Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Абе кви са ти обработки глупости...
    Аз карам и приятелката ми снима с телефона (iphone е телефона за уточнение ако те интересува). И после го качвам тук. Няма никакви стойки, стабилизатори и обработки. За кво говориш направо не мога да те разбера!

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Ей такива например:
      http://www.cultofmac.com/390139/opti...zation-iphone/

      Явно телефона си го има в него. Това беше и въпроса.

      Конкретно - не личеше да има обработка подобна на тая в Youtube - винаги личи, а въпреки климбуцането на джипа няма друсане на изображението. Та просто питах дали чисто софтуерно, хардуерно+софтуерно в самата камера, външна стойка със стабилизация или комбинация някаква.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Ми не няма

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Първоначално публикуван от i.ivanov01 Преглед на мнение
          Ми не няма
          Е има де - според линка iphone си има вградена оптична/механична + софтуерна. Просто не знаех че се справя толкова добре.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Какво има iphone-а вградено незнам.

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Първоначално публикуван от hackman Преглед на мнение
              Първо е Patrol И второ, има драскотина, жената вкара една мантинела в задната врата
              Извинявам се едва сега разгледах по-добре снимките ! Заблудил съм се по цвета . В София не много отдавна разглеждах в Младост една 100-ица направена като по учебник и нямаше и драскотинка по нея ! Останаха ми очите !

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
                ...В София не много отдавна разглеждах в Младост една 100-ица направена като по учебник и нямаше и драскотинка по нея ! Останаха ми очите !
                За какво направена? Ако се ползва - ще има деруги, иначе за кво е правена? За студентски град?
                Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Предполагам въпросите са риторични ? Ма сега ме хвана яд, че не я снимах!

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                    За какво направена? Ако се ползва - ще има деруги, иначе за кво е правена? ...
                    За пред кафето! Виждал съм такива. Шнорхел, силова броня ARB, лебедка, окачване, гуми и ... безупречно блестяща боя без нито една драскотинка.
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                      За пред кафето! Виждал съм такива. Шнорхел, силова броня ARB, лебедка, окачване, гуми и ... безупречно блестяща боя без нито една драскотинка.
                      Незнам дали има смисъл да набиваш много пари , ако поне не ги ползваш по предназначение.Такива хора които си гласят машините за пред кафето,
                      са ми меко казани станни!
                      Opel Frontera A 2.4 - 125hp

                      0888400831 - Митко!

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Първоначално публикуван от kokaleca Преглед на мнение
                        Незнам дали има смисъл да набиваш много пари , ако поне не ги ползваш по предназначение.Такива хора които си гласят машините за пред кафето,
                        са ми меко казани станни!
                        Тук не мисля, че си прав. Въпрос на вкус. Различните хора ги кефят различни неща и всеки сам си решава за какво да си харчи парите. Повечето хора със сигурност намират за много странни онези, които набиват куп пари в един джип и после отиват да го трошат по джендемите ...
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          "Въпрос на вкус" - казало кучето и се облизало под опашката
                          Тъй че верно - какво им се чудим
                          Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Еиййй, тва ултрасите нЕмате никво отношение към фешъна !

                            P.S. Ма кални 33х12.5 на минусови джанти и фланци седЪт мноу добре пред кафето !
                            ... па ако има и булбар с лебедка, лайтбар, ванти и лепенки ...
                            Последно редактирано от Джоу (x3mrjoe); 29-01-16, 11:33. Причина: P.S.
                            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Пред кафето и ръждива Ужаска седи добре (или Г-ега, или стар Врангел). Зависи кой слиза от нея.

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                                Пред кафето и ръждива Ужаска седи добре (или Г-ега, или стар Врангел). Зависи кой слиза от нея.
                                Да бе да,руса мома с къса пола-тва да не ти е черен джиб.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X