Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
    ...само да вметна/без да прозвучи хомосексуално де/, че тоя ден всичко се случваше отзаде ми.....................даже и назад ма теглиха
    И аз без задни мисли де, ма не мога да се въздържа да те не базикна
    Иначе - що такива късни разходки си правите - 11:30 то тамън за обяд, после мързел...
    Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Да попитам дали ще има организация днес

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Извинявам се .
        Днес не се разхождаме,така ли??

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Първоначално публикуван от Pushkata28 Преглед на мнение
          Извинявам се .
          Днес не се разхождаме,така ли??
          Слаба организация за пръв път ли виждаш?

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Здравейте колеги, и на нас ни се кара но от 1 месец търся блок или двигател за самика 1000 м3. Удрям на каммък все от 1.3 намирам. Надявам се някои колега да помогне с нещо съвет, напътствие и тн. Ако в някое мазе седи и ме чака аз съм клиента. Искам да се извиня, че пиша тук в тази тема. Вече не вярвам, че ще тръгне тази джипка. Прозвънях всички обяви дето има.
            Извинявам се още веднъб и се надявам някой да помогне.
            Данчо 0897 81 81 02

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Сложи 1.3 де?

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                Сложи 1.3 де?
                То, ако ставаше 1.3 направо един Витаров 1.6 и пей сърце, ама не.
                0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                  И аз без задни мисли де, ма не мога да се въздържа да те не базикна
                  Иначе - що такива късни разходки си правите - 11:30 то тамън за обяд, после мързел...

                  е то с Патрол ква да е разходката.....окопават се на втория метър, а ние от Дядо Йоцо ги гледаме през прозореца

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Колеги ако искате да се разберем за 14-15ти да направим една организация

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Много сняг е навалял!





































                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Радвам се че добре сте си изкарали. Имам само една забележка. Много неприятно ми стана, че над 10 деца с над 20 родители се наложи да бягат и да си държат децата докато се опитвахте да се изкачите от главния път към хижата. Особено на колегата с Вранглера. Като нямате зимни гуми не ходете да ринете там където децата се пързалят. Изобщо мнението ми е че трябва всеки да си прави кефа но без да пречи на останалите.
                        Последно редактирано от fanatic; 08-03-15, 22:50.
                        no signature no problems

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
                          Радвам се че добре сте си изкарали. Имам само една забележка. Много неприятно ми стана, че над 10 деца с над 20 родители се наложи да бягат и да си държат децата докато се опитвахте да се изкачите от главния път към хижата. Особено на колегата с Вранглера. Като нямате зимни гуми не ходете да ринете там където децата се пързалят. Изобщо мнението ми е че трябва всеки да си прави кефа но без да пречи на останалите.
                          Все на някой ще намерим да пречим,я на вас,я на някой ловджия.За щастие все още горите не са частни.
                          Децата се пързалят където намерят и по улиците дори,но се движат коли по тях нали?
                          До хижата се качихме по пътя,да прелетим ли?Не сме газили никой,намалявам винаги като видя хора и пак има недоволни.
                          Схванах забележката.Това е последният ми пост в този форум!
                          Ще оставя на колеги със зимни и АТ гуми до постват интересни материали от горски разходки....
                          Последно редактирано от Free Spirit; 09-03-15, 08:04.

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Първоначално публикуван от Free Spirit Преглед на мнение
                            Все на някой ще намерим да пречим,я на вас,я на някой ловджия.За щастие все още горите не са частни.
                            Децата се пързалят където намерят и по улиците дори,но се движат коли по тях нали?
                            До хижата се качихме по пътя,да прелетим ли?Не сме газили никой,намалявам винаги като видя хора и пак има недоволни.
                            Схванах забележката.Това е последният ми пост в този форум!
                            Ще оставя на колеги със зимни и АТ гуми до постват интересни материали от горски разходки....
                            Кои сме "вас" щото аз карам джипове от 10 години, и имам хиляди километри по горите. И да пишеш и да не пишеш в този форум едва ли ще си промениш начина на мислене
                            Забележката ми е от личен характер не като модератор във форума, и е поднесена с максимално доброжелателен тон. Ако ще се цупиш си е твой проблем.
                            Да именно защото горите не са частни написах горното. Нека да не забравяме че би трябвало да сме еталон за опазване на природата и съобразяване с останалите. Преди години джипарите се приемахме като такива на които може да се разчита, да помагаш на всеки който има нужда именно защото сме подготвени. Явно вече и това се променя
                            Остани със здраве.
                            no signature no problems

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Уш Фри Спирит, а зависиш от разни мрънчовци
                              Така кой ли ще остане да пише тук... Сещам се кой де, ма не ми се ще
                              Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Първоначално публикуван от Free Spirit Преглед на мнение
                                Все на някой ще намерим да пречим,я на вас,я на някой ловджия.За щастие все още горите не са частни.
                                Децата се пързалят където намерят и по улиците дори,но се движат коли по тях нали? ...
                                Като се съберат повече такива яки пичОве като тебе, дето не *бават пешеходните туристи и се зъбят, когато някой им направи културна забележка, стой та гледай как ще се увеличават забраните за каране на джипове из горите. Ако че не са частни ...
                                Ние не сме неутрални!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X