Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Много ще ми е интересно до къде ще успеете да стигнете.....
    Снега е изключително гаден....
    Приятна разходка да не забравите снимките...
    Поздрави!
    VITARA, SAMURAI
    FIAT PANDA 4x4 CABRIO
    RENAULT ESPACE QUADRA
    ...и едно сивикче за града...

    Коментар


    • От: Разходки около София

      По високото на Панчарево валя снежец сутринта - после дъжд. Ситуейшъна се променя посоянно, ма така е най-интересно
      Срещата е ясно къде е, ще се разберем на място на къде ще караме - може и към Плана, може пък и до Рай - колко му е
      Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Първоначално публикуван от Samuil Преглед на мнение
        Дайте съвет откъде да взема едни бюджетни вериги, за 265/70R18? Около 33 инча се връзва иначе като размер.

        Трябва да е физически магазин обаче, онлайните не ми вършат работа.
        Аз съм удължавал едни Уазкови, ама пак са ми малки. Ако искаш ела да ги видиш пробваш и тн.
        Път е мястото, през което възнамерявам да премина!
        0884837709
        0878383528

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Има верояност да не успея за 10 часа за срещата. Ако се случи така не ме чакайте, ще звънна на някой телефон да кажете в коя посока сте поели.
          www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
          0898777327

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Първоначално публикуван от ves1 Преглед на мнение
            Аз съм удължавал едни Уазкови, ама пак са ми малки. Ако искаш ела да ги видиш пробваш и тн.

            Колега, намерих си вече! Вчера взех едни Husky, силно препоръчвани ми от колега ловец, пробвал ги на неговото TLK 90 в района на с. Кутела. Обаче... не паснаха като размер! Смених ги междувременно за по-малкия размер, обаче чак утре сутринта ще ги пробвам дали стават. С две думи - екшъна е пълен!

            Утре в 10:00 съм на Кокаляне, ако няма някаква промяна от Ваша страна. С вино и мезелък в раницата.
            "Живей бързо, умри млад и остави един красив труп след себе си." Е. П.

            2007 Nissan Titan 5.6 V8 4WD

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Първоначално публикуван от Samuil Преглед на мнение
              Колега, намерих си вече! Вчера взех едни Husky, силно препоръчвани ми от колега ловец, пробвал ги на неговото TLK 90 в района на с. Кутела. Обаче... не паснаха като размер! Смених ги междувременно за по-малкия размер, обаче чак утре сутринта ще ги пробвам дали стават. С две думи - екшъна е пълен!

              Утре в 10:00 съм на Кокаляне, ако няма някаква промяна от Ваша страна. С вино и мезелък в раницата.
              Здравейте попитам за веригите от къде ги купихте и цена .




              Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Първоначално публикуван от mitkosoti Преглед на мнение
                Здравейте попитам за веригите от къде ги купихте и цена.
                От този сайт: http://www.superautobg.com

                Хубава е марката. За моя размер обаче нямат точни, затова бера ядове сега - едната изпадна на оффроуда в Плана. Малко по-надолу сред снимките ще ги видиш.
                "Живей бързо, умри млад и остави един красив труп след себе си." Е. П.

                2007 Nissan Titan 5.6 V8 4WD

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Да бе, качете някоя снимка да видим какво сме изтървали
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Първоначално публикуван от Samuil Преглед на мнение
                    За моя размер обаче нямат точни, затова бера ядове сега - едната изпадна на оффроуда
                    Онзи ден си купих на "гробищарката" баш като за нея и гмъц хлопчат, та си ги поскъсих с по 1-2-3 звена тук там, т.е. прави се не е проблем.
                    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      И така, най-бързо (и безславно) завърналия се, първи пуска репортаж...

                      Всичко беше наред, даже си се справяше Титан-а доста добре - докато ми бяха веригите на колелетата. Когато едната изпадна - се видях в чудо, и по съвет на колега от Форума се върнах обратно. Всъщност, малко преди заслона го закъсах, последното нанадолнище не рискувах да взема, заради връщането обратно.

                      Като цяло, доста Hard си беше разходката. Доста окопавания, дърпания, чудо! Колегата със Самурая беше неубиваем просто, за него нямаше затъване. Комбинацията "Сняг + Кални гуми + Тежък автомобил" беше крайно неподходяща.

                      Прилагам няколко снимки.
                      Последно редактирано от Samuil; 15-01-17, 17:49.
                      "Живей бързо, умри млад и остави един красив труп след себе си." Е. П.

                      2007 Nissan Titan 5.6 V8 4WD

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        И къде ги?
                        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                        Из "Златния телец"

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          А форумЪТ е бъгав и снимки над 1024 по дългата страна забрави
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            "Живей бързо, умри млад и остави един красив труп след себе си." Е. П.

                            2007 Nissan Titan 5.6 V8 4WD

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Първоначално публикуван от Samuil Преглед на мнение
                              И така, най-бързо (и безславно) завърналия се, първи пуска репортаж...

                              Всичко беше наред, даже си се справяше Титан-а доста добре - докато ми бяха веригите на колелетата. Когато едната изпадна - се видях в чудо, и по съвет на колега от Форума се върнах обратно. Всъщност, малко преди заслона го закъсах, последното нанадолнище не рискувах да взема, заради връщането обратно.

                              Като цяло, доста Hard си беше разходката. Доста окопавания, дърпания, чудо! Колегата със Самурая беше неубиваем просто, за него нямаше затъване. Комбинацията "Сняг + Кални гуми + Тежък автомобил" беше крайно неподходяща.

                              Прилагам няколко снимки.
                              Нищо се не вИди.
                              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                "Живей бързо, умри млад и остави един красив труп след себе си." Е. П.

                                2007 Nissan Titan 5.6 V8 4WD

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X