Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Първоначално публикуван от mitko punev Преглед на мнение
    Браво

    П.П. Ники, фронтиерска сбирка ли си организирал
    Така се случи.
    Николай Георгиев 0+
    тел.0887357722

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Ето и малко клипчета от регистратора:

      http://video.offnews.bg/category/vid...99c4d3874ce/22

      http://video.offnews.bg/category/vid...2a1d28600d0/22

      http://video.offnews.bg/video/Razxod...0ab5842770abf0

      http://video.offnews.bg/video/Razxod...d4c5d162ef0134

      Яне ето виж че не пуши бе!
      Последно редактирано от neshko; 16-06-15, 00:56.
      Range Rover P38 4,6 автомат 99г. (на въоръжение в момента),Опел Фронтера А КБ. 2.0 94г.(нов проект за гората.
      LZ1NES

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Много добра разходка се получи
        PAJERO СУХОДОЛ 0898792733

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Привет....Поздрави от морето!.........и аз си направих няколко разходки по гори и дерета...и плажове....около Шкорпиловци, Карадере. Дори само ходенето на плаж на Иракли е свързано с доста екстремно слизане и качване по един хлъзгав и прашен път и преминаване през каменното корито на пресъхнала река...
          Има два вида джипки: Suzuki Samurai....и други !
          Стефан, 0888851800

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Е... ще го преживееш - все пак си на морето
            Ако е много пък гадно - връщай се
            Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Първоначално публикуван от chefo39 Преглед на мнение
              Привет....Поздрави от морето!.........и аз си направих няколко разходки по гори и дерета...и плажове....около Шкорпиловци, Карадере. Дори само ходенето на плаж на Иракли е свързано с доста екстремно слизане и качване по един хлъзгав и прашен път и преминаване през каменното корито на пресъхнала река...
              Е ако закъсаш някъде,свиркай.и аз съм в този регион.
              JEEP GRAND CHEROKEE 2.7crd 088-570-53-52

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Аз пък бях, ама се върнах! Другата седмица пак от четвъртък вечер ...
                Георги Танев (0+)
                Land Rover Discovery 1 300 TDi
                Land Rover Club Bulgaria
                0887 930 238, 0878 797 768

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Да не го из'абите - оставете малко и за нас бре...
                  Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                    Да не го из'абите - оставете малко и за нас бре...
                    Кога ще ходите, че да не го изабим събота и неделя пак! Между другото джипката даде 8.2 разход до там и обратно. 100-110 нормално. Аз доволен въпреки, че и повече да беше нямаше да си я харесвам по-малко.
                    Георги Танев (0+)
                    Land Rover Discovery 1 300 TDi
                    Land Rover Club Bulgaria
                    0887 930 238, 0878 797 768

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
                      Кога ще ходите, че да не го изабим събота и неделя пак! Между другото джипката даде 8.2 разход до там и обратно. 100-110 нормално. Аз доволен въпреки, че и повече да беше нямаше да си я харесвам по-малко.
                      А - чак септември ще ходим...
                      За останалото се радвам. Обикновенно като кажеш 8,5 с климатик никой не вярва
                      Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Сега ако кажеш и че тия 8.5 са пропан-бутан и ще те обявим за рибар на годината.

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                          Сега ако кажеш и че тия 8.5 са пропан-бутан и ще те обявим за рибар на годината.
                          Нафта
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                            За останалото се радвам. Обикновенно като кажеш 8,5 с климатик никой не вярва
                            Пълен дизел и 100-110 колко смяташ че трябва да харчи?
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                              Пълен дизел и 100-110 колко смяташ че трябва да харчи?
                              А... аз нищо не разбирам - само знам къде се сипва, а за това си правя сметка.
                              Искаш да ти поровя във форума да ти покажа колко хора не вярват?
                              Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                                Искаш да ти поровя във форума да ти покажа колко хора не вярват?
                                А, със сигурност много хора не вярват.

                                То и аз се чудя що мойто харчи 13 до морето, пък после взема че се сетя че нито го карам както го карах в началото, нито е със същите гуми, нито със същата височина. При същите скорости тераното харчи нащо като 9-10, а е предкамерен дизел. Съвсем нормално е пълния дизел да е с литър-литър и нещо надолу.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X