Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Първоначално публикуван от ianely Преглед на мнение
    Темпото си беше добро (мое мнение е че на места можеше още да забързаме) Прехода беше дълъг за толкова масово участие и това наложи и бързането. Евала на chefo39 че стоически изтърпя мрънкането на гладните и жадните
    ...моята кола не можеше по-бързо...
    Има два вида джипки: Suzuki Samurai....и други !
    Стефан, 0888851800

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Първоначално публикуван от MDRAZHEV Преглед на мнение
      Е Соти, за много години! Другия път като решиш пак да се заринеш така, може да се обадиш, защото вече и аз съм моторизиран!!!
      За много,Мише.Обезателно!!!

      Първоначално публикуван от ogitoBG Преглед на мнение
      За много години Соти!
      В крайна сметка успяхте ли да свършите работа?
      Жив и здрав,Оги.Ми...не.Не можах да стигна...



      Първоначално публикуван от трол Преглед на мнение
      Къде е този сняг??? Рила?
      Ахам,Тролче.Май само там е останал...
      0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
        ...., или аллах те е дарил с няколко половинки за според случая
        Същата и още една като нея властна ще ме накара да се замисля сериозно за замонашване !
        Знаеш ме кокав съм маж , а сега си представи чехлата ,под която съм !


        Моля ви се от една малка забележка ще вземе да се стигне до оставка на правителството ! Просто споменах , че визуалния контакт с прежде каращия ми действа допълнително успокояващо ! Знам , че в края на колоната има човек обиращ заблудените овци като мене .
        Най-добре е скоропостижно да се снабдя с радиостанция и навигация ....,или да заложа на читави гуми !?!

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
          Най-добре е скоропостижно да се снабдя с радиостанция и навигация ....,или да заложа на читави гуми !?!
          И бира, чадо, и бира
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Не си позволявам да пия , когато ще карам и не карам , когато съм пил !
            Скарата я обичам вкъщи , защото спокойно мога да я гарнирам с греяна крушова ракия !

            П.П. Сега разбрах !
            Иначе в това отношение съм праволинеен като возилата в аватара ми !
            Последно редактирано от stankos; 14-01-14, 08:50. Причина: Спестяване на допълнителни постове.

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Не ме разбра - всичко от изброеното ти трябва, а после жакове, лебеди и т.н. полезни неща
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
                Не си позволявам да пия , когато ще карам и не карам , когато съм пил !
                ...
                Питат дедо поп. Какво ше пиеш дедо попе? Ракия .. вино?
                -И бира чедо, и бира!
                Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
                  И нЕкои други станахме раааано сабахлемта...и с'я се прибираме...[ATTACH=CONFIG]669966[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]669980[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]669981[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]669982[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]669983[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]669984[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]669985[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]669986[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]669987[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]669988[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]669989[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]669990[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]669979[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]669978[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]669967[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]669968[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]669969[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]669970[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]669971[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]669972[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]669973[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]669974[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]669975[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]669976[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]669977[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]669991[/ATTACH]
                  Стигнахте ли поне до Грънчар Аз и в другата тема писах, че още е рано Но пак бая сте изкарали по следите на виетнамеца До чешмата, предполагам Трябваше да кажете, да ви дам още 2-3 колана и въжета, Браво за хубавата разходка !
                  Последно редактирано от Борис Хаджиценев (bob4oo); 14-01-14, 15:11.
                  За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                  Honda Dominator 650
                  088ЧЧ93979-->Борис
                  0878956Ч38-->Борис

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Да не излезе, че са изкарали закъсалия
                    Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
                    Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

                    0885372997 - Дани

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      много джипове и нямаше начин по бързо!!!17 броя и едно атв не се събират лесно,разкъсат ли се може да се изгуби някой,а ако и станция.....лошо!!!Голямо БРАВО НА ВОДАЧА!!!!
                      PAJERO СУХОДОЛ 0898792733

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Не бе.Не можах да стигна.След 5-6-тата лебетка,скъсАх маркуч на хидравликата и тръгнахме на обратно.В Якоруда нанизах неква тръба,сипАх к'вото имаше на ЛукОйл-а и се прибрахме към 2230...
                        П.П.Виетнамка е могла да върви там преди 10-20-тина дена,когато снега не е бил толкова тежък,степан и замръзнал.Сега ше потъне като Титаник...
                        0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
                          Не бе.Не можах да стигна.След 5-6-тата лебетка,скъсАх маркуч на хидравликата и тръгнахме на обратно.В Якоруда нанизах неква тръба,сипАх к'вото имаше на ЛукОйл-а и се прибрахме към 2230...
                          П.П.Виетнамка е могла да върви там преди 10-20-тина дена,когато снега не е бил толкова тежък,степан и замръзнал.Сега ше потъне като Титаник...
                          Да, така е, снега беше "рохкав" още когато се пробваха с Виетнамеца Едни вериги нямаше ли да помогнат, поне ?
                          За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                          Honda Dominator 650
                          088ЧЧ93979-->Борис
                          0878956Ч38-->Борис

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Първоначално публикуван от Борис Хаджиценев (bob4oo) Преглед на мнение
                            Да, така е, снега беше "рохкав" още когато се пробваха с Виетнамеца Едни вериги нямаше ли да помогнат, поне ?
                            Не.Многопластов е снега и има навявания.Все некъде ще те слегне и ще потънеш...и тогава пеша надоле...
                            Там е тясно за РатРак,криво за трактор...вероятно с машина тип:арктик-трък може и да има шансове...абе весело място...
                            0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
                              Не.Многопластов е снега и има навявания.Все некъде ще те слегне и ще потънеш...и тогава пеша надоле...
                              Там е тясно за РатРак,криво за трактор...вероятно с машина тип:арктик-трък може и да има шансове...абе весело място...
                              Универсал, ама не обикновен, ми дърварски, може и да излезне или Т-150, има ги и 2та в наличност, но собственика не искаше да го извадят, тогава, за 2-3 дена изпусна джипката, имайте на предвид, че това е адски слаба зима, на х.Трещеник няма сняг за каране, не сме виждали такава от 2-3 години, там в нормална зима, снега е над 3 метра
                              Лятото е по-весело и по-красиво, ако имате мерак, обаждайте се да се направим нещо по въпроса
                              Сори за Спама
                              Последно редактирано от Борис Хаджиценев (bob4oo); 14-01-14, 21:33.
                              За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                              Honda Dominator 650
                              088ЧЧ93979-->Борис
                              0878956Ч38-->Борис

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Определено ще се видим там...
                                Поздрави!
                                0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X