Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Ники,не знам с какво снимаш ама хич не е добре....егати цветовете

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Първоначално публикуван от ianely Преглед на мнение
      Ники,не знам с какво снимаш ама хич не е добре....егати цветовете
      Не снимам аз а навигатора с телефон, ама на мен какво ми дрема като съм далтонист.
      Николай Георгиев 0+
      тел.0887357722

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Клипче от вчера http://m.youtube.com/watch?v=_r0UahpZCUQ.
        Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Първоначално публикуван от трол Преглед на мнение
          Клипче от вчера http://m.youtube.com/watch?v=_r0UahpZCUQ.
          Как се навива въжето бре?
          А ти тества ли лебеда преди да го пуснеш в боя
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Това беше теста! ок се навива.. и май пукаше само въжето на барабана..
            Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Абе да питам, че не съм обикалял из тоя регион скоро. Ямите ли са пресъхнали или това не е "Долината на виетнамките"?
              My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Долинaта е като Царидрадско изравнена е с трактор , между параклиса и Бонсови има няколко големи и дълбоки дупки.
                Последно редактирано от Nikolai Georgiev (turbo d); 09-12-13, 11:53.
                Николай Георгиев 0+
                тел.0887357722

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Ние не минахме през долината..
                  Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Първоначално публикуван от Nikolai Georgiev (turbo d) Преглед на мнение
                    Долинaта е като Царидрадско изравнена е с трактор , между параклиса и Бонсови има няколко големи и дълбоки дупки.
                    Ееее кажи честно. С тия няколко заличени вече ями за няколко човека от нашата група се изчерваше офроуда в този сезон А Трола винаги когато е присъствал е бил основната атракция. То беше гмуркане с теслата за да намести каретата, отвиване на свещи за да издуха тинята, центробежно сушене на филтър и още много други нетипични операции носещи радост, ама явно свърши се тая
                    Последно редактирано от elbgt; 09-12-13, 12:59.
                    My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Лично аз съм много доволен от вчерашната разходка , която за съжаление прекратих преди останалите от групата ! Просто малката трябваше да ходи на народни танци , а имаше и още домашни за писане ! Като си тръгвахме ентусиазирано ми каза : Тате , тате нали другата седмица пак ще ходим на такава разходка !
                      Много готини хора и красива природа ! Е , да си призная на два пъти ми се поразтрепериха краката !

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
                        на два пъти ми се поразтрепериха краката !
                        Ще свикнеш.

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Да, спокойно, обръщането е след насирането.
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Определено не е до обръщането ! Този урок го минах при дядо Владо . Преди разходката си говорихме с един от колегите и той вика : Ако си го прежалил карай по мене ! Малко след Бонсовите нагоре по пътеката съм се засилил и гледам на средата една канара и тогава осъзнах , че още не съм го прежалил чак толкова ! Направо си представих картинката с канарата и въргалящи се около нея картер , преден и заден мост и за гарнитура една раздатка ! Причерня ми , но след бърз размисъл , че съм последен в колоната и таквиз части не се търкалят около нея реших да мина , ама междувременно бях набил кучките та ми се наложи да се връщам за да я превзема !

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Първоначално публикуван от трол Преглед на мнение
                              Клипче от вчера http://m.youtube.com/watch?v=_r0UahpZCUQ.
                              Много яко клипче се е получило....
                              Следващия път с две гледни точки....
                              Има два вида джипки: Suzuki Samurai....и други !
                              Стефан, 0888851800

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Здравейте, приемате ли гости? В тази тема ли да се следи кога и къде ви е срещата? От Бакия съм и нещо сме рехави, кой на работа кой в бокса та ако приемате гости да се присъединим.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X