Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    браво на колегите много хубави разходчици.
    0899 87 87 92 Христо
    Митцубиши Паджеро 2 3,5 бензин
    Тойота Авенсис 2.2 Д4Д
    Шкода Суперб 3,6 бензин

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Желаещи за неделя? Софт разходка, тия с големите гуми не тук :-)

      Коментар


      • От: Разходки около София

        аз за съжеление съм зает. иначе съм за
        0899 87 87 92 Христо
        Митцубиши Паджеро 2 3,5 бензин
        Тойота Авенсис 2.2 Д4Д
        Шкода Суперб 3,6 бензин

        Коментар


        • От: Разходки около София

          За утре разходка по Стара планина до връх Баба и после импровизация, но като цяло софт и фото разходка. Среща 9.30 на Диана/бензиностанцията на изхода от София посока Варна. Който иска да заповяда :-)

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Колега аз съм с Гранд, гумите са ми тотално градски, нямам и как да бъда издърпан. Има ли къде да затъна?

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Днешната разходка завърши за мен още в София с изтекла водна помпа и не успях да стигна до срещата дори. Извинявам се ако някой е чакал напразно.

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Е,имаше двама мераклии на Дианата да ти правим компания,но щом имаш уважителни причини си извинен.
                Колегата се отказа а аз се качих до Мургаш да не съм капо.
                Ако планираш друга разходка на там и съм свободен,на драго сърце.
                ОФБ 2.2 ДТИ 2000г
                ТЕЛ;0876228770

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  В петък 1-ви МАЙ, откриване на сезона с молебен, на поляната над село Кремиковци в 10.00 ч....Кой ще дойде?
                  Ще покараме до Ябланица...а, там КУПОН...
                  Има два вида джипки: Suzuki Samurai....и други !
                  Стефан, 0888851800

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    там съм, само ако може по-точни указания къде ще е срещата

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Ето тук: http://wikimapia.org/#lang=bg&lat=42...92718&z=16&m=b ,
                      но става страшна лудница, а и според моментната приповдигнатост на шафьорите и простотии.

                      Попа обикновено идва към 10:30, ама знае ли се, а и се събират по 2лв. за него, и свещите са "в таксата" разбира се.
                      На място има няколко скара-бири, та няма нужда да си носите нищо.
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                        ... та няма нужда да си носите нищо.
                        Освен пари и простотията си
                        А - второто ако ви липсва - ще ви наръсят обилно
                        Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                          Освен пари и простотията си
                          А - второто ако ви липсва - ще ви наръсят обилно
                          Е, споделих го вече де, та по-нормалните колеги да са подготвени !
                          ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Простотията е каквато си я направиш сам. Два кинта до ся никой не ми е събирал
                            Но да - алкохола и офройда рядко водят неочаквано до добра комбинация
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                              Простотията е каквато си я направиш сам. Два кинта до ся никой не ми е събирал
                              Но да - алкохола и офройда рядко водят неочаквано до добра комбинация
                              Явно не си бил с мотор, а и никой не те кара насила да ги даваш.

                              P.S. До колегите с джиповете (щото темата е такава) дето ще ходят за пръв път, ще е пълно и с мотори, и с АТВ-та, та се подгответе психически за лудницата от сега.
                              Последно редактирано от Джоу (x3mrjoe); 29-04-15, 11:50. Причина: P.S.
                              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                                Е, споделих го вече де, та по-нормалните колеги да са подготвени !
                                Тъй е, ма си по-тактичен, затва те допълних
                                Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X