Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
    A, не - аз с баткоФците няма какво да меря... Мен 4 цилиндъра си ми стигат
    Ти няма ли да дойдеш да разгледаме и твоето творение
    Може, но ако терена позволява, щото си продадох калните гуми поради промяна в предназначението на джипа,
    и докато си метна некви нови гуми съм със зимни за мъгла.
    ... а щом ше има "мерене на кардани" съм на първия ред, ама в публиката, че моя е малък, крив, и с разбити карета !
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
      Не мога да преценя от поста ти дали си в кондиция - ела вдруги ден да се убедя
      [emoji23] [emoji122]

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Става все по-интереснооо !
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • От: Разходки около София

          В неделя награбвам два пакета "Вуйчо Ваньо" и идвам да чопля със страшна сила
          NISSAN PATROL GR Y61 (RD28ETI)
          SUBARU OUTBACK H6 (EZ30D)
          GSM: О887б97З79

          Коментар


          • От: Разходки около София

            И повечко снимки и видео да направите...

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Първоначално публикуван от ogitoBG Преглед на мнение
              В неделя награбвам два пакета "Вуйчо Ваньо" и идвам да чопля със страшна сила
              И бира да не забравиш

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Е сега ме вкарахте във филм. Хващам самолета и се прибирам в неделя съм на линия .Сборен пункт и час ?
                Напред и нагоре
                Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
                0886769809-Юлиян
                kiko00@abv.bg

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  A ще има ли кой да се бухне в блатцето,че много сеирджии се навъдиха...?Аз ще си нося кофа пуканки и кола с ром...

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Е за това ще дойда да видя дали ,ще се намери някой да се бухне в блатото.
                    Напред и нагоре
                    Принцеса Фиона (Фронтера) 2,2 DTI 99 г.
                    0886769809-Юлиян
                    kiko00@abv.bg

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Къде е срещата?
                      Има два вида джипки: Suzuki Samurai....и други !
                      Стефан, 0888851800

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Първоначално публикуван от kiko00 Преглед на мнение
                        Е за това ще дойда да видя дали ,ще се намери някой да се бухне в блатото.
                        Абе вие си пригответе такса саир пък ако кандидатите за меренето на карданите не се явът ще мина през пазара да купя едно пате и щего пусна в блатцето да ви поплува .
                        Последно редактирано от Пламен Ковачев (zaiko1234); 20-11-14, 20:39.
                        Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Първоначално публикуван от Free Spirit Преглед на мнение
                          Аз ще си нося кофа пуканки и кола с ром...
                          Да не забравиш ръбестата бутилка/обещаната от мен е в багажника вече/-сериозен съм.

                          п.п.Някой от изявените фотографи няма ли желание да поснима и да качи снимки от мероприятието?Щото последно време расотки бол,а снимки йок.

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            От толкова сиирджии все ще се намери кой да снима. Ти наби ли колците по трасето?
                            www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                            0898777327

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Първоначално публикуван от Димитър Желязков Преглед на мнение
                              От толкова сиирджии все ще се намери кой да снима. Ти наби ли колците по трасето?
                              У съндей ше ги набия ,според желаещите и трудността на трасето.

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                                У съндей ше ги набия ,според желаещите и трудността на трасето.
                                Кой маршрут си замислил за стигане до там? Скаробиренето дека ще е?
                                www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                                0898777327

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 13 потребители онлайн. 0 потребители и 13 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X