Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Браво,разкошна разходка,даже малко смела при все че има дечурлига с вас
    Последно редактирано от belata; 24-05-11, 17:59.
    LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
    Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
      Минахте ли го целия участък до ловната хижа?
      Естествено. Даже 5 км само на габарити.
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Петьо,какво му стана на Патрола във втория клип че изгасна насред реката...
        VEREYA MOTORSPORT TEAM

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Не се засилих достатъчно, а черокито се оказа че тежи доста.
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Браво на вас!
            Еййй, на тоя бряг от последния клип и аз много зор видях лани. 7-8 пъти се връщах, пък и сняг имаше...
            Your conscience is all you can take to your grave.

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
              Браво на вас!
              Еййй, на тоя бряг от последния клип и аз много зор видях лани. 7-8 пъти се връщах, пък и сняг имаше...
              Брега от последният клип вече има кофти дупки и сигур е станал неизкачваем - тойотата сама не можа да я качи, преди нея и черокито също.
              Ще е добре следващият да отиде с някоя резачка и да потърси брод по-надолу по реката.
              От първият клип не става много ясно, но паднало дърво е препречило пътя - затва минахме през дълбокото, а аз проправих и още едно допълнително пътче около дървото.
              И там е добре някой с резачка да мине, че да разчисти пътя.
              Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Алоу, да земе и с булдозер да мине и да го заравни, а? Нема ви водя по такива места ако ше давате подобни акъли.
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Първоначално публикуван от demo_1 Преглед на мнение
                  Хвана ме мнооо яд че дойдох с Субарото а не с Витара................

                  П.С изпуснахте страхотна маса , ракия и народни танци
                  С витарката щяхме бая да те теглиме, ма нищо - бая пропусна
                  А с маси, ракии и танци след цела зима и пролетните празници не мож ни впечатли
                  При по-пълноводна река и по-влажно време (да кажем ранна пролет като се топят снеговете) маршрута ще е доста хард
                  Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                    Алоу, да земе и с булдозер да мине и да го заравни, а? Нема ви водя по такива места ако ше давате подобни акъли.
                    Не съм казал да го прави Витиня, а да има минаваем път!
                    Ние с теб явно сме изровили дупки точно накрая на скалата и сме минали - видя обаче тойотата колко се бори и не е заради нея или заради Оги, нали?
                    Тъпо е някой да мине през целият път и чак накрая да закъса там, защото сме го изровили (с агресивните гуми)!
                    Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                      Брега от последният клип вече има кофти дупки и сигур е станал неизкачваем - тойотата сама не можа да я качи, преди нея и черокито.
                      Да се включа и аз... На този баир, може би беше по-подходящо да ми е по-дълъг джипа, че предното колело при скока падаше в нищото и без блокаж, след дълбоката оран, от предишните три коли, просто нямах шанс. Решението е елементарно. Трябва да се сложат няколко големи камъка във въпросната дупка над брега и всеки що годе нормален джип е горе без чужда помощ.
                      NISSAN PATROL GR Y61 (RD28ETI)
                      SUBARU OUTBACK H6 (EZ30D)
                      GSM: О887б97З79

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Много добра разходка. Тойотата много ми хареса как върви - тъкмо щях да питам има ли някакви блокажи по мостовете.
                        Александър

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Първоначално публикуван от axlastro Преглед на мнение
                          Много добра разходка. Тойотата много ми хареса как върви - тъкмо щях да питам има ли някакви блокажи по мостовете.
                          Е,няма си.Само ЛСД
                          NISSAN PATROL GR Y61 (RD28ETI)
                          SUBARU OUTBACK H6 (EZ30D)
                          GSM: О887б97З79

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                            С витарката щяхме бая да те теглиме, ма нищо - бая пропусна
                            А с маси, ракии и танци след цела зима и пролетните празници не мож ни впечатли
                            При по-пълноводна река и по-влажно време (да кажем ранна пролет като се топят снеговете) маршрута ще е доста хард
                            Тия дни като приключа с ремонтните дейности по нея ще сложа гуметата за кал пък после ще говориме ,много знаете вие с вашите камиони
                            Търтея най-добре знае че там където минава Витара той влиза и там остава
                            Лудак

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Първоначално публикуван от demo_1 Преглед на мнение
                              ........... много знаете вие с вашите камиони
                              Търтея най-добре знае че там където минава Витара той влиза и там остава
                              Ааааа, моля, моля - на моят скитник на талона пише "лек автомобил", на Търтьо пише "камион"!
                              Са да не започваме спорове за марки - аз с уаз и витара не мога да се меря! Казвали са ми го винаги специалисти! Обикновенно контекста е "ооо - дотам само уазОТ мОе сЕ кАчи"
                              Далеч съм още от вашият майсторлък, ма ша затъваме, ша заседаме, па че се научим
                              Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                                Ааааа, моля, моля - на моят скитник на талона пише "лек автомобил", на Търтьо пише "камион"!
                                Абе,все са си Титаници...
                                0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X