Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Желаещи има, ама организацията е слаба.

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Кара се, ама са тежки маршрутите и не са за тази тема.
      Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Е, чак пък тежки....а и винаги има обходни пътеки...Важно е компания да има и скарата да е разнообразна...
        Има два вида джипки: Suzuki Samurai....и други !
        Стефан, 0888851800

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Съгласен. Да организираме нещо по Плана/Бистрица за другата неделя 10.02?
          Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Абсолютно съм за - и на мен много ми се ходи, а вече почти година не съм идвал. Избирайте маршрут и точка на събиране (предполагам Санаториума) и да вървим.
            тел: 0885 301 724 - Радо | Toyota Hilux Surf 2,7i; 3RZ-FE

            Коментар


            • От: Разходки около София

              А пък на мене колко ми се ходи обаче ,ще пропусна и тази разходка .... но надявам се за другата да съм вече с новия съединител и да се довлеча с Фронтерката .

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3125.jpg
Прегледи:2
Размер:577.4 КБ
ID:5808316
              Напред и нагоре
              Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
              0886769809-Юлиян
              kiko00@abv.bg

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Здравейте,приемате ли нов член в отбора за разходки,само да не е много тежък терена

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                  Съгласен. Да организираме нещо по Плана/Бистрица за другата неделя 10.02?
                  С удоволствие ще се поокалям.Ма тишина нещо,дай подробности.Кога,къде,в колко часа,на сандвичи или скара?

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Първоначално публикуван от benivasi Преглед на мнение
                    Здравейте,приемате ли нов член в отбора за разходки,само да не е много тежък терена
                    В тази тема не е за тежки терени.

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Колеги,малко прясна информация за Мургаш. На 5.02. се наложи да се кача на хижата с Нивата.Терена е много различен от есента.Снеговете се топят обилно и по пътя са едни порои ,нападали камъни/наложи се да поразчистим/.Локвите са се одълбали с високи прагове между тях.Преди върха има преспи и едва ли ще се мине и с добре подготвена машина.
                      На Нивата много рядко ползвам 1-ва бавна,но този път се наложи на няколко пъти.Пиша защото може да се окаже ,че разходката няма да е много лека.

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Дайде да фиксираме час и локация за да се знае.
                        тел: 0885 301 724 - Радо | Toyota Hilux Surf 2,7i; 3RZ-FE

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Неделя 10.02 9:30 на паркинга при санаторуима на Кокаляне. 10:00 тръгваме.
                          Щом Илийката ще идва, значи ще има и кой да води, че аз в този район за мой срам още не съм научил маршрутите. Предлагам да си направим скара - в района има достатъчно заслони.
                          За гумите бих казал: минимален размер: 31" (265/75/15), шарка АТ или МТ. С малки шосейни гуми не се получава - това е емпирично доказано.
                          Който има PMR станция, да вземе, че така е по-лесна комуникацията.
                          Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                            Щом Илийката ще идва, значи ще има и кой да води,
                            Объркал си се нещо,отдавна спрях да се правя на водач.Аз ще се возя най отзад.Ще събирам изпопадали чарколяци.А и докато не поведеш нема как да научиш планината.

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Хубуу бе! Аз ще водя! А теб ще те питам за пътя
                              Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
                                Хубуу бе! Аз ще водя! А теб ще те питам за пътя
                                Братчед,оправяш се сам.Дръгела даде фира-изгоре му бензиновата помпа,да я .....ба.След малко ще свалям резервоара и ако не се изпокъсат болтовете ще ви намеря.Помпа имам,пусни на л.с. некъф тел.номер да звъня кат се сглобя.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X