Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Здравейте на всички.Бих искал да се включа в софт разходките.За мое съжаление все още нямам джип,но обичам природата и добрата компания.Колата ми е висока с лебедка,такелаж,вериги и се надявам да не съм в тежест на никой.Благодаря предварително.

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Моля да се спазва стриктно темата ! Знаете защо е темата и нека да се продържаме към нея без спама ! Конкретно за спама с : дизеловите проблеми на Търтея и на Петличков закваската , не се сърде само !Трябва малко ред и дисциплина !

      Сега малко и по темата !
      Понеже тук:http://www.offroad-bulgaria.com/show...t=52925&page=2 нещо се събрахме много комшии и ще се мисли за Софт разходка (до колкото може в този сняг) в посока с.Луково
      Предлагам 10:00 на Лукойла преди Нови Искър на околомръсното шосе ! За тези които на мен ще ми звънят за разходката , да не пробват че в момента се съдиме с Мтел !
      Знаете че в планината е сняг носете си дебели дрехи и подгряващи напитки за не шоферите (куфарите) .
      Ако някой се навие и да ме вземе като куфар много ще се радвам а и нека ми пише щото неам телефон
      Малко съм се напил ама това е от мъка , така че моля да ме извините ако нещо е несвързано или има много грешки !

      п.п Търтей да измисли некоя маршутче аааа и най-важно онова вино дето лежи на балкончето ти да не го забравиш
      Последно редактирано от Людмил Кюковски; 28-01-11, 03:34. Причина: доп.
      Лудак

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Първоначално публикуван от demo_1 Преглед на мнение
        Моля да се спазва стриктно темата ! Знаете защо е темата и нека да се продържаме към нея без спама ! Конкретно за спама с : дизеловите проблеми на Търтея и на Петличков закваската , не се сърде само !Трябва малко ред и дисциплина !

        Сега малко и по темата !
        Понеже тук:http://www.offroad-bulgaria.com/show...t=52925&page=2 нещо се събрахме много комшии и ще се мисли за Софт разходка (до колкото може в този сняг) в посока с.Луково
        Предлагам 10:00 на Лукойла преди Нови Искър на околомръсното шосе ! За тези които на мен ще ми звънят за разходката , да не пробват че в момента се съдиме с Мтел !
        Знаете че в планината е сняг носете си дебели дрехи и подгряващи напитки за не шоферите (куфарите) .
        Ако някой се навие и да ме вземе като куфар много ще се радвам а и нека ми пише щото неам телефон
        Малко съм се напил ама това е от мъка , така че моля да ме извините ако нещо е несвързано или има много грешки !

        п.п Търтей да измисли некоя маршутче аааа и най-важно онова вино дето лежи на балкончето ти да не го забравиш
        Единствената неяснота е,за Събота или за Неделя е срещата.
        Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

        Коментар


        • От: Разходки около София

          За Неделя , пропуснал съм Наздраве на всичко сутрешни от мен !
          Лудак

          Коментар


          • От: Разходки около София

            благодаря за отношението!От Манастирски Ливади съм(до БИЛА на бул.България),но това не е проблем....ще дойда където трябва,само няма да успея тази събота най-вероятно,защото в момента имам малко проблеми!И аз познавам-кой лично,кой от това което пише и затова и питам,защото определено съм видял,че сте пичове!ще следя темата и при първа възможност ще се включа в някоя от вашите разходки!
            Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Наздраве !
              Успешно мероприятие неделя !

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Приемате ли новаци?

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  То ще е турбософт с основна насоченост скаробирене.
                  Мога да организирам заигравки, ама ще си помисля ))))
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Пазете се ! Студено е и заледено!

                    Ама Завиждам ВИ !

                    Скоробиране, виноскарането, лесно се превръща в ракимезене !

                    Дано има някой да снима нещо и аз да изплакна окото

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Някой ще ме вземе ли ?
                      Лудак

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Нали каза че тела към момента е аут, Аз ще се катеря събота, след обед,, От къде да те взема ако можеш събота ?

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Значи разходката е в Неделя аз до мястото на срещата ще намеря как да стигна , целия ми проблем е спукания блок на джипката
                          Jefersson заповядай в Неделя горе на паметника !
                          Абе на паметника нямали да е ветрилник , ако искате на ловната хижда да правиме скарабировиното защото ще е по завет
                          Лудак

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Утре /неделя 30.01/ с Миро ще се разходим до Гложенския манастир. Не е далече, мястото е живописно:

                            http://www.bulgarianmonastery.com/bg...monastery.html

                            Ако има желаещи да казват за да направим някаква организация.

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              А бе я елате на кукери в Перник.Със сигурност ще има защо.
                              Румен Николов

                              0888 358 572

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Аз съм на площада почти неотлъчно.Който дойде да звънне да му осигуря място при мен.
                                Румен Николов

                                0888 358 572

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 11 потребители онлайн. 0 потребители и 11 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X