Обява

Свий
Няма добавени обяви.

над ярлово днес

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • над ярлово днес

    ако се намери някой желаещ за разходка над Ярлово към Чуйпетльово и околноста към 13.00 за няколко часа хем и да гледаме залеза над пернишкия облак../много е красиво/-да се обади :0886534013
    Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

  • #2
    До: над ярлово днес

    Аз май ще взема да дойда. Около 12.30 ще съм в ценъра, та дано смогна. Ще ти звънна да се доуточним.

    Поздрави!
    Искам България чиста!

    Коментар


    • #3
      До: над ярлово днес

      даи кординати куде точно над ярлово
      ПАВКО
      0888802068

      Коментар


      • #4
        До: над ярлово днес

        супер беше jimnito се държа страхотно и пилота му се представи супер в калта и по камъните ето няколко негови снимки а по късно и видео
        Прикачени файлове
        Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

        Коментар


        • #5
          До: над ярлово днес

          Бравос момчета!!!!
          Снимките са невероятни!!!!

          Коментар


          • #6
            До: над ярлово днес

            мерси.. чак пък невероятни не са... с телефон в случайни условия толкова.
            А за утре ако има някой желаещ да се качим до академика от Железница към 13.00??по горе си дадох телефона
            Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

            Коментар


            • #7
              До: над ярлово днес

              Здравейте!

              Възползвах се от предложението на Трол, който чудесно познава въпросния район, и много съм доволен. Още повече, че той благородно предложи да минем по по-лекия от двата долу-горе успоредни трака, които са му известни. (Сигурен съм, че по-другия щеше да му е по-интересно.)

              ***

              Освен познанията на Трол много ни помогна неговият печен навигатор Васко, който на въпроса за годинките солидно отговаря: "почти шест".

              ***

              Гледките са много красиви. За живеещи в София това е едва ли не идеалното място за пълноценна половиндневна разходка. И е някак забавно как тръгвайки от Самоковско доста бързо можеш да сръбнеш горещо шкембе в Пернишко.

              ***

              Съставът ни - трима мъже и две машини - видя отдалеч интересна голяма птица. И чу - пак отдалеч - вой на вълци, който приведе навигатора в състояние на повишена бдителност. След кратко съвещание той прие доводите на мнозинството - а именно, че те първо - са много далеч, второ - нямат джипове, трето - ще им избягаме както си искаме.

              ***

              Оф-роудно погледнато, имаше и "калчица", както в нашия форум е прието да се нарича въпросното противно вещество. Но не тя обърка начинаещия, какъвто съм аз. Изпоти ме една трева под уж нормален наклон. Напред - назад, напред-назад, бре! - все не става. А тя била заледена.

              ***

              Времето беше свежо. Даже повече от свежо. Като се нарадвахме на залеза и потеглихме, пуснах пръскалко-чистачките да махна парченцата кал. Беше успешно, ако не броим, че на мястото на парченцата се закова тънък слой лед, който пречи на виждането.

              Доста съм живял, но никога лед не ме е изненадвал два пъти за един следобед.

              ***

              Майтапите настрана, мястото е чудесно за оф-роуд разходка. И още веднъж благодаря на Трол за поканата.

              Поздрави!

              А ето и малко картинки.
              Прикачени файлове
              Искам България чиста!

              Коментар


              • #8
                До: над ярлово днес

                наистина описателно! И особено браво за последната снимка а и за цялостното супер отразяване на събитието:/така потвърди и навигатора /а колегата спас55 се справя съмнително добре за начинаещ..
                .
                А за утре ако има някой желаещ да се качим до академика от Железница към 13.00?
                Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

                Коментар


                • #9
                  До: над ярлово днес

                  от къде се тръгва?

                  Коментар


                  • #10
                    До: над ярлово днес

                    Момчета поздравления. Много добри снимки. Спас55 ти май все по малко я "жалиж" джимарата. Ама много ти завиждам(благородно) за готините снимки които трупаш в личния архив, че и с коментари в тях. Супер.
                    О899 2б2 1З2

                    Коментар


                    • #11
                      До: над ярлово днес

                      тръгваме от Железница към 13.00 и по стръмното /бая денивелация/до билото на витоша където горе се намира академика....
                      Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

                      Коментар


                      • #12
                        До: над ярлово днес

                        Беше много интересно и не липсваше емоция, макар да не преодоляхме денивелация повече от 50м...
                        Потеглих/само с моята машина/от Железница в 13.30 отбих да щракна хъбовете и да се полюбуваме на гледката и след кратък престой "тръгнахме" с мръсна газ нагоре да съкратим два три завоя от пътя и на няма и 50тия метър едно леко тресавище ме "захапа"..семейството отиде да пали огън,точно бях направил дренаж да се отича водата и копаех дупка в блатото за да пъхна в нея крик, когато от долу се зададе гордата руска машина на хижарите,те веднага завиха в наша посока и с много газ на трета пикирайки като ясртеб надолу се забиха в тресавишето като за последно...след 2 часа дойде трактор и ни извади като картофи ето няколко снимки
                        Прикачени файлове
                        Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

                        Коментар


                        • #13
                          До: над ярлово днес

                          Такаааа. Почвам да се замислям. Дали за Оффроуд преживяванията си да не си взема трактор. Така де, нали ако закъсам с джипа, като вас, ще ми трябва ТРАКТОР да ме тегли, така че по-добре аз да съм в трактора. Това в кръга на майтапа, ама и УАЗика ли закъса в тази локвичка? Тъкмо се бях навил да си вземам такъв, ама тоз явно е от редукторните ((добре, че Стефан ми обясни какво е Уазка с редукторни и военни мостове. Дано да съм го разбрал правилно)).

                          Коментар


                          • #14
                            До: над ярлово днес

                            Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
                            ама и УАЗика ли закъса в тази локвичка?
                            Локвичка ли?!? Това си е едно хубаво заблатено местенце, в което всичко по-тежичко закъсва безотказно ...
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • #15
                              До: над ярлово днес

                              само дето калта беше много студена но май и младши навигатора и аз не настинахме въпреки накисването, а едната ми пружина изкочи-изненадващо след вече месец каране мислех че съм ги пробвал при всякакви условия но както изглежда не в блато,а от гумите съм много доволен БФ Мъд-щяха да преудолеят препятствието ако моста ми не риеше възглавница от кал или поне ако имаше засилка
                              Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X