Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Браво,клипчетата са супер.
    878511557

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Супер са
      Само последното нещо дава грешка.
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Не е обработено.
        878511557

        Коментар


        • Браво на оператора благодарение на последното клипче виждам, че за малко колегата отзад да ми се качи на врата )))) на едно от спусканията.

          ама си беше лъзгавичко на места
          Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 14-12-10, 13:12.

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Мда - отзад се виждаха интересни "танци" на някой от джиповете
            И ний се подлизвахме понякога, ма карането по заснежен наклон ни беше сефте... А и нагоре е къде-къде по-лесно
            Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

            Коментар


            • От: Разходки около София

              аз надоло му забодух жълтия бутон и има неква файда че ме мързеше да си ползвам патериците ))

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                Мда - отзад се виждаха интересни "танци" на някой от джиповете
                И ний се подлизвахме понякога, ма карането по заснежен наклон ни беше сефте... А и нагоре е къде-къде по-лесно
                Май с калните гумета е кофти по заснежено, но добре сте си прекарали, съжалявам че и аз неможах да ви придружа, въпреки че щях да съм куфар.

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Ами аз го отдавам на "неопитността" на някой от шофьорите (вкл. аз).
                  Има сериозни разлики при карането на тънък сняг, но към края видно всички посвикнахме и вече не правихме залитания.
                  Аз бях със зимни гуми, не с кални. С калните ще да е било още по-трудно.
                  Общо взето вместо да се чудиш как да избегнеш коловозите, тук гледаш как да се подпреш странично на тях, иначе джипа залита настрани
                  Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Е да, тъка е, тук се целиш в коловоза и като видиш кал, скачаш в най дълбокото.

                    п.п. само моля те не гледай клипа на 13-ката, малко по надолу в темата, че ме е срам.

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      няма да го гледам - те бяха точно пред нас и от тях се светнах, че тва лизгането е от задкормилното устройство - демек - грешката не е само в мен, еле па у жипа
                      Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Първоначално публикуван от mitko punev Преглед на мнение
                        Май с калните гумета е кофти по заснежено, но добре сте си прекарали, съжалявам че и аз неможах да ви придружа, въпреки че щях да съм куфар.
                        Хахахах куфар ама във фрилендер вътре е удобно и на куфарите ))

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Майтап майтап ама без джипка и куфар да си не е зле.
                          Е щом има удобни места и за курари

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Шо са ибаате с момичетата ся?
                            Не е гот тъй.

                            Ем цялата група предимно ламери и първолаци бехме
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              надявам се и аз скоро да мога да се катеря из баирите с вас, а ако стане тази зима ще е най-добре, зимата ми е любим сезон

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                                Шо са ибаате с момичетата ся?
                                Не е гот тъй.

                                Ем цялата група предимно ламери и първолаци бехме
                                Е то ако се бъзикам с някой - с мен ще да е
                                Както казах - като ги видях тях и се успокоих, че не само моят джип залита и причината не е в него (джипа) а в мен (задкормилното у-во).
                                Иначе дай боже повече момичета с нас!

                                п.п. И за да стане съвсем ясно - нямах предвид тях, защото са жени, а просто защото те бяха пред мен. След като си тръгнаха - друг беше пред мен и той ме успокояваше, че не само аз се лашкам от време на време
                                Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X