Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Първоначално публикуван от i.ivanov01 Преглед на мнение
    Ходил съм. Може и да има някое препядствие ама и това е част от разходката.
    А ножчето е уникално. 7см трион... направо убиец. Като го пробвах се зайграх 10-15мин и бях нарязал 4-5кубика [emoji3]
    Ако беше го включил на бързи обороти 5-10кубика си нарязал.
    Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Първоначално публикуван от i.ivanov01 Преглед на мнение
      За кво ти е тая резачка луд ли си?! Аз кво швейцарско ножче имам с трион малеее

      Аз пътищата не ги знам много много та ако има по-запознат колега нека каже къде да се кара. Дестинация за мен не е от значение [emoji3]
      Местните ще са ти признателни,ако им пробиеш пътя до ловната хижа,щот те с уазките не успяха.Явно тойотката ти е огин.Убавото си е убаво.

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Първоначално публикуван от i.ivanov01 Преглед на мнение
        За кво ти е тая резачка луд ли си?! Аз кво швейцарско ножче имам с трион малеее

        Аз пътищата не ги знам много много та ако има по-запознат колега нека каже къде да се кара. Дестинация за мен не е от значение [emoji3]
        Има един колега, дет винаги е готов да води!
        Казва се Garmin, продават го в магазините, а когато е с ОФРМ няма начин да се загубиш
        Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
          Казва се Garmin, продават го в магазините, а когато е с ОФРМ няма начин да се загубиш
          Повтаряй, повтаряй тия легенди. Прочете някой аджамия и после има ааааааааааааааааааааа в спешния раздел.

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            Повтаряй, повтаряй тия легенди. Прочете някой аджамия и после има ааааааааааааааааааааа в спешния раздел.
            Аз затва Гармин не употребявам
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Нищо лошо няма в Гармин ама това не са магистралите че да знае и мисли вместо шофьора.

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                Нищо лошо няма в Гармин ама това не са магистралите че да знае и мисли вместо шофьора.
                Всъщност има много смотани неща в Гармина, иначе за другото си прав.
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Той Петьо и гората я не употребява напоследък
                  Иначе - вервайте - в сравнение с швейцарските ножчета - ще му е най-сигурното и работещо нещо от екипировката в тва време.
                  Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Ма моето има и компас, та я пак си помисли... [emoji16]

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                      няма начин да се загубиш
                      То не си ли губи смисъла от разходката, ако не се загубиш?
                      Път е мястото, през което възнамерявам да премина!
                      0884837709
                      0878383528

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Най-добре бедстват тези, дето мислят, че са много подготвени
                        Но поне сеирджии ще се съберат от тук
                        Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Най-добре бедстват тези които се разхождат сами.

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Първоначално публикуван от ves1 Преглед на мнение
                            То не си ли губи смисъла от разходката, ако не се загубиш?
                            Само ако се загубиш с ГПС, а не къто някой бунак с карта и компас...
                            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                              Аз затва Гармин не употребявам
                              И се скъса от расотки,последните неколко години. Чак физиономията ти забравих.

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                                Само ако се загубиш с ГПС,....
                                То ГПС как може да те загуби....нищо друго не може по убаво да те затрие.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X