пътя на Тойотата
                        The Flat Earth Society has members all around the globe.

                        Коментар


                        • От: Разходка Бистрица - Широки дол - Бистрица

                          Прав си да не цапаме. Карам Нисан естествено. От собствен опит знам че не винаги масата е право пропорционална на силата. Имам впредвид една катастрофа ко ято преживях скоро с едно Деу . На него нищо му няма а за мен да не говорим. Дано не ме разбирате погрешно нещо отново сдумите.

                          Коментар


                          • От: Разходка Бистрица - Широки дол - Бистрица

                            Първоначално публикуван от kostadin_ra Преглед на мнение
                            няма за какво да се извинявам............. Та аз се движа по посока църквата в с. Бистрица и по едно време срещу мен /отбелязвам в моето платно/ изкача мисля че беше Тойота ............... От форума разбрах че е имало разходка из Бистрица .
                            Ще се извиняваш,защото не сме били ние,как може да отправяш обвинения,щото разбираш ли некаква джипка изскочила,едно куче ли е Шаро?,а?.Знаеш ли колко джипки се разхождат из горите и голяма част от тях дори не знаят за форума?Не можеш така да отправяш обвинения.Айде сега и некой от друго место да ни обвини за нещо друго.Излагаш се.

                            Съгласен съм с теб,че има много безмозъчни шофьори и на автомобили и такива които карат джипки,но повярвай-ние не сме от тях

                            Коментар


                            • От: Разходка Бистрица - Широки дол - Бистрица

                              Първоначално публикуван от kostadin_ra Преглед на мнение
                              Пс. Под усетите имам впредвид че няма да отбия встрани колата. ...
                              Преди години познати погребваха свой роднина - младо момче. Имало е малшанса да пътува в колата на шофьор, последните думи на когото са били "Няма да го пусна този педераст" ...
                              Онзи насреща е бил виновният, тръгнал да изпреварва където и когато не трябва, а този е бил в правото си и е искал да го отстоява с цената не само на своя живот ...
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар


                              • От: Разходка Бистрица - Широки дол - Бистрица

                                Я да се преброим за Сряда в 10:30ч на ОМВ Панчарево

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X