Обява

Свий
Няма добавени обяви.

При Дядо Владо

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: При Дядо Владо

    Първоначално публикуван от тахмисян /scaramouche/ Преглед на мнение
    И аз да питам за това сервизно, за кой мотор. Имам 500SEC и тресеше в ниските обороти.
    Докарай да му хвърля едно око за сравнение.....
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • От: При Дядо Владо

      лс ти писах

      Коментар


      • От: При Дядо Владо

        Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
        Абе, имам сервизното, ама е на немски, пък аз много го обичам...
        Онуй чудо мяза на клапан за гориво. Ами проследи къде е вързано. На рисунката пише Leerlaufabschaltventil, а на схемата, за същото нещо, пише Starterdeckel. Не моем се оправим с дойч!
        Дай го насам. Щерката е със перфектен дойч, Ще му го дам на дедо преведено.

        Коментар


        • От: При Дядо Владо

          Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
          Това за кой мотор?
          Сервизното е книжка за моделите 126 - 280, 380 и 500. Двигатели 110, 116 и 117.

          Що не разгледаш руския форум за Мерцедес? Има всичко за Jetronic. Може да уцелиш и мнения на Veni1 и bojitch...

          http://www.oldmerin.net/board/index.php
          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

          Коментар


          • От: При Дядо Владо

            Айде нов въпрос пак за почти американец.
            Тойота 4 рънър 3.0 бензин, при подаване на газ (особено студена) в първия момент припуква глъхне и след това поема, но според собственика няма мощност като на млади години. На газ този проблем е по-слаб ( газов инжекцион БРЦ от Италия) не припуква, но няма мощност. Сменени са све що ие филтрЪ, нататък къде да го търсим проблема............
            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

            Коментар


            • От: При Дядо Владо

              Кабели,бобини свещи............нещо токово може би щом припуква?
              Yamaha T max 500i/ABS/2007/50hp
              Zander 3.80m,Johnson 2T/8hp
              Vw passat 6/2.0TDI-CR/DSG6/140hp/2009
              Toyota Hilux/2KD-FTV/102hp/Double Cab/2005

              Коментар


              • От: При Дядо Владо

                А на бензин припуква ли? Щото и аз я имам тая грижа - ISUZU 3.2...Та един вика кабели,друг - не достига гориво,т.е. помпа,филтър,датчик,дюзи...
                Не ме е страх от големи разходи - страх ме е от малки приходи!
                Най-добрият ром е студеният ром!
                Кралско правило : Със камила може,с камилар - не!!!

                Коментар


                • От: При Дядо Владо

                  Свещите ,дистрибуторната капачка и палеца в какво състояние са ?

                  Коментар


                  • От: При Дядо Владо

                    Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
                    Свещите ,дистрибуторната капачка и палеца в какво състояние са ?
                    Прилично, ......държи се като на малко гориво (особено в ниските обороти) ама не мога да е чета......
                    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                    Коментар


                    • От: При Дядо Владо

                      Ми налягане на гориво?
                      Yamaha T max 500i/ABS/2007/50hp
                      Zander 3.80m,Johnson 2T/8hp
                      Vw passat 6/2.0TDI-CR/DSG6/140hp/2009
                      Toyota Hilux/2KD-FTV/102hp/Double Cab/2005

                      Коментар


                      • От: При Дядо Владо

                        Щом проблема е освен на бензин и на газ то много вероятно проблема да е някъде по тоците . Проблема е само при студен двигател ? Аз бих намалил електродното разстояние на свещите на 0,7 мм. за проба .

                        Коментар


                        • От: При Дядо Владо

                          Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
                          А на бензин припуква ли? Щото и аз я имам тая грижа - ISUZU 3.2...Та един вика кабели,друг - не достига гориво,т.е. помпа,филтър,датчик,дюзи...
                          Баш на бензин е проблема

                          Първоначално публикуван от svjokera Преглед на мнение
                          Ми налягане на гориво?
                          4ат. и ми изби маркуча

                          Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
                          Щом проблема е освен на бензин и на газ то много вероятно проблема да е някъде по тоците . Проблема е само при студен двигател ? Аз бих намалил електродното разстояние на свещите на 0,7 мм. за проба .
                          Предимно при студен, а свещите са си там някъде "по дифолт"



                          Кой може да чете такива коли в Сф-то?
                          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                          Коментар


                          • От: При Дядо Владо

                            Нов въпрос, Симсон SR2 не отделя педалите от мотора, чий да го диря .....
                            Съседските деца извадИли изпод кюмюрЯ "нещото" на дЕдо им,(Ясен ако има снимки.....) то пък запалилО ....ама педалите се връткат со све колелата, а като ги спреш мотора гасне.
                            Кое как е като еднопосочни съсединители, и има ли бързо решение ?
                            П.П. Проблемите на "Сър", "Мерседес" и "4рънъра" си стоят и се решават поетапно, а отворените въпроси са си още отворени.
                            0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                            Коментар


                            • От: При Дядо Владо

                              Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                              Айде нов въпрос пак за почти американец.
                              Тойота 4 рънър 3.0 бензин, при подаване на газ (особено студена) в първия момент припуква глъхне и след това поема, но според собственика няма мощност като на млади години. На газ този проблем е по-слаб ( газов инжекцион БРЦ от Италия) не припуква, но няма мощност. Сменени са све що ие филтрЪ, нататък къде да го търсим проблема............
                              При мене е същата картинка с не работеща лабда.
                              Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

                              Коментар


                              • От: При Дядо Владо

                                Мамата на IE ! Вчера 3 пъти пиша едно мнение и все се затрива някъде ! Та въпросния "Бегач " има ли някакъв датчик даващ инфо на компа ,че мотора е студен и му трябва по-богата смес ? При К и КЕ Джетроника има такъв на главата и пуска допълнителната дюза за обогатяване при студен старт ! От там може да бърка и газовите времена и за това колата да се чувства като спъната и на газ !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X