Обява

Свий
Няма добавени обяви.

При Дядо Владо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: При Дядо Владо

    Нема бре там съм.И без това трЕбе да права мойто парче скраб,че нещо прегре и изкриви тиквата...
    "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
    Mark Twain
    СтоЕнчA

    Коментар


    • От: При Дядо Владо

      Подготви се за утре . Чакам предложение за монтиране на лебедка . Поне нещо като скица!

      Коментар


      • От: При Дядо Владо

        На друга геца гледал ли си как тръгват? Щото съм останал с впечатлението че по принцип са си малко муднички. В смисъл, че не включват веднага като натиснеш копчето, а като се "поняместят".
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • От: При Дядо Владо

          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
          На друга геца гледал ли си как тръгват? Щото съм останал с впечатлението че по принцип са си малко муднички. В смисъл, че не включват веднага като натиснеш копчето, а като се "поняместят".
          Е те сите блокажи са така - иска време да включи (нали трее да се наместят железата) и време да изключи, като изключването понякога изисква разлика в оборотите на колелата (демек на завой)
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • От: При Дядо Владо

            На 463-то копчетата командват клапанчета за вакуум.В РК има мембрана,която го включва.Тия на мостовете са хидравлични,ама вакуумна мембрана "клеца" помпите дето са на рамата...
            0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

            Коментар


            • От: При Дядо Владо

              Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
              На 463-то копчетата командват клапанчета за вакуум.В РК има мембрана,която го включва.Тия на мостовете са хидравлични,ама вакуумна мембрана "клеца" помпите дето са на рамата...
              Бафмааму ръчкам "Супер селекта" ( на кво' да е Мастурбисш) и нещо мига, жужи, абе шъ стани голям'ту работа, на "Черока " дърпам....на "Ровъра".... на "Исузо"-то..., та дори на "Тата"....ама таз G-ца не ще бутонЦето цъка, а брега се качва все по-високо ( разбирай закопаваме се все по-надолу) .....Връщам се към "Тата"-та научиха ме, че за да и' превключваш, най-добре е да си натиснал съединител и спирачка....че на старите G-ци е хидравлична помпичка, благодарение на Търтьо се ограмотих....ама как е алгоритъма на автоматичната G-ца незнам (както и собственика) та за това искаме помощ, човека да знае първо това, после другото или ако правим всичко "Както си требе", схема че да хвана проблема без да съдирам полвината ел. инсталация ......аре бре кой шъ идва утре на клюка и кафе, че Ровър и Фронтера май до сега не са изляли на собствен ход от раяката пред мен
              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

              Коментар


              • От: При Дядо Владо

                Ако успея ще намина и аз

                Коментар


                • От: При Дядо Владо

                  Каква е тази тишина бре.Сняг ли много вали или Дядо е станал милионер?След малко отивам да го притеснявам!!!!

                  Коментар


                  • От: При Дядо Владо

                    Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                    Каква е тази тишина бре.Сняг ли много вали или Дядо е станал милионер......
                    То при тези условия в гаражаНатиснете снимката за да я уголемите

Име:13-02-12_1523.jpg
Прегледи:1
Размер:45.4 КБ
ID:5347433 (и навън) Натиснете снимката за да я уголемите

Име:16-02-12_1553.jpg
Прегледи:1
Размер:25.6 КБ
ID:5347434само хард ентусиастиНатиснете снимката за да я уголемите

Име:16-02-12_1555.jpg
Прегледи:1
Размер:32.2 КБ
ID:5347436 и водачи на истински джипки.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:16-02-12_1554.jpg
Прегледи:1
Размер:25.5 КБ
ID:5347435 за да помагат......
                    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                    Коментар


                    • Re: От: При Дядо Владо

                      Човек да не мръдне незабелязан... Мерси за изваждането (и спасяването на графика на жена ми[че и това е важно])Уж отидох за лебетката, НО ми дадоха и да се покефя на бившото Изхлузо - Да е живо и здраво!
                      Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

                      Коментар


                      • От: При Дядо Владо

                        Даже и си документиран
                        http://www.vbox7.com/play:94016e0877&start=8
                        http://www.vbox7.com/play:24cf27d990&start=6
                        JEEP GRAND CHEROKEE 2.7crd 088-570-53-52

                        Коментар


                        • От: При Дядо Владо

                          Даже и сФидетИлИ имаше,седейки на топличко
                          878511557

                          Коментар


                          • От: При Дядо Владо

                            Утре мисля да видя Меката на Чероците и понеже съм православен ще си взема едно шише зла домошарка против уроки.

                            Коментар


                            • От: При Дядо Владо

                              Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                              Утре мисля да видя Меката на Чероците....
                              Дойде....И ето Иво тегли РадиНатиснете снимката за да я уголемите

Име:16-03-12_1617.jpg
Прегледи:1
Размер:43.4 КБ
ID:5355884 към правата (Диско) вяра, понеже се оказа че ако си над 150кг. колана на "Чероците" е къс, а кабината тясна.....но други ровъристи не се престрашиха да дойдат да славят марката
                              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                              Коментар


                              • От: При Дядо Владо

                                Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                                .....но други ровъристи не се престрашиха да дойдат да славят марката
                                Е тук излъга щото и рейндж ровъра също е ровър

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X