Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Първоначално публикуван от choko Преглед на мнение
    Момчета спрете,засрамете се.Покарайте хапнете поприказвайте си, и се прибирате по-живо, по-здраво
    Поздрави
    Ти пък какво го играеш Далай Лама, все едно се събираме да се бием..?! Естествено, че ще покараме и.... абе тези три работи и се прибираме! Вместо да даваш акъли - ела бе Чокич! Не сме се виждали цяла вечност...

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Че ти дам Далай Лама.Нямам джип,инак на драго сърце,продадох всичко.Ще се чуя с Калин па ще видя как е.
      То е ясно,ама нали сам примерен та затова
      878511557

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
        Ти какъв фитилджия си Илийка...!!! Нямаш равен!
        Аз съм фитилджия,а ти барутлия ,рипаш от най-малкото и се връзваш-направо ме кефиш.Що писане изписа само за една разходка,а ако идваше редовно......направо нов сървър ще трябва да се купи.

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
          Аз съм фитилджия,а ти барутлия ,рипаш от най-малкото и се връзваш-направо ме кефиш.Що писане изписа само за една разходка,а ако идваше редовно......направо нов сървър ще трябва да се купи.
          A ако вземе и да не дойде утре......

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Първоначално публикуван от Diesel Power Преглед на мнение
            A ако вземе и да не дойде утре......
            Че турат черна лента на фейсбука
            Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Ей изядахте го , то ако всички дето пишат дойдат ще стане страшно.
              Николай Георгиев 0+
              тел.0887357722

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Първоначално публикуван от Nikolai Georgiev (turbo d) Преглед на мнение
                всички дето пишат дойдат ще стане страшно.
                На там отиват нещата.

                П.П.Ще ви чакам на баира след мотопистата,няма смисъл да ходя до площада и да се връщам.Ще съм на 8-ми. и ще се чуем.Хем ще проверя как е калчицата.

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                  На там отиват нещата.

                  П.П.Ще ви чакам на баира след мотопистата,няма смисъл да ходя до площада и да се връщам.Ще съм на 8-ми. и ще се чуем.Хем ще проверя как е калчицата.
                  Знам те аз ще правиш тайни тестове за да наиграеш батковците с големите JEEPове. Не че те подтиквам ама......
                  Николай Георгиев 0+
                  тел.0887357722

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                    На там отиват нещата.

                    П.П.Ще ви чакам на баира след мотопистата,няма смисъл да ходя до площада и да се връщам.Ще съм на 8-ми. и ще се чуем.Хем ще проверя как е калчицата.
                    Хич не си прав. Това да изпуснеш тържественото пристигане на площада на комбитата, духАвата музика, знамената.... Ти като главен провокатор трябва най-тържествено да ги приветстваш на мегданя, да подсигуриш поп с росна китка и евентуално после за опело на геройски загиналите комбита
                    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Първоначално публикуван от derhunter Преглед на мнение
                      Хич не си прав. Това да изпуснеш тържественото пристигане на площада на комбитата, духАвата музика, знамената.... Ти като главен провокатор трябва най-тържествено да ги приветстваш на мегданя, да подсигуриш поп с росна китка и евентуално после за опело на геройски загиналите комбита
                      А голо хоро от млади невести да търся ли?

                      П.П.В съседната тема ме цаниха за организатор и водач,а тук за "главен провокатор"-заеби.За какъв друг ще ме гласите?
                      Последно редактирано от gimax; 01-03-14, 10:36.

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                        А голо хоро от млади невести да търся ли?

                        П.П.В съседната тема ме цаниха за организатор и водач,а тук за "главен провокатор"-заеби.За какъв друг ще ме гласите?
                        Не се отметай. Значи и с невестите на площада!
                        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Начи да не зиам жената, а още некой момък, че да им насмогнеме на девойките от орото
                          Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Аз имам чувството, че някои хора май вече искат да не идвам!?! Сори - да са залагали на това, че ще дойда... Аз съм в изгодната позиция - с комбито, АТ-тата и фейсбука - каквото и да успея да покажа утре ще е изненада! Да му мислят тези с МТ-тата, ако покажат по-малко от мене...

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                              А голо хоро от млади невести да търся ли?

                              П.П.В съседната тема ме цаниха за организатор и водач,а тук за "главен провокатор"-заеби.За какъв друг ще ме гласите?
                              Илийка - всеки организатор си носи кръста...

                              Верно с манджата какво правим? Скара, сандвичи или кръчма (на Ярема предния път ми хареса...)?

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                                Верно с манджата какво правим?
                                Оправяйте се,ще ви правя компания до към 2 следобед и изчезвам,гости-мости,все пак утре е прошка.Хубав празник.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X