Обява

Свий
Няма добавени обяви.

При Дядо Владо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: При Дядо Владо

    Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
    ...
    Като да са за Спасов, ама знам ли, може и за Тодоров да има......
    .....и да питам някой да има ( не разбира се на цената на почерпка ) излишен работещ електродвигател 5-6-700W без значение моно или трифазен, но да е с лапички а не с челно зафланцване?
    Понеже поста ми е от 09.03, та на 04.03, което беше Тодоровден, също имаше ретро-мероприятие пред Ал. Невски освен регулярното на Спасовден.

    А за мотора не съм те забравил, ама мислех утре да звънна и/или мина, че нали ти е ден за премЕтане на макарите.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • От: При Дядо Владо

      http://www.hilux4x4.co.za/manual/
      Деди. Ето ти "четиво". Май става за общообразователни цели.
      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

      Коментар


      • От: При Дядо Владо

        Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
        Деди. Ето ти "четиво"..
        Пенчо вместо като едно време да гледа на живота по правилния начин
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC06045.JPG
Прегледи:1
Размер:112.8 КБ
ID:5750675

        обърнал гумите и взор към младичка "Кия",
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC06205.JPG
Прегледи:1
Размер:89.1 КБ
ID:5750674
        а днес става на 60 и трябва да го пазя да не му прехлопа сърцето .........та време за четене не остава
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар


        • От: При Дядо Владо

          На "Вест ауто" желая мамка им, балдъзата им, да и све по списку....
          Сменям тампони на "А рамото" на "Гранд" старите ги избивам с преса, новите ги набивам на ръка, ( от алкохола ли, от друго ли сигурно сЪ ми наякнАли пръсетата), майната му капка с телподаващото и към предницата.
          Накладки, ама йок- баш тези които троснато ми обясняваха че накладките са два модела и не се казва "тенекийка", а "акустичен сигнализатор за износване", баш тия гиЬове са дали на клиента от другите. Пак африканската магьосница "мама Мудеба" - от преден такъв случай имам от другите.
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC06212.JPG
Прегледи:1
Размер:40.9 КБ
ID:5750796
          Минаваме към долни преди носачи, пъц и гмъц ни вля`аа, дупката на перпендек, а ход нанйси.
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC06207.JPG
Прегледи:1
Размер:52.2 КБ
ID:5750797
          ПулиеЬне с пцуванЬе размери бягат с 4 до 6мм.
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC06210.JPG
Прегледи:1
Размер:58.0 КБ
ID:5750798
          Абстрахирам се от факта, че на старите тампоните са набити до средата, а на новите до края - чук, флеск, преса и ги монтирам....
          Колеги ако купувате боклуци от гореспоменатите боклуци, проверявайте внимателно за работоспособност и идентичността на новите и старите, защото ако беше 2 мм по малко разстоянието, щеше да си влезне и после при ход на моста нагоре надолу да чука в пода, а идИ го нАмери завряно в ухото на носача
          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

          Коментар


          • От: При Дядо Владо

            Ти нали го беше отрекъл тоя доставчик?

            Коментар


            • От: При Дядо Владо

              ИЗ..преварИ ме!!!!Пишеше преди за Вест-овците!В поТписа му де!
              Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
              0888854582
              Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
              Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

              Коментар


              • От: При Дядо Владо

                Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
                ИЗ..преварИ ме!!!!Пишеше преди за Вест-овците!В поТписа му де!
                Правото на клиента да се набалбука с части менте никой не го е отменил.До колко знам деди работи с части на клиента.

                Коментар


                • От: При Дядо Владо

                  Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                  Правото на клиента да се набалбука с части менте никой не го е отменил.До колко знам деди работи с части на клиента.
                  Ееее......аЙ ся!Има си сиЙтуациЙ и......същитИ!
                  Инак то верно, Дедаки не знаЙ кой с кво у джеба шЪ доди ама пЪк и от овците има изгорели по спомен овде!Малце да се почита!
                  Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                  0888854582
                  Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                  Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                  Коментар


                  • От: При Дядо Владо

                    Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
                    Малце да се почита!
                    Имам питане.Малко ли да го почитаме , тоз "дядо".Или малко повече?
                    Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                    Коментар


                    • От: При Дядо Владо

                      Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                      Имам питане.Малко ли да го почитаме , тоз "дядо".Или малко повече?
                      Ам'къ мислиуш ти ? Да не объркаш биреното кафе .
                      Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                      Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                      Коментар


                      • От: При Дядо Владо

                        Първоначално публикуван от gucko Преглед на мнение
                        Ам'къ мислиуш ти ? Да не объркаш биреното кафе .
                        Тц, бира йок що`т ми горчи, а кафето си е кафе особено с приятели......
                        Па други проблем с бугарце трЪговце (овце).
                        Опитвам се да си сглобя нещо като струг(виж по-горе на заден план снимката с Пенчо),трябва ми универсал около 100-160мм.
                        В "клошарника"(ОЛХ) намирам двама които продават за по 60-80лв. нужното ми, и от два дни се опитвам да им дам тези пари, а те "сега пътувам ще се обадя..."и нищо.
                        Аз искам да си го купя на тяхната цена, те са пуснали обява, а нищо .................ба`ф го бизнес средата
                        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                        Коментар


                        • От: При Дядо Владо

                          Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                          ба`ф го бизнес средата
                          , За голямо съжаление често в приказната ни Родина клиентите се посрещат с незаинтересованост и нищо предразполагащо да похарчиш някой леФ.
                          Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                          Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                          Коментар


                          • От: При Дядо Владо

                            Чудех се дали да го пусна като отдела тема, и понеже не можах да си харесам раздел го пиша тук, а пък модераторите ако решат да е преместят.
                            Повода е благодарност от "потърпевш" към др.Найденов, добре познат тук като Емануилис
                            Ето я и историята. Вчера реших да работя на частно (понеже ми е почивен ден) Обещах на Пенчо да му помогна в монтаж на солари по караваната. Протягам се мързеливо в леглото и чакам да стане 09.00ч ( зер като знаеш че нямаш бърза работа спиш спокойно и ставаш по-рано), обаче "звън" съсед ме моли да го закарам до болница, че умирал от болки (знам че има проблеми с кръстните прешлени) Въпрос - къде? Отговор - в "Окръжна"- О.Ки, но звънни да не се окаже греда.....след малко звъни - казаха да тръгваме.
                            Стигам до тях, очевидно от кръста надолу има проблем ( трудно го слушат краката), но удобството на моята "гробищарка" е че просто се завърташ и сядаш без навеждания и изправяния. Стигаме в "Окръжна" изсипвам на входа за "Спешна" ( там е най-равно, без наклони и стълби) и газ към Пенчо ( пътьом му се бях обадил да 45мин. закъснение) и.....таман съм до "Кенара " на Сливница поредния телефонен звън е от съседа - Далеч ли си - Защо - Могат да ме приемат най-рано на 15 юни - Няма значение къде съм, чакай, идвам.
                            Стигам "Окръжна" звъня - Не на входа на "спешна, а еди къде си". Събирам го от там, странно няма инвалидни колички, няма рампа, бавно по стълбите. Твърди че още в спешното когато поискали количка им отговорили, че не са таксиметрова служба (празказвам, не съм го чул лично)
                            Звъня на Пенчо за още 1 и 1/2час. разсрочка и бавно тръгвам и аз не знам на къде ..... невролог?невролог?невролог др.Найденов.
                            Звъня и без предисловия - Емо, дядо Владо съм, такъв казус имам. Не сме се чували от година, а все едно до сега сме били заедно.Той задава въпроси, аз отговарям, изтърпява стоически и селянията ми ( по финансови причини телефона ми е с предплатени минути и в един момент му казах, че затварям и ще звънна от телефона на съседа) дава консултация и ни насочва към себе си ( грях ми на душата но забравих името на болницата му). Стигаме на ул.Здраве известна с липсата си на паркоместа и сновещите "скобарки" и "паяци" и туко пред нужния вход се освобождава място. Емо ме позна аз него не, (че си отглежда брада), отделя време да ме изслуша, после гледа представените документи -Имате и направление, и изследвания и всичко необходимо....(тактично не коментира отказа колегите от Окръжна), помага да мина с "гробищарката" през вътрешните бариери и аз "хващам гората" .....
                            Преди малко съседа ми звънна (гласът му е различен от вчерашното скимтене) и пита
                            - Какво си му говорил на твоя доктор и какво е казал той за мен, че ме гледат като писано яйце
                            - Ами нищо, Емо си е такъв......

                            Докторе, да си жив и здрав и да имаш още много години сили да се бориш за качествено здравеопазване
                            Последно редактирано от дядо владо; 25-04-17, 20:10. Причина: граматика, ба`ф колко грешки
                            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                            Коментар


                            • От: При Дядо Владо

                              Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                              Докторе, да си жив и здрав и да имаш още много години сили да се бориш за качествено здравеопазване
                              Много може и ТРЯБВА да се пише за такива хора, но...АДМИРАЦИИ!!!
                              сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                              dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                              Коментар


                              • От: При Дядо Владо

                                Ами изчетох го два пъти. И не знам как точно да го кажа. Беден ми е речника зер.. За това ще кажа просто:

                                - благодатя ти Докторе, че има още човеци в тази държава.
                                - благодаря ти Деди, че направи горния факт обществено достояние в нашия форум.

                                Благодаря.
                                Георги Танев (0+)
                                Land Rover Discovery 1 300 TDi
                                Land Rover Club Bulgaria
                                0887 930 238, 0878 797 768

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X