Обява

Свий
Няма добавени обяви.

При Дядо Владо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: При Дядо Владо

    Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
    Баф`го, яАви се.
    Да заменим ключовете със скенери или как, група аферисти се събрали и дядо изненадАли
    [ATTACH=CONFIG]929369[/ATTACH]
    ама много изненадАли, и много приятно.
    Да сте живи и здрави.
    ....мЪ сега се чувствам като питекантроп в компютърна зала
    Хайде честито и на късмет ��.
    Да помагаш на хората и без такива : "Я виж тука а пък аз ще почерпя (пиян и гладен)"
    Успех и със здраве !!!
    Еди Рангелов : 0885 088 444
    Няма незаменими има незабравими хора !!!

    Коментар


    • От: При Дядо Владо

      Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
      Има рЯка - лОви риба !
      С пасата на Гагич
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • От: При Дядо Владо

        Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
        С пасата на Гагич
        На депресирана суисидна техника не бива да се доверяваш, още повече ако треа да плуваш с нея !
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • От: При Дядо Владо

          Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
          На депресирана суисидна техника не бива да се доверяваш, още повече ако треа да плуваш с нея !
          То от Гагич всичко се опитва да избяга в първия възможен момент
          Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

          Коментар


          • От: При Дядо Владо

            https://www.youtube.com/watch?v=pR30knJs4Xk
            И амонал с нафта и карбамайд.
            Ей , обичайте се изпървенкя
            Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

            Коментар


            • От: При Дядо Владо

              Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
              То от Гагич всичко се опитва да избяга в първия възможен момент
              Ше видим дали е така като си остави джипките за лънчови манекени.

              ... па ако треа ше изсипеме нЕколко самосвала при моста за бент, та да не се мъчат много и да ритат с гумЕтата като се фЪрлат по таван у рЯката.
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • От: При Дядо Владо

                Да ти кажа ли разликата между педал и гей каква е
                Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                Коментар


                • От: При Дядо Владо

                  Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                  Да ти кажа ли разликата между педал и гей каква е
                  КАжи, нЕам никъв опит с тая материя.
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • От: При Дядо Владо

                    Ми отвори си тема по въпроса.Стига сме спамили тук!А?
                    Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                    Коментар


                    • От: При Дядо Владо

                      Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                      Ми отвори си тема по въпроса.Стига сме спамили тук!А?
                      Ма Ич ма не интересуват гейовете, а тука за дЕдовия иде реч !

                      P.S. Да не си пропил ?
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • От: При Дядо Владо

                        Първоначално публикуван от edirangelov Преглед на мнение
                        ...Да помагаш на хората и без такива : "Я виж тука а пък аз ще почерпя (пиян и гладен)"
                        Докато Дедо готвеше следобедното кЪфе си бъбрехме с внучката му...
                        - Кой клас си
                        - Трети
                        - Еее, значи вече можеш да смяташ вярно...
                        - Даа, не като дедо
                        Уж деца, пък вече знаят кой може да прави сметката и кой я кара на вересия
                        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                        Коментар


                        • От: При Дядо Владо

                          Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                          Докато Дедо готвеше следобедното кЪфе си бъбрехме с внучката му...
                          - Кой клас си
                          - Трети
                          - Еее, значи вече можеш да смяташ вярно...
                          - Даа, не като дедо
                          Уж деца, пък вече знаят кой може да прави сметката и кой я кара на вересия
                          На едно и също дередже са с Keltis по въпроса с диагностичните апаратури.По цвет ги различават
                          Ма сметка на гърба на дедо лесно праят!
                          Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                          Коментар


                          • От: При Дядо Владо

                            Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                            .......измежду многото неща които деди си няма са и хемороидите, мЪ сЪ незнаЙ, може да завъдя и тогЪз......(туй е следобедното кафе)
                            П.П. Оказа се, че чете Сузуки джимни без проблем, продължавам с търсене на опитни заюкци
                            То и американски джип нямаш ама ги оправяш та почвай и хемороидите Методите на диагностика са почти същите
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • От: При Дядо Владо

                              Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                              То и американски джип нямаш ....
                              Аааа съсем ми е американско 4х4 " Гробищарката "

                              Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                              От толкова друсане по тия джипки, някой все е завъдил...
                              ....знам ли? При теб дебелогъзото негър (първоначален джип оунър) все си мисля че на меки седалки е свикнал и сичкото жибка е такова мекичко (хемороидопредпазващо) по рождение.
                              Една "Г-ца" на мерцедес правих тези дни, тя не хемороиди, камъни в бъбреците лекува, но си няма ОБеДеІІ ....

                              Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                              Успех на новия диагностик!
                              Нов, нов, колко да е нов от 1963-та година насам..... за новата диагностика поклон, щот` днес и "Дискавъри TD5" чете.....

                              Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                              Уж деца, пък вече знаят кой може да прави сметката и кой я кара на вересия
                              .....ш`сЪ поправя убИщаам
                              Последно редактирано от дядо владо; 12-09-17, 17:26.
                              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                              Коментар


                              • От: При Дядо Владо

                                Ся ако земе да прочете и Рено Еспас ...?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X