Обява

Свий
Няма добавени обяви.

При Дядо Владо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: При Дядо Владо

    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    Ако всеки писал в темата даде по 10 лв. http://www.ebay.com/sch/sis.html?_nk...d=181037264152
    Идеята е добра, подкрепям и бих се включил и с по голяма сума ако изберете нещо полезно...
    ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

    Коментар


    • От: При Дядо Владо

      Първоначално публикуван от auto_marin Преглед на мнение
      Идеята е добра, подкрепям и бих се включил и с по голяма сума ако изберете нещо полезно...
      Много бъзо пишеш Виж одговора ми над твоя , как ще чета Фронтерите ?
      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

      Коментар


      • От: При Дядо Владо

        Ами пиша, ти си ме преварил. А фронтерите набор на моята се четат с парче проводник...
        ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

        Коментар


        • От: При Дядо Владо

          Мхм...http://dealerscantool.com/CHRYSLER.html
          ....discontinued...(Starscans are a really bad investment. Don't get suckered into buying one.)
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • От: При Дядо Владо

            Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
            ..а аз си мисля за газово котлонче. ...
            То ако е за 'котлонче' - някъде ми се мота едно 'излишно' ELM327 (с посинен зъб)...
            Ако те устройва - свиркай (доколкото съм го пробвал - чете ЕКУ и трие грешки в него)
            Последно редактирано от slowtraveler; 31-07-14, 09:47.
            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

            Коментар


            • От: При Дядо Владо

              Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
              То ако е за 'котлонче' - някъде ми се мота едно 'излишно' ELM327 (с посинен зъб)...
              Ако те устройва - свиркай (доколкото съм го пробвал - чете ЕКУ и трие грешки в него)
              Мани ги тея зъбатите-я се върже я не. То протоколи ли не бяха, скорости ли… жицата си е жица… Ако ще е elm 327, да е usb!
              42

              Коментар


              • От: При Дядо Владо

                Не виждам разликата между жица и блутут - имам 2 'зъбати' и се връзват с телефона от раз.
                С автомобили - също (стига да ЕЛМ да поддържа стандарта им).
                Разбира се - информацията е доста 'постна' - всичко от ЕКУ, но нищо повече...
                Пък и казвам, какво мога да дам - на дарен кон зъбите не се гледат
                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                Коментар


                • От: При Дядо Владо

                  Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                  Ако всеки писал в темата даде по 10 лв. http://www.ebay.com/sch/sis.html?_nk...d=181037264152
                  Много добра идея. Може да я довършиш като събереш парите а моите кинти обещавам да ти ги донеса лично.

                  Коментар


                  • От: При Дядо Владо

                    Пратих ги (за сега виртуално, ако кажете де- реално).
                    А тези простотии се правят от името на всички ни.
                    Даника
                    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                    Коментар


                    • От: При Дядо Владо

                      Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                      Много добра идея. Може да я довършиш като събереш парите а моите кинти обещавам да ти ги донеса лично.
                      Това, ако не е закрито (и Димата не е отмъкнал дъщерята ) няма ли да свърши работа ?
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • От: При Дядо Владо

                        Първоначално публикуван от slaf4u Преглед на мнение
                        Мани ги тея зъбатите-я се върже я не. !
                        Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                        Не виждам разликата между жица и блутут -
                        За "Слафчу", да предпочитам "жицата"
                        За "СТравелер", много благодаря, оценявам желанието да ми помогнеш! Малкия "синезъб" мога да си го купя, стига да се самоубедя че е правилно...ама не съм сигурен.
                        Проблема излезе вчера, и нищо не налага да го решим на "ура" ( временно ще къпя "Рейнж класици")
                        Не се карайте заради мен моля. Не ми е за първи път, но винаги ми е неприятно.
                        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                        Това, ако не е закрито (и Димата не е отмъкнал дъщерята ) няма ли да свърши работа ?
                        Това не го разбрах в първата част, но втората няма как да стане, там действието е "иеб@м и фъргам".....и "женските" татковци ще ме разберат(някои със закъснение), но и това не е в темата за "жипки"......
                        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                        Коментар


                        • От: При Дядо Владо

                          Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                          Това не го разбрах в първата част,
                          Става дума да използваме сметката в линка за набирателна на фонд "котлонче" ?
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • От: При Дядо Владо

                            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                            Става дума да използваме сметката в линка за набирателна на фонд "котлонче" ?
                            НЕ! Свързано и с предния ти пост, там манджата загорЕ
                            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                            Коментар


                            • От: При Дядо Владо

                              Синьозъбото е удачно временно решение. Еле па ако е бес'пари. Обещавам да го науча да се свързва.

                              Коментар


                              • От: При Дядо Владо

                                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                                Синьозъбото е удачно временно решение. Еле па ако е бес'пари. Обещавам да го науча да се свързва.
                                Ясене, не.
                                Изсулвам се от работническия си ризогащон и се навличам с "меринджейския" ми копринено-лъскав костюм (все още си ги имам няколко, че и ми стават), даже ще се обръсна.....ами за сега не трябва. Не става дума за +/- 50 лева, нищо аварийно не го налага. Пак благодаря на всички, но да върнем малко газта, на дневен ред е "Рейндж клсик" 3.5 с два карбуратора "Стромберг" + газ ( изхвърляме метана и го зменяме с пропан ).
                                Ако има "аварийна" машина тип "Крайслер", ще я пратя при Еди да е оправи, може и при Димата дори да е чете, (понеже след четенето има още куп неща) Сега да уточня задачата, търси се не "котлонче", а "котлонче за вграждане в каравана"...и то не спешно :-)
                                0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X