Обява

Свий
Няма добавени обяви.

При Дядо Владо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: При Дядо Владо

    Нищо не се разбира. Тва ще да е LR или даже по-вероятно Jeep, защото Нива и Витара се качват без засилки.

    Коментар


    • От: При Дядо Владо

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      Нищо не се разбира. Тва ще да е LR или даже по-вероятно Jeep, защото Нива и Витара се качват без засилки.
      Най-обикновен "Черок", с най-обикновен VМ дизел .....
      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

      Коментар


      • От: При Дядо Владо

        Да ми разчистите просеката за събота от всекакви железа!! Идвам да я превземам!!
        088пет722пет99
        http://www.hydropompi.com/

        Коментар


        • От: При Дядо Владо

          Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
          Да ми разчистите просеката за събота от всекакви железа!! Идвам да я превземам!!
          Да се беше порадвал на новата джипка поне една седмица, преди да я кръстиш"Титаник"... Хубав джип беше...
          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

          Коментар


          • От: При Дядо Владо

            И вземете тоя път снимайте с някакъв телефон, дето може да снима, че да гледат сеир повече хора, и да няма после оправдяния "А, това не е мойта джипка - някой друг е". На филмчета се виждат някакви движещи се петна само.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • От: При Дядо Владо

              Еми нема ме мене,оти се необаждат.
              878511557

              Коментар


              • От: При Дядо Владо

                Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                Да се беше порадвал на новата джипка поне една седмица, преди да я кръстиш"Титаник"... Хубав джип беше...
                Това "Титаник" ми харесва!! Нали трябва да я пробвам-може ли да плива,или не! А и нали каза че било параход,от кво да се притеснявам!??
                088пет722пет99
                http://www.hydropompi.com/

                Коментар


                • От: При Дядо Владо

                  Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                  Това "Титаник" ми харесва!! Нали трябва да я пробвам-може ли да плива,или не! А и нали каза че било параход,от кво да се притеснявам!??
                  Не знам дали знаеш,ама накрая "Титаник" потъва,та да зема да ти дам малко пояси .

                  Коментар


                  • От: При Дядо Владо

                    Гледам тука за некролози, ама явно днес никой не се е давил...........
                    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                    Коментар


                    • От: При Дядо Владо

                      Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                      Гледам тука за некролози, ама явно днес никой не се е давил...........
                      И,аз чаках снимки от рейда на Титаник или пускането на вода на Наутилус,ма нЕма.
                      Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                      Коментар


                      • От: При Дядо Владо

                        Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                        Гледам тука за некролози, ама явно днес никой не се е давил...........
                        Ъъъъ .... ние нямахме шнорхел, а ряката беше плавателна
                        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                        Коментар


                        • От: При Дядо Владо

                          За вчера сте оправдани:
                          http://www.dnes.bg/stranata/2010/12/...lojenie.105503

                          Днес още ли е плавателна?

                          Коментар


                          • От: При Дядо Владо

                            Всичко наред ли е при Дядо Владо, че по вестниците гледам, че Костинброд е станал половин Атлантида. Много зле изглежда.
                            JEEP CHEROKEE '86 XJ 4.0

                            Манол Денев

                            Коментар


                            • От: При Дядо Владо

                              Е аз съм жив свидетел, че реката беше доста придошла. И както се казва ".. и аз бях там, пих и се веселих... Демек ядох лимонени резенки, чесахме се по главите и аз лично пих бира (щото дядо Владо наистина не пие бира) и боцкахме мезенце. Свършихме много добра работа (разглобихме печката на Пахероса).
                              ...ааа и да споделя. Дядо Владо май бъзика сателитите, щото по координатоте на Sparky отивате на около 200-300 м. от гаража (в интерес на истината просто трябва да се преработят в друг вид). Аз сега ще ви ги дам готови за ползване:
                              N 42°48' 15.4"
                              E023°11' 46.6"
                              или в десетични:
                              N42.80428°
                              E023.19629°
                              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                              Коментар


                              • От: При Дядо Владо

                                Нали съм карък,точно вчера се изсипа всичката вода,и реката искаше да излиза!! Не рискувах,щото щяхте да ме търсите някъде по Искъра!

                                Ама свършихме перфектна работа с Дядо Владо. Преместихме шофьорската седалка с 12см. назад,и сега Пахерото ми е по мярка!
                                088пет722пет99
                                http://www.hydropompi.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X