Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Есенни акценти около Перник и Брезник

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Есенни акценти около Перник и Брезник

    Браво за разходката! Много хубави снимки си направил, имаш фотографски усет - композициите, формите и светлината са уловени.
    Тази секция на форума е много интересна и полезна за един бъдещ офроудър .
    Разглеждам и другите пътеписи и им се радвам страшно!

    Коментар


    • #17
      От: Есенни акценти около Перник и Брезник

      Владо, ако решиш някоя разходка да направим натам, знам доста работи. Има къде да ви прекарам да видите интересни работи пък и ги знам горе долу пътищата добре. Има доста черно за каране, като може и с част от трънската група да караме. Не съм слизал доста време надолу, но се замислям за една разходка.
      Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
      http://www.facebook.com/JeepBG
      LZ1GGC

      Коментар


      • #18
        От: Есенни акценти около Перник и Брезник

        Към връх Руй ли?
        Ако е за там, то много искам да отида. Ще се радвам и ще участвам, ако се организира нещо.
        Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 - "Mountain Rambler" project
        0888/00-55-37

        Коментар


        • #19
          От: Есенни акценти около Перник и Брезник

          Ще те кача и на Руй, и въобще там ще те разходя по района и планината. До върха можеш да се качиш и с джип, стига да не е зимата, че на места си е наистина стръмно. Иначе там съм ходил още от дете и ми е сравнително ясен района. Въобще в онзи район има много интересни места за каране. Само трябва да се внимава да не се минава в сръбско, защото при върха е възможно. Иначе ако искаш поразгледай картата и виж някакъв примерен маршрут от село Банкя през Ломница и оттам Руй. Пътят от село Банкя нататък върви по самата граница, но не може да се обърка. От него се виждат съвсем на близо къщи от другата страна на границата, оттам ще минем през трънското ждрело, там има място с уникална гледка. Абе има къде да се ходи.
          Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
          http://www.facebook.com/JeepBG
          LZ1GGC

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X