Обява

Свий
Няма добавени обяви.

При Дядо Владо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: При Дядо Владо

    .....симптоми колата (Пахерос спорт 2.5Д) си вървяла и угаснАла, стартер "цък, цък" мЪ гмъц (гаснат ламБи кат` на зло късо), през коляновия вал мотора се врАти мазничко (по-късно осъзнах че е прекалено мазно за дизеляк) .....оглед - шалтера откъртен, колекторния възел на кайма
    Ивам`го даго`ива вчера консултации с кой ли не, от какво може да е, днес нов стартер и при монтажа (в пъти по силно осветление) биелка кротко се сгушила на завет накъде между рамата и предния диф .....това го пиша да не звъня на всички от снощи, че бая коняк изпих и нищо ми не дойде в главата тогаваНатиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC06352.JPG
Прегледи:1
Размер:80.0 КБ
ID:5778176
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • От: При Дядо Владо

      Деди , преди карах с 2 наум сега с 1,5 наум. Да се знае ,че като бай уй англичанина е написал че помпите на спирачките на ЛР Диско 1 с АБС и без са различни е верно.Чакаме новата и повтаряме упражнението.
      А ако някой знае какво прави този пишляк от долната страна да каже.
      Така изглежда помпа за диско без АБС.
      http://www.island-4x4.co.uk/brake-ma...5-p-32244.html
      На тези с АБС от долу има нещо стърчащо.Не мога да кача снимка.
      Спирачки за сега имам защото съм си природно здрав -но това не е решение.

      Коментар


      • От: При Дядо Владо

        Бррррр. Много шавливи тези биели...
        Като се сетя - последната дето я гледах как бе излязла през блока беше чукнала раздатката на една Мазда6... Лееекинко така по допирателната, та освен строшен блок и корпуса на раздатката, бе потрошила и зъб на голямата зъбчатка... Направо да се чудиш какво да ремонтираш първо
        Дедо Владо знае, че на самолетите 'бронират' местата, където може да се разхвърчи например компресорно колело или витло (неслучайно срещу голямото компресорно колело на повечето пасажерски самолети прозорецът няма 'стъкло' и е брониран, както и целия корпус в този участък... Май ще трябва да почнем да слагаме по една яка стоманена втулка - като се троши биела да не прави други поразии
        Последно редактирано от slowtraveler; 13-01-18, 18:20.
        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

        Коментар


        • От: При Дядо Владо

          Да попитам, тая биела не е излязла без ТРЯС. Собственика нищо ли не е усетил?
          https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

          Коментар


          • От: При Дядо Владо

            И кво , Жоре , да не земат да фръкнат
            Съболезнования на потърпевшия!Щом няма никой пострадал , ядовете са малки.
            Тоя стартер , като го гледам е работил паралелно с ДВГ , се едно крадец го е подкарал с взлом.
            Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

            Коментар


            • От: При Дядо Владо

              Деди, от какво е разпределителния вал на снимката?
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • От: При Дядо Владо

                Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                И кво , Жоре , да не земат да фръкнат
                Ами щеше да има здрав блок и стартер (да, има там едни 'дреболийки' с хода на биелата, ама може да се направи и със съставна биела ) Предполагам стартера го е ударила биелата, и затова е в това положение, а не е карал 'електроход' ....
                Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                Коментар


                • От: При Дядо Владо

                  Знаеш , че биела се къса от луфт между буталото и КВ.Тоа трактор е чукал и тропал ,преди да се скръши.Ма много.Ма караме Пахеро - нема тва онова.
                  Може и момците да не са карали никога кола с изправен мотор и да са мислели , че "дизелът така си тропа".
                  И , тоа стартер ми е последна грижа , баш на мен как се е натрошил.
                  Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                  Коментар


                  • От: При Дядо Владо

                    Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                    Знаеш , че биела се къса от луфт между буталото и КВ....
                    Не винаги... Конкретния случай дето го гледах бе навярно заради влошено мазане и затягане на бутало (вероятно скършена пръскалка за масло в подбуталното пространство - така и не я намерихме)...
                    А двигателя май нямаше 70х.км....
                    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                    Коментар


                    • От: При Дядо Владо

                      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                      Деди, от какво е разпределителния вал на снимката?
                      От "Рейндж ровър" V8 3.5 чакащ за възкресяване
                      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                      Коментар


                      • От: При Дядо Владо

                        Това с биелата нали не е следствие на моята маневра с тоя туч!???
                        088пет722пет99
                        http://www.hydropompi.com/

                        Коментар


                        • От: При Дядо Владо

                          Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                          Това с биелата нали не е следствие на моята маневра с тоя туч!???
                          Имало си причина...



                          П.П. Ей, няма да пипаш буса!
                          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                          Коментар


                          • От: При Дядо Владо

                            Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                            Имало си причина...



                            П.П. Ей, няма да пипаш буса!
                            Не се драчи с Крумчо бре / дружка ми е / , дай тоя бус на мен.....да го пробвам.

                            Коментар


                            • От: При Дядо Владо

                              Туй "ПаХеро" само го дръпнА Иво-полис с Ленд Ровъра си, а Крум въртеше волана при неработещ двигател - за да се нацели входа на гаража. Свидетел съм.
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • От: При Дядо Владо

                                Ако слушаш Евстатиев,това е напълно достатъчно!
                                088пет722пет99
                                http://www.hydropompi.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 7 потребители онлайн. 1 потребители и 6 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X