Обява

Свий
Няма добавени обяви.

При Дядо Владо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: При Дядо Владо

    А бре Чоко! На Музата в мъжки род Муз ли му се вика?
    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

    Коментар


    • От: При Дядо Владо

      На будка с "П" как и се вика.........павилион
      Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
      ..... Муз ли му се вика?
      ....спонсор
      0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

      Коментар


      • От: При Дядо Владо

        878511557

        Коментар


        • От: При Дядо Владо

          Деди, гумаджията до теб работи ли викендо? Че имам тънка (или по-скоро дебела) работа като за него
          Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

          Коментар


          • От: При Дядо Владо

            Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
            Деди, гумаджията до теб работи ли викендо? Че имам тънка (или по-скоро дебела) работа като за него
            о888164545 Ники.....трябва да работи, но го питай за всеки случай.
            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

            Коментар


            • От: При Дядо Владо

              Някоий да има компютър от 4.0л редови шестак (Черок,Вранглер...) за проба, че при мен един се дъжи странно.......
              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

              Коментар


              • От: При Дядо Владо

                Мечтииии
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC05790.JPG
Прегледи:1
Размер:71.6 КБ
ID:5677773
                или когато мерака е по-голям от клиренса
                0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                Коментар


                • От: При Дядо Владо

                  Това отпред полупопила локва масло ли требе да е!?
                  Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                  Из "Златния телец"

                  Коментар


                  • От: При Дядо Владо

                    Сигурно е следи от нормално работещи ДВГ на отиващи за ремонт към Дедо автомобили (или пък връщащи се от там )
                    Наздраве Дедо
                    Последно редактирано от slowtraveler; 27-08-15, 21:39.
                    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                    Коментар


                    • От: При Дядо Владо

                      Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                      Сигурно е следи от отиващи за ремонт към Дедо автомобили ...
                      По- скоро чакащи ред (не че се той бави, ами са те много).
                      А тези простотии се правят от името на всички ни.
                      Даника
                      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                      Коментар


                      • От: При Дядо Владо

                        Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                        Това отпред полупопила локва масло ли требе да е!?
                        Баш

                        Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                        Сигурно е следи от нормално работещи ДВГ на отиващи за ремонт към Дедо автомобили Наздраве Дедо
                        .....ми наздраве,...........

                        Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                        ....не че се той бави.....
                        ....бе и са помайвам( дъ съ не изпОтим), и вернО са много, мъ гоУфове не пра'им ( както БМВ и АЛФА )......
                        ......утре още снимки
                        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                        Коментар


                        • От: При Дядо Владо

                          Днес , направихме една скъпа промивка на мотора. В прав текст сменихме масло на 200км -тотал заради менте подкачваща нафтова помпа. Диско 1 -беше дигнало нивото на пръчката с около 15мм над максимума.Не съм много бесен , идва ми да вия срещу луната. Дадох 80лв за тази помпа по подозрение че моята тече. Как вика дъртия нещо авто -хипопондрия май.
                          Единственото добро е около 8 литра почти ново масло за печката зимата.

                          Коментар


                          • От: При Дядо Владо

                            Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                            ...
                            Ти провери ли - освен масло-нафтената смес може Дедо да ти е източил и резервоара - зима иде все пак
                            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                            Коментар


                            • От: При Дядо Владо

                              Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                              Днес , направихме една скъпа промивка на мотора. В прав текст сменихме масло на 200км -тотал заради менте подкачваща нафтова помпа. Диско 1 -беше дигнало нивото на пръчката с около 15мм над максимума.Не съм много бесен , идва ми да вия срещу луната. Дадох 80лв за тази помпа по подозрение че моята тече. Как вика дъртия нещо авто -хипопондрия май.
                              Единственото добро е около 8 литра почти ново масло за печката зимата.
                              Лошо наборе , това сигурно и за веригата на резачката не става
                              На нас клиренс ни трябва , не скорост

                              Коментар


                              • От: При Дядо Владо

                                Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
                                Днес , направихме една скъпа промивка на мотора. В прав текст сменихме масло на 200км -тотал заради менте подкачваща нафтова помпа. Диско 1 -беше дигнало нивото на пръчката с около 15мм над максимума.Не съм много бесен , идва ми да вия срещу луната. Дадох 80лв за тази помпа по подозрение че моята тече. Как вика дъртия нещо авто -хипопондрия май.
                                Единственото добро е около 8 литра почти ново масло за печката зимата.
                                Дай малко по-подробно, че нещо не разбрах къде се омеша маслото с нафтата?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X