Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
    По-интересна ми е интригата с кьОФтетата за пиене на заслона.
    Тия не пият кьОФтета бе братчед.

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Там всичко е възможно
      PAJERO СУХОДОЛ 0898792733

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
        хехе, тук не става дума кое е път кое е писта ами за това, че човек трябва да е толерантен. В гората ЗДПП не важи ако не знаеш, и в градоустройствения план не е отбелязано че там е път нито пистата работи от над 15 години. Като прегазиш на някой детето защото джипа ти се е хлъзнал от "пътя" ходи се обяснявай за "твоите уважения" на родителите.
        Ама да ти кажа хич не ми се влиза в спор. Карам джип също достатъчно дълго и съм преживял не едно и две, не си меря нищо с никой, живейте си живота по начина по който го разбирате. Ако беше сред татковците и думите които споменаваха за вас щеше да мислиш по друг начин. Между другото аз бях само с моето дете и жена ми, не познавам никой от останалите които преминаха покрай чинно строените ви джипове, нищо че се налагаше да прегазят пред половин метрови преспи.
        Възпитанието и културата на хората в БГ е на ужасно ниво, защо членовете на форума да правят изключения.
        Цялото писание в този цитат до тук е само разтягане на локуми...ходи по средата на някой булевард и чакай толерантност от шофьорите...
        А, колкото до закони и планове които претендираш, че познаваш....бих казал:...по-малко стой пред клавиатурата, повече си карай джипа...
        Има два вида джипки: Suzuki Samurai....и други !
        Стефан, 0888851800

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Първоначално публикуван от chefo39 Преглед на мнение
          Цялото писание в този цитат до тук е само разтягане на локуми...ходи по средата на някой булевард и чакай толерантност от шофьорите...
          А, колкото до закони и планове които претендираш, че познаваш....бих казал:...по-малко стой пред клавиатурата, повече си карай джипа...
          хахаха ей форумни герой колкото щеш....
          Не категоризирай хора които дори не си виждал.
          Бъди здрав и толерантен.
          no signature no problems

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
            хахаха ей форумни герой колкото щеш....
            Не категоризирай хора които дори не си виждал.
            Бъди здрав и толерантен.

            То си личи по броя на публикациите кой е "форумен" герой и кой си кара кефа по планините...А, не се познаваме защото не си дошъл на нито една наша разходка да се представиш и запознаеш с някой от тези които критикуваш...
            Има два вида джипки: Suzuki Samurai....и други !
            Стефан, 0888851800

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Хайде малко да се поуспокоите

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Да вземете да се кротнете ли?

                Иначе положението с пешите туристи в гората е елементарно: заобикаляш ги бавно отдалече и ги чакаш търпеливо да се изнесат оттам откъдето искаш да минеш, независимо кой е прав и кой е крив, даже и да ти се струва ясно кой е прав и кой крив. Изключително много са хората които имат ИНТЕРЕС да ни забранят да ходим в горите и изключително малко ни дели от забраната. Няма нужда да им даваме поводи във вид на възмутени граждани. Също е много важно да се знае че като си на два крака ВСИЧКО изглежда различно. Включително съвсем различно изглежда безопасното разстояние от джипките до тебе, децата, кучетата и други неща.

                п.п. това че някой не идва на разходките от тази тема не му отнема правото на мнение по въпроса, но засега този въпрос е приключен. Подход различен от гореописания няма да се толерира и във Форума, и доколкото може, на разходките.

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Отключвам темата.

                  Ще помоля да спазвате добрият тон.
                  Най-лесно е да се заключат темите и да се наложат забрани на потребителите, НО не за това сме тук!

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    За утре нещо ще има ли
                    тел: 0894 721 788
                    mitsubishi pajero

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Хайде
                      Land Rover Defender 110 Td5
                      +
                      малка колекция от стари BMW-та между '79та и '85та
                      LZ1LRD

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Аз лично в люлинската кал от бая време не съм тънал 😃
                        Land Rover Defender 110 Td5
                        +
                        малка колекция от стари BMW-та между '79та и '85та
                        LZ1LRD

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          И аз така
                          тел: 0894 721 788
                          mitsubishi pajero

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Айде 10ч на оръдията в Суходол
                            PAJERO СУХОДОЛ 0898792733

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Аз се орезилих на някаква плитка и смешна кал на яз. Батак, та не знам с к'ви очи ша се появя на някоя сбирка с Вас:

                              https://www.youtube.com/watch?v=e07aeAIoRAU

                              За сметка на това пък имам предни и задни куки да ме теглите, а Вие - въжета, така че ша дойда...

                              След тоя резил, установих че задния ми дифф всъщност не е с LSD. Вече се мисли за подобрения по въпроса със задните блокажи, както и за вериги. Някой има ли представа, зимни вериги вършат ли въобще някаква работа на кал?
                              "Живей бързо, умри млад и остави един красив труп след себе си." Е. П.

                              2007 Nissan Titan 5.6 V8 4WD

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Първоначално публикуван от Samuil Преглед на мнение
                                Някой има ли представа, зимни вериги вършат ли въобще някаква работа на кал?
                                Да, ма по-добре гуми.
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X