Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Първоначално публикуван от rraadd00 Преглед на мнение
    Оги, клиповете са частни. Направи ги държавни и ние да можем да видим, какви се ги вършили.
    Готово
    NISSAN PATROL GR Y61 (RD28ETI)
    SUBARU OUTBACK H6 (EZ30D)
    GSM: О887б97З79

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Къде е това из дефилето че ми изглежда много познато, много приятна разходка сте си направили. Аз бях над Кътина, но се отказах на поредното пресичане на реката, че беше много пълноводна и водопада беше изкопал сериозна дупка.

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Ей....Владо полегна на една страна....и веднага се появиха имитатори....
        Има два вида джипки: Suzuki Samurai....и други !
        Стефан, 0888851800

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Първоначално публикуван от Божидар Алексов Преглед на мнение
          Къде е това из дефилето че ми изглежда много познато, много приятна разходка сте си направили. Аз бях над Кътина, но се отказах на поредното пресичане на реката, че беше много пълноводна и водопада беше изкопал сериозна дупка.
          Карахме малко по кътинската рекичка до една отбивка в ляво. По нея се качихме нагоре някъде над секретното поделение мисля се пада, а от там по билата посока Своге. От Своге хванахме на ляво към Лесков дол и на един завой тръгнахме на дясно по червен трак нагоре посока Батулия. От там през паметниците над Луково по черно до Гниляне. В общи линии това е. Около 80-100км. общо с асфалта.
          NISSAN PATROL GR Y61 (RD28ETI)
          SUBARU OUTBACK H6 (EZ30D)
          GSM: О887б97З79

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Маршрута е много хубав, но аз съм сам и не рискувах по на татека, иначе можеше да се засечем по чукарите, бях тръгнал за Владо Тричков.

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Колеги, да помоля за снимки от разходката в Плана на Великден

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Младежи, тази седмица ще има ли разходка. Да направим едно класическо: Камбаните - Бистрица - Железница - Плана - Алино. Както е хубаво напоено ще е интересно.
                тел: 0885 301 724 - Радо | Toyota Hilux Surf 2,7i; 3RZ-FE

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Първоначално публикуван от kavarov Преглед на мнение
                  Младежи, тази седмица ще има ли разходка. Да направим едно класическо: Камбаните - Бистрица - Железница - Плана - Алино. Както е хубаво напоено ще е интересно.
                  Миналата седмица го направихме едвам до заслон Рай, по същия маршрут...и задължително с МТ гуми
                  Има два вида джипки: Suzuki Samurai....и други !
                  Стефан, 0888851800

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Сега се прибирам от люлин-планина,калта е страхотна.
                    Даже и кайманите се озориха на места,та Стефан е прав, само с кални гуми.
                    JEEP GRAND CHEROKEE 2.7crd 088-570-53-52

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      То ясно, че трябват кални гуми, ама каквото такова. Важното е да е весело, пък то ще си покаже докъде ще стигнем.
                      тел: 0885 301 724 - Радо | Toyota Hilux Surf 2,7i; 3RZ-FE

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Първоначално публикуван от Калин Преглед на мнение
                        Сега се прибирам от люлин-планина,калта е страхотна.
                        Даже и кайманите се озориха на места,та Стефан е прав, само с кални гуми.
                        Без снимки не се признава....
                        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Че е весело...весело е, но не и за тия дето теглят и опъват въжетата и са в кереча. Весело е за публиката.

                          Днес кой ще чисти? Никой нищо не организира през седмицата. За ядене и пиене, мераклий много.....а да съберем някой боклук от трасетата по които караме не се споменава.
                          Има два вида джипки: Suzuki Samurai....и други !
                          Стефан, 0888851800

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Първоначално публикуван от chefo39 Преглед на мнение
                            Че е весело...весело е, но не и за тия дето теглят и опъват въжетата и са в кереча. Весело е за публиката.

                            Днес кой ще чисти? Никой нищо не организира през седмицата. За ядене и пиене, мераклий много.....а да съберем някой боклук от трасетата по които караме не се споменава.
                            Именно, това мислих че можем да направим, в комбинация с разходка.
                            тел: 0885 301 724 - Радо | Toyota Hilux Surf 2,7i; 3RZ-FE

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Аз мисля утре в 10:00 да тръгна от Арената на Бизнес парка в Младост-4. Който може е добре дошъл.
                              тел: 0885 301 724 - Радо | Toyota Hilux Surf 2,7i; 3RZ-FE

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Май няма много желаещи за утре?
                                Има два вида джипки: Suzuki Samurai....и други !
                                Стефан, 0888851800

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X