Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
    Уш Фри Спирит, а зависиш от разни мрънчовци
    Така кой ли ще остане да пише тук... Сещам се кой де, ма не ми се ще
    предполагам че имаш дете?
    Ако не като имаш един ден ще разбереш, че мрънкането лекичко е свързано с опасността 2 тона неуправляем джип да се хлъзга до шейната на детето ти.
    Ситуацията прилича на тия наглите с лъскавите мерцедеси които спират насред кръстовището на аварийни да си говорят със смъкнат прозорец с друг такъв безмозъчен. Ако искате да се асоциирате с такива хора моля. Кой съм аз че да ви спирам.
    А за такива които ще пишат тук грижа не берете, за толкова години съм виждал всичко, и винаги се намира кой да пише и кой да пуска клипчета
    Последно редактирано от fanatic; 09-03-15, 09:23.
    no signature no problems

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
      ..... Ако искате да се асоциирате с такива хора моля. Кой съм аз че да ви спирам. ....
      За съжаление си закъснял с предупреждението. Те явно вече са се асоциирАли...
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Е от такова надцакване по детски спряха маса хора, които реално карат и правят нещо да публикуват във форума. За един месец прочетох поне на няколко човека заканата да не стъпват, а за последната година доста интересни за мен личности вече не ги срещам.

        БГ-мама може да ни завиди за държанието!

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
          Е от такова надцакване по детски спряха маса хора, които реално карат и правят нещо да публикуват във форума. За един месец прочетох поне на няколко човека заканата да не стъпват, а за последната година доста интересни за мен личности вече не ги срещам.

          БГ-мама може да ни завиди за държанието!
          [emoji106] [emoji106] [emoji106] [emoji106]
          Opel Frontera A 2.4 - 125hp

          0888400831 - Митко!

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Белите стават много бързо,после мама мия.Колеги бъдете внимателни.
            Няма невъзможни работи.Тел.0888344659

            Коментар


            • От: Разходки около София

              По коментирания път не беше минавано нито от хора и джипове.Снега беше над 30см.Ние направихме пъртина и тогава всички се юрнаха нагоре,по следите на първите два джипа.И на мен ми беше неприятно да карам близо до деца,за което се извинявам.Няма нужда повече да спорим кой е прав и кой е крив.Нека бъдем толерантни и смятам спора за приключен.
              JEEP WRANGLER TJ 4L., tel. 0888408146

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
                предполагам че имаш дете?
                Ако не като имаш един ден ще разбереш, че мрънкането лекичко е свързано с опасността 2 тона неуправляем джип да се хлъзга до шейната на детето ти.
                Ситуацията прилича на тия наглите с лъскавите мерцедеси които спират насред кръстовището на аварийни да си говорят със смъкнат прозорец с друг такъв безмозъчен. Ако искате да се асоциирате с такива хора моля. Кой съм аз че да ви спирам.
                А за такива които ще пишат тук грижа не берете, за толкова години съм виждал всичко, и винаги се намира кой да пише и кой да пуска клипчета
                Познавам хората, които са били там и не можеш да ме убедиш, че са се държали както ти казваш - затова те нарекох мрънчо.
                Колкото до деца - малкият почти винаги е с мен в джипа отзад, бил е в такива ситуации и места, за които не можеш да предположиш, но тва е друга тема.
                Познавайки държанието на жиповете (независимо от шофьорите им) никога, никога, не бих оставил детето си да се пързаля по заснежена стръмна пътека около тях. Защото знам какво могат, както и знам, че за 3 минути изчакване да отминат ще имам време да му обясня защо трябва да изчака.

                Основната ни роля тук (на всички) е точно да запазваме хората, които пишат качествени неща - не тези с празните приказки и тези, които пускат тема "как да не си платя глобата от паркиране", а тези, които обикалят, снимат, пазят природата и споделят.
                Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Първоначално публикуван от krasivl Преглед на мнение
                  Белите стават много бързо,после мама мия.Колеги бъдете внимателни.
                  +1
                  Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
                  Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

                  0885372997 - Дани

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Първоначално публикуван от kgs159 Преглед на мнение
                    По коментирания път не беше минавано нито от хора и джипове.Снега беше над 30см.Ние направихме пъртина и тогава всички се юрнаха нагоре,по следите на първите два джипа.И на мен ми беше неприятно да карам близо до деца,за което се извинявам.Няма нужда повече да спорим кой е прав и кой е крив.Нека бъдем толерантни и смятам спора за приключен.
                    Съгласен. Ето това е нормална постъпка. Аз самия десетки пъти съм минавал по този път с джипа към хижата, и по долния също покрай параклиса и до суходол.
                    Това беше целта на моя първи пост...
                    Благодаря.
                    no signature no problems

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
                      Радвам се че добре сте си изкарали. Имам само една забележка. Много неприятно ми стана, че над 10 деца с над 20 родители се наложи да бягат и да си държат децата докато се опитвахте да се изкачите от главния път към хижата. Особено на колегата с Вранглера. Като нямате зимни гуми не ходете да ринете там където децата се пързалят. Изобщо мнението ми е че трябва всеки да си прави кефа но без да пречи на останалите.
                      Както сам си отбелязал....става дума за "ПЪТЯ" към хижата...а, само на стотина метра е самата писта за пързаляне...Така, че моите уважения!
                      Има два вида джипки: Suzuki Samurai....и други !
                      Стефан, 0888851800

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Преди 200 страници ,некой пак беше дигал пара,ама тук за всичко има някаква цикличност.И за мрънкане и за забележки и т.н.

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
                          Кои сме "вас" щото аз карам джипове от 10 години, и имам хиляди километри по горите. И да пишеш и да не пишеш в този форум едва ли ще си промениш начина на мислене
                          Забележката ми е от личен характер не като модератор във форума, и е поднесена с максимално доброжелателен тон. Ако ще се цупиш си е твой проблем.
                          Да именно защото горите не са частни написах горното. Нека да не забравяме че би трябвало да сме еталон за опазване на природата и съобразяване с останалите. Преди години джипарите се приемахме като такива на които може да се разчита, да помагаш на всеки който има нужда именно защото сме подготвени. Явно вече и това се променя
                          Остани със здраве.
                          А и да добавя...аз карам джип от преди да има каквито и да е форуми...от 1994 г....нека не си мерим километрите по горите, защото надали имаш повече изминати километри...А и не това е важното...

                          Щом видяхме хора по пътеката наречена"път", спряхме и чинно изчакахме хората с децата и шейните да минат покрай нас.....а по нашите следи на вече утъпкания път, дойдоха тумби от хора...На хижата имаше и доволни да ни видят и да се снимат с нас...Така, че има хора и хора....зависи ти от кой тип си.
                          Има два вида джипки: Suzuki Samurai....и други !
                          Стефан, 0888851800

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            И след като уточнихме за какво става дума...
                            Приятелски поздрав към Суходолци......два пъти вече минаваме към заслона "Вси Светии" и няма посрещачи.
                            Вече има утъпкана пъртина....да се видим и да пием по едно питие, кюфте или каквото даде Господ...
                            Има два вида джипки: Suzuki Samurai....и други !
                            Стефан, 0888851800

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Първоначално публикуван от chefo39 Преглед на мнение
                              Както сам си отбелязал....става дума за "ПЪТЯ" към хижата...а, само на стотина метра е самата писта за пързаляне...Така, че моите уважения!
                              хехе, тук не става дума кое е път кое е писта ами за това, че човек трябва да е толерантен. В гората ЗДПП не важи ако не знаеш, и в градоустройствения план не е отбелязано че там е път нито пистата работи от над 15 години. Като прегазиш на някой детето защото джипа ти се е хлъзнал от "пътя" ходи се обяснявай за "твоите уважения" на родителите.
                              Ама да ти кажа хич не ми се влиза в спор. Карам джип също достатъчно дълго и съм преживял не едно и две, не си меря нищо с никой, живейте си живота по начина по който го разбирате. Ако беше сред татковците и думите които споменаваха за вас щеше да мислиш по друг начин. Между другото аз бях само с моето дете и жена ми, не познавам никой от останалите които преминаха покрай чинно строените ви джипове, нищо че се налагаше да прегазят пред половин метрови преспи.
                              Възпитанието и културата на хората в БГ е на ужасно ниво, защо членовете на форума да правят изключения.
                              no signature no problems

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Мда. Защо да има изключения - като правило на българина все някой друг му е виновен за нещо защо и във форумЪТ да не е така.
                                Случката е ясна - всички са прави.
                                По-интересна ми е интригата с кьОФтетата за пиене на заслона.
                                Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                                0888 315 794
                                LZ1UPI
                                A1 (Rh+)

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X