Обява

Свий
Няма добавени обяви.

При Дядо Владо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: При Дядо Владо

    Първоначално публикуван от choko Преглед на мнение
    Копона ще е на макс,кал ,сняг и вода.
    Малка грешка,сори
    Прикачени файлове
    878511557

    Коментар


    • До: При Дядо Владо

      Малко симки от гаража на дядо Владо.
      Прикачени файлове
      878511557

      Коментар


      • До: При Дядо Владо

        Първоначално публикуван от choko Преглед на мнение
        Малко симки от гаража на дядо Владо.
        Може и малко коментар
        1-4 работещ "Търтей" ( зад кадър и на тъмно да не му излезе име на пчелок работливец)
        Следва "...и се осъжда на смърт чрез обезглавяване....." 5-та снимка-съдията, 6-та осъдения, 7-ма опечалени приятели,8 поемните лица, 9 главата е отрязана, 10 палача с черна качулка (не е расист но мрази другите марки) , 11 емайлираният леген - място на всяка отрязана глава .....и сие карантия изсипала се от трупа
        Идването на Христос-спасителя и возкресение ладово другата неделя ......евентуално
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар


        • До: При Дядо Владо

          Ама вие верно сте я изкормили тая Нивушка. Барем отворете и дифовете, така и така сте я нацепили цялата...
          "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
          Неизвестен мъдрец

          Коментар


          • До: При Дядо Владо

            Дядо Владо кротко дезинформира. Изкормихме Самара. Нивата чака ред.

            За Нивата се установи недостиг на динамика в двигателя, затова сега се редят планове за 2л двигател. Ама първо да измислим нещо за трансмисията, че тази и 1.6 двигател успява да я смели.

            Коментар


            • До: При Дядо Владо

              Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
              Ама вие верно сте я изкормили тая Нивушка...
              .....нали знаеш че в Бг-то всичко е измама и нагласено чрез подставени лица.....та присъдата "Кръц на мотора" е за "Нивата", но го отнесе "Самарата" на Ясен, а "Нивата" е пусната .....поради липса на "доказателства" (разбирай онези бележки от банката, на които някога пишеше че са обезпечени със злато)
              П.П.Виждам, че Ясен си е признал пръв и сам за да постигне споразумение с инквизицията (и онзи с черната качулка) .....но нещо ми подсказва че ще има перефраза на поговорката "...и "Нивата" дядо попе и "Нивата"..." т.е. и двете, само малко да стопли времето, че студа изсмуква силите и вечер не ми се работи
              Последно редактирано от дядо владо; 15-03-10, 20:52.
              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

              Коментар


              • До: При Дядо Владо

                Абе, добре ще и дойдат 2л на Нивата, само да се изясни концепцията. Например как ще се попречи на Дима да я дуе по улиците като голфо-наказвачка...

                Коментар


                • До: При Дядо Владо

                  Ясене слагай някой по запарен мотор имаше една Нива в мобилето с 2.0 абартов дали това нее твоя мотор
                  Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

                  Коментар


                  • До: При Дядо Владо

                    Проблема не е в мотора който ще се сложи!! На задволанното трябва да се мисли някакво укротяване,щото тогава (с абартовия) голфовете ще изчезнат,а Нива-та ще стъпва само на задният мост.
                    088пет722пет99
                    http://www.hydropompi.com/

                    Коментар


                    • До: При Дядо Владо

                      Дали ще има с кой да се покаляме в Неделя? Имам нови гумета с които да се похваля Ако Дядо Владо измисли и кратка разходка - опознавателна в района ще е още по-добре

                      Коментар


                      • До: При Дядо Владо

                        Първоначално публикуван от Камен Ангелов Преглед на мнение
                        Ако Дядо Владо измисли и кратка разходка - опознавателна в района ще е още по-добре
                        Всеки е добре дошъл, но за участие в разходка аз съм "пас", трябва да се изписва "Самарата" на Ясен, да се прави
                        Г(у)азка ....абе работа си имам и за мен и за целия китайски народ + част от индийците
                        "Ди джей Давел" си организира сам прибиране по "черно" до Сф-то, ама как и от къде незнам....
                        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                        Коментар


                        • До: При Дядо Владо

                          Ще я изпишем, ако се излекува, ...

                          Утре съм първа пушка!

                          Коментар


                          • До: При Дядо Владо

                            На кафе в 10.30ч,и я почваме.
                            878511557

                            Коментар


                            • До: При Дядо Владо

                              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                              Ще я изпишем, ако се излекува, ...
                              Какво стана бре? Увехнаха цветята да я чакам пред болницата! Излекувахте ли я?
                              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                              Коментар


                              • До: При Дядо Владо

                                Ладичката излекувана.
                                878511557

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X