Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    За Ком мисля, че вече е късно - горе сигурно има доста сняг...
    Но може да опитаме
    Но трябва задължително с хубави (на сняг) гуми! Има хубави странични наклони, които свършват километър надолу...
    Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Сега ако кажеш и кои са "хубавите" гуми за страничен лизгав и кален наклон, че да си реша проблемите с тия гадни силвърстоуни

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Ком в сред зима? http://dalivali.bg/?location=956
        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Първоначално публикуван от basson Преглед на мнение
          Сега ако кажеш и кои са "хубавите" гуми за страничен лизгав и кален наклон, че да си реша проблемите с тия гадни силвърстоуни
          Аз предупреждавам желаещите - нали не мислиш, че ще стоя с мярка и ще връщам някой?
          Кален и лизгав не съм казвал, както и има разлика между наклон и страничен наклон
          Просто казвам да не дойдат едни колеги с едни оправдания за гуми

          Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
          Ком в сред зима? http://dalivali.bg/?location=956
          Тоз "дали вали" незнам как му вярваш (то не че има някаква информация де).
          А и не разбрах - температури -5 ли те плашат?

          Да - единственият шанс за зимен Ком е преди да станат снежните натрупвания, че там са с метри
          Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Струва ми се, че и сега има достатъчно сняг. Е нещо отпреди час и половина: http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=4470423
            Не че нещо, ама точно с КОМ шега не бива!
            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
              Струва ми се, че и сега има достатъчно сняг. Е нещо отпреди час и половина: http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=4470423
              Не че нещо, ама точно с КОМ шега не бива!
              Тука не виждам такива аджамии дето ще закъсат на хижа. Ние закъсваме в нищото...

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                Тука не виждам такива аджамии дето ще закъсат на хижа. Ние закъсваме в нищото...
                Последно: хижата или върха? Че до хижата има хасвалт и ски писта.

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Не за първи път ще тръгвам зимъска къде Ком. Някой ходят до хижите - аз гоня върха.
                  Да ми обяснявате как няма да стане и как било страшно, седейки пред мониторите и да ми пращате статии от екзалтирани журналя - няма да ме впечатлите.

                  п.п. - те една снимка от последният ни опит - не виждам лудост в очите, нито пяна по устата, че няма да можем
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_8581.JPG
Прегледи:2
Размер:487.3 КБ
ID:5628475
                  Последно редактирано от PinMaster; 09-12-14, 19:06.
                  Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Шъ стане работата с Ком! Миналия Декември се качвах по работа до горе с Диско 3 сток. Шофера му беше сефте офроадът и бе убаво и плодотворно Хубавото е, че е предимно южен склона, виж ако искате да се отбиете към хижата вече мое и да не стане, че е север. Там имаше непроходими преспи в началото на Юни. Другото убаво е, че има малко калчица и доста камик ъндър. На едно от качванията един мераклия със Субару Джъсти почти го качи....

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Аз ще се позиционирам в петък вечер в хижата да поразуча каква е ситуацията там. В събота и в неделя ще атакувам върха. (до колкото е възможно предвид снежната обстановка) Ако някой има желание, ще се радвам да се поровим заедно. Мога да дам актуална информация по тел. и на 8-ми канал на станциите. В неделя ще се прибирам по стария път за петрохан.
                      Или поне това е предварителния план!
                      Път е мястото, през което възнамерявам да премина!
                      0884837709
                      0878383528

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Успех тогава. Аз със сигурност не мога.

                        п.п. А иначе съм ходил до Ком, не е като да не съм.
                        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Привет! Има ли последно организация за Ком за Неделя сутрин и ако да, то кога и къде? Аз действам с пълна сила да сглобя камиончето до тогава и мисля да съм на линия...
                          Land Rover Defender 110 Td5
                          +
                          малка колекция от стари BMW-та между '79та и '85та
                          LZ1LRD

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Вземете си моторните резачки. Горе има над 30 см мокър тежък сняг и дървета падат непрекъснато.
                            Георги Танев (0+)
                            Land Rover Discovery 1 300 TDi
                            Land Rover Club Bulgaria
                            0887 930 238, 0878 797 768

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Ми да се видим 9:00 на оная караулка посока Костинброд. Мисля да подходим по следният начин - по най-прекият път към върха откъм Петрохан. Така ще имаме време и за отказване и за заигравки. Ако всичко върви по план - може на връщане и през Понор да се позабавляваме. Сандвичи - задълже, нещо за печене - желателно.
                              Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                9:00 в Неделя, светофарът на Ломско шосе и Околовръстен път. Ок, там съм! Вероятно и колегата Димитър със Самурая ще дойде (и гуми и блокаж си има)

                                Айде, чакам с нетърпение (и събирам камиончето...)!
                                Land Rover Defender 110 Td5
                                +
                                малка колекция от стари BMW-та между '79та и '85та
                                LZ1LRD

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X