Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    И аз така хихихихихихих
    878511557

    Коментар


    • От: Разходки около София

      А аз и с едно кървясало око пак бях на линия

      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Абе клипчета няма ли да има, пууууууууууууу, несериозници
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Още в началото на разходката някои, които не бяхме добре подготвени закъсахме:


          http://www.youtube.com/watch?v=nZiU4oOA_CA

          Тук е момента да благодаря на всички колеги, които скочиха да помагат!

          Оттам минахме директно на едно красиво изкачване - и всички - бум в калчицата
          И тук не мина без въжета


          http://www.youtube.com/watch?v=wVfhit-4C5M


          http://www.youtube.com/watch?v=rnwUY-D4NQI

          След немалко препядствия успях да скъсам една скоба на маркуч и за поредна разходка "на джипа му изтекоха водите"


          http://www.youtube.com/watch?v=qbkQP2GbaZc

          Така, след немалко фън, стигнахме до мястото за скарата.
          Тук всички се радвахме, но най-щастливи бяха децата.
          В този клип са снимани двамата най-млади шофьори - ако не се лъжа - под 10г.


          http://www.youtube.com/watch?v=JrDzXB4HLNM

          Междувременно...


          http://www.youtube.com/watch?v=f4X0qiHabV8


          Доволни и сити, продължихме към Железница:


          http://www.youtube.com/watch?v=FAGT9E_E7RU


          Току пред Железница някой решиха, че не им е стигнала раходката и е време за по-сериозно каляне


          http://www.youtube.com/watch?v=nxCum5yFVjA


          И накрая едно сборно клипче:


          http://www.youtube.com/watch?v=JhfXCwq8Pzw
          Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

          Коментар


          • От: Разходки около София

            И на мен ми хареса.Отдавна не бях ходил на паркетна разходка,щото обикновено караме 10-12 часа и рупаме консерви и вафли само докато някой прави безуспешни опити да се самоизвади от някое калище...и после пак караме.Глад...А тука си беше екстра.Тръгваш преди обяд и след 300м-хоп барбекю!!!Скари/мари и всичко останало.Като се наядеш,пък,после не ти се кара и така докато се мръкне и се загубиш в м'глата.Но пък виждаш разни красоти(примерно Паднали дъб и др. подобни),дето иначе няма да ги забележиш...
            Групата беше страхотна и с удоволствие ще направим пак едно такова "каране"...

            Поздрави.
            0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Разходката в първата си част си беше абсолютно софт (до станцията на БТК - Плана). Не знам къде ги видяхте тия хард елементи, освен на скарата де
              Вярно е, че бяхме много над оптималния брой джипки и имаше много изчакване, но не видях някой да скучае

              Ето малко снимки и от мен.

              Някой изброи 17 джипки















              Това място заради дълбокия улей се оказа непреодолимо за няколко джипки и се наложи да им помагаме



















              Както вече отбелязахте - скарата беше на професионално ниво







              Малка заигравка в това деренце. Както се казва "първи опит неуспешен", но предполагам, че на следващата разходка ще коригираме този пропуск .





              Стигнахме до Кръстатия дъб в гъста мъгла и по тъмно, и за съжаление видяхме, че наистина е паднал от бурята.





              Вече сме в района на сателитната станция на БТК (някои я наричат обсерватория, а не е правилно). Оттук започна интересната част от разходката .













              Доволен съм от преживяването и емоциите.
              Скоро пак.
              www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
              0898777327

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Е то разликата софт - хард е в опита на зку-то и подготовката на машината
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
                  И на мен ми хареса.Отдавна не бях ходил на паркетна разходка,щото обикновено караме 10-12 часа и рупаме консерви и вафли само докато някой прави безуспешни опити да се самоизвади от някое калище...и после пак караме.Глад...А тука си беше екстра.Тръгваш преди обяд и след 300м-хоп барбекю!!!Скари/мари и всичко останало.Като се наядеш,пък,после не ти се кара и така докато се мръкне и се загубиш в м'глата.Но пък виждаш разни красоти(примерно Паднали дъб и др. подобни),дето иначе няма да ги забележиш...
                  Групата беше страхотна и с удоволствие ще направим пак едно такова "каране"...

                  Поздрави.
                  Охооооо, ма и ти ли бре Бруте?
                  Софт със Соти а?
                  Абре баце от кога не сме ходили на софт с тебе, даже налитам на твоя голф по улиците та плаша хората.
                  Пууу даеба, вече съжалявам за разходката.
                  Кара ми се, та ми се цвичи! Мамка му и аз съм на линия другия път!!!
                  LZ1HKW
                  Реглаж на преден и заден мост
                  My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                    Е то разликата софт - хард е в опита на зку-то и подготовката на машината
                    Е те тука много бъркаш!
                    Хард= Цял ден в калта, да ядеш сандвичи и солети!
                    Софт= Разходка от точка А, до точка Б по чурно. Като точка Б, е кръчма!
                    LZ1HKW
                    Реглаж на преден и заден мост
                    My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Първоначално публикуван от vladi333 Преглед на мнение
                      Е те тука много бъркаш!
                      Хард= Цял ден в калта, да ядеш сандвичи и солети!
                      Софт= Разходка от точка А, до точка Б по чурно. Като точка Б, е кръчма!
                      Щом казваш ))
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Минали са 300метра за целия ден,в дърпане и сецане,това ли е разхотка
                        878511557

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Първоначално публикуван от choko Преглед на мнение
                          Минали са 300метра за целия ден,в дърпане и сецане,това ли е разхотка
                          Дето се вика: Това, че го преодим на четири крака сред кило на маса!
                          LZ1HKW
                          Реглаж на преден и заден мост
                          My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Първоначално публикуван от vladi333 Преглед на мнение
                            Дето се вика: Това, че го преодим на четири крака сред кило на маса!
                            На кило и канче'(от кило)че го прелазим.
                            878511557

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Ние,кара ме до заслона около 4-5км,там до него на около 30м.сме разорали едно дере,което се превръща,бавно в непреодолимо блато,и така докато яде ме и пие ме,все някой се пробва да мине през него и купона започва.Яденето е важна част от оффроуда,но пречи на карането.

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Първоначално публикуван от vladi333 Преглед на мнение
                                Охооооо, ма и ти ли бре Бруте?
                                Софт със Соти а?
                                Абре баце от кога не сме ходили на софт с тебе, даже налитам на твоя голф по улиците та плаша хората.
                                Пууу даеба, вече съжалявам за разходката.
                                Кара ми се, та ми се цвичи! Мамка му и аз съм на линия другия път!!!

                                Хи-хи...помниш ли,а?Аре догодина на 2-ри 1-ви може да...апнеме по пържолка в гората...
                                0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X