Обява

Свий
Няма добавени обяви.

При Дядо Владо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • При Дядо Владо

    Днес решихме малко да се раздвижим, ама лекичко така и съвсем паркетно. Просто трябваше да ни слегне храната от няколкото дни непрестанно угояване. Използвахме поканата на Дядо Владо, и му се изтресохме. Тъй като тръгнахме по-рано с Жоро /Pacific/ трябваше да убием малко време и къде къде, та кривнахме в полето. То па там едно равно, та се наложи бая да повъртим да си намерим няколко бабуни. Почнахме да ги щурмуваме, а от тук, а от там









    Ей тая бабуна ни накара да размърдаме Дядо Владо преждевременно


    Това беше, легнахме по корем






    То не бе бутане, то не бе напъване, то не бе лежане по капаците, но не и не


    Е тук трябваше едно въже, е да ама откъде
    Айде звъним на Дядо Владо да носи, оказва се, че сме били на 300м от тях, идва той за 3 мин. Носи въже, лопатка. Връзваме и почваме да сецаме, англичанката се запънала и не мърда


    Втори опит и не и не


    И се почна




    Ето ти нов аватар, мани я вече тая бира, лятото ще я върнеш пак


    Айде и от другата страна да ти дойде акъла, кой те кара да се катериш там, а


    Е, след това копане вече малко му трябваше и беше долу, бабуната бая беше постригана от предния мост на Диското.

    После Дядо Владо ни заведе на неговия тест полигон
    Опааа, кво стана тук бе, накъв теглич се окопа


    А ся копай пак




    Дядо Владо се хвана за главата, кой и от къде накъде го е сложил баш там тоя теглич


    Поизкопаха, то па взе, че се смъкна само, нямаше нужда от въже тоя път.



    Спираме за малко и отиваме да видим к'во става с тракшъна на тойотата на ники, а и да се стоплим.....




    Ей го и шаро /забравих му името/




    Това е на Дядо Владо съкровището, почти на 100% възстановено CJ7 от 1979г /дано не бъркам годината, ако да, поправете ме/





    Почнахме едно дигане на трупчета, за тестове на тойотата, всичко си е наред, при три вдигнати гуми като сработи тракшъна, тойотата слиза от трупчетата. Нямам снимки. Пихме вино тогава
    Карахме джипките под ред, оказа се, че имам да сменям задното LSD, не държи нещо като хората, но това не е спешно, аз съм доволен как се катери с лекота, дори и да е умряло LSD-то. Дойде и huko, ние изпихме виното, стана ни скучно и студено, а не ни се прибираше, айде пак на бабуните.






    Това са снимките, ето и две клипчета.
    Дядо Владо има бойната задача, за другия път да осигури, малко по-хард бабуни, виното от нас

    Клип 1- 138МБ
    Клип 2- 65МБ
    Последно редактирано от Peppy; 27-12-08, 19:34.
    LZ1PER

  • #2
    До: При Дядо Владо

    Аз ли съм пропуснал нещо или Пепи има да черпи!!!! Това голямото черното с ЛСД-то. Какво е?
    LZ1VMH

    Коментар


    • #3
      До: При Дядо Владо

      Първоначално публикуван от GOLDY-Владиан Христов Преглед на мнение
      Аз ли съм пропуснал нещо или Пепи има да черпи!!!! Това голямото черното с ЛСД-то. Какво е?
      Пропуснал си да Уффф най-после и аз да се похваля
      LZ1PER

      Коментар


      • #4
        До: При Дядо Владо

        Пепи, честито второ разтъпкване на ГрандЪТ... Ама така е, като не се обаждаш на колеги СуперМодератори и LSD-то отказва от време на време. Той Кинекса е заложил логика...

        Коментар


        • #5
          До: При Дядо Владо

          Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
          .........Айде и от другата страна да ти дойде акъла, кой те кара да се катериш там, а
          Много си хитър Само срамежливата имотикона не дава де се рзбере, че, всъщност, ти ме накара Вярно, че после се радвахме и двамата като малки деца......ама....
          LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

          Коментар


          • #6
            До: При Дядо Владо

            Първоначално публикуван от pacific Преглед на мнение
            Много си хитър Само срамежливата имотикона не дава де се рзбере, че, всъщност, ти ме накара Вярно, че после се радвахме и двамата като малки деца......ама....
            Ха хааааа верно аз те накарах, абе Жоре, Яро ни е много сърдит, направо изключихме за него, ама така е, като само закъсваш, как да мисли за друго човек
            П.П. Сменяй си аватара бе, бирата лятото
            LZ1PER

            Коментар


            • #7
              До: При Дядо Владо

              Да бе закъсвали... С вино и мезета....

              Коментар


              • #8
                До: При Дядо Владо

                Това черното не трябва да има толкова големи ходове. Маса пари строших за да ги намаля.
                Пепи да не си скъсал някоя щанга.
                Проверих сервизното ръководство за ЛСД-то, когато е чисто ново съпротивлението трябва да е 24Nm.
                За ремонт е когато е под 2Nm. Което ми се вижда супер малко но все пак джипа е проектиран за високи скорости и много зацепено ЛСД може и да му пречи.
                Вдигаш едната задна гума във въздуха, слагаш дозимитричен ключ на болт на джантата и мериш.
                Пластините на ЛСД-то са евтини и се сменят супер лесно. Не се изисква квалифициран персонал, и хамалите го могат.

                Коментар


                • #9
                  До: При Дядо Владо

                  Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
                  Ха хааааа верно аз те накарах, абе Жоре, Яро ни е много сърдит, направо изключихме за него, ама така е, като само закъсваш, как да мисли за друго човек
                  П.П. Сменяй си аватара бе, бирата лятото
                  Чекай, чекай Яро каза , че не го влечели подобни копаници, а само топеници
                  Айде утре пак
                  LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                  Коментар


                  • #10
                    До: При Дядо Владо

                    Първоначално публикуван от pacific Преглед на мнение
                    Айде утре пак
                    Айде, кога и къде?
                    Яро, налиния ли си?
                    Алекс, ако си свободен заповядай и да ваемеш да спретнеш едно маршрутче в околностите?
                    LZ1PER

                    Коментар


                    • #11
                      До: При Дядо Владо

                      11:00, при мене, с кабелите
                      LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                      Коментар


                      • #12
                        До: При Дядо Владо

                        Първоначално публикуван от pacific Преглед на мнение
                        11:00, при мене, с кабелите
                        Абе, от сутринта ли почваме с теглото, ако искаш, за да няма проблеми като днес, аз пак ще дойда, но ела се вози при мен, няма да копаш, а само ще си пиеш винцето


                        П.П. аватара е супер
                        LZ1PER

                        Коментар


                        • #13
                          До: При Дядо Владо

                          Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
                          Айде, кога и къде?
                          Яро, налиния ли си?
                          Алекс, ако си свободен заповядай и да ваемеш да спретнеш едно маршрутче в околностите?
                          Маршрутче . С Алекс

                          Нали обеща само на асвалт бре.

                          Коментар


                          • #14
                            До: При Дядо Владо

                            Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
                            Абе, от сутринта ли почваме с теглото, ако искаш, за да няма проблеми като днес, аз пак ще дойда, но ела се вози при мен, няма да копаш, а само ще си пиеш винцето
                            Eeee, не става ! Обидно, някак си, за Камиона, ше се сърди
                            LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                            Коментар


                            • #15
                              До: При Дядо Владо

                              Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                              Нали обеща само на асвалт бре.
                              Сигурно е имал предвид "само на асфалт" до там, до маршрута
                              LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X