Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Някой не чете... Света Петка Голямия огняр в Събота ще пуши.... голямото широкото огнище... В знак на протест ще се кача с колелото .... тоес ще занеса колоелото на гръб
    Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

    Коментар


    • От: Разходки около София

      протест срещу какво?
      Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
      Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

      0885372997 - Дани

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Първоначално публикуван от Жоро Танев Преглед на мнение
        Илийка здравей, аз мисля, че и без валежите през уикенда ще е немислимо до Ком. Събота бях на там и снега е около 50 см. Може и да се пробва, но според мен ще е по-скоро бъхтане от колкото каране.
        Здравей Жоро,ами до колкото си спомням,май и миналата година по това време имаше безуспешни опити за покоряване на Ком.Тогава Мариянчо хакмана ми звъня да издирвам телефона на Владо-вертер,беха се окопали здраво,Горчев тогава май батиса лебедката.

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
          Тази е локвата. Обитава се от зъл воден дух!


          Еххххх! Мили спомени! Два месеца вонеше на блато Сузи.....

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
            тоес ще занеса колоелото на гръб
            Що бе Пламене,не може ли да го метнеш у нисаня?Казвай тогава некакъв час-кога да сме там,а и има ли ги още яките коловози които заобикаляхме през гората миналата година.За да знам от къде да минем.

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
              Здравей Жоро,ами до колкото си спомням,май и миналата година по това време имаше безуспешни опити за покоряване на Ком.Тогава Мариянчо хакмана ми звъня да издирвам телефона на Владо-вертер,беха се окопали здраво,Горчев тогава май батиса лебедката.
              Не, тогава за Мургаш се пробвахме, но не стана, никой не си беше и помислял за Ком
              Аз не вярвам в чудеса!
              Разчитам на тях!

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Първоначално публикуван от danvan_ Преглед на мнение
                протест срещу какво?
                Сигурно срещу ВиК-то заради режима на водата лятоска.Кат се сетя що вода съм пренесъл от Побит камък до ранчото още и омекват ресьорите на ферозата
                >>MI SUBI HI >< ShoguN<< 3.0 V6 24, автоматик , къса база
                Защото така ми харесва...
                Телефон: НЯМАМ
                Когато немогат да стигнат нивото ти,хората започват да те плюят

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                  Здравей Жоро,ами до колкото си спомням,май и миналата година по това време имаше безуспешни опити за покоряване на Ком.Тогава Мариянчо хакмана ми звъня да издирвам телефона на Владо-вертер,беха се окопали здраво,Горчев тогава май батиса лебедката.

                  Това май беше напът за Мургаш, защото аз бях отперкал напред и спрях да чакам другите, но се оказа, че Патрола се е окопал, а си нямахме телефоните да си звъннем.

                  Освен Горчев и Мариян да са се пробвали друг път заедно за Ком, но защо ще ме търсят идея нямам - сигурно да се похвалят че качват към Ком да ме е яд
                  Ето го разказчето: http://www.offroad-bulgaria.com/show...00#post1804000

                  Много готино беше



                  Към Ком зимата не съм се качвал, но ми е много мерак. Не мога да си намеря компания да помагат с пробиването иначе тръгвам веднага. Докъдето стигнем, дотам
                  Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 - "Mountain Rambler" project
                  0888/00-55-37

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
                    Не, тогава за Мургаш се пробвахме, но не стана, никой не си беше и помислял за Ком
                    Ооо,верно-ма съм куха лейка

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Първоначално публикуван от verter Преглед на мнение
                      ... Не мога да си намеря компания да помагат с пробиването иначе тръгвам веднага. Докъдето стигнем, дотам
                      Да нямаш някакви връзки в Лукойл ? Щото баш при пробиване на тежък сняг беше първия и единствен път, когато се уплаших, че може да остана без гориво насред планината (въпреки пълния 90-литров резервоар в началото на разходката). Направо се виждаше как стрелката слиза към нулата. 12 км за 12 часа ... Аз специално този филм повече не ща да го гледам!
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Разчитам на два резервоара уж, но затова не ми се тръгва сам.
                        Друго си е като потънеш вместо да гориш гориво за излизане, някой да те дръпне леко с колана.
                        Знам, че е невъзможен Ком, но ми се бори някъде със сняг, ама така яко, докато капна съвсем.
                        Вие гледам обичате да се каляте.

                        Тайно се надявам да навия Никола с L200 митсубишито и Жоро с Дифендъра с трите блокажа да направим един такъв преход.
                        Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 - "Mountain Rambler" project
                        0888/00-55-37

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Първоначално публикуван от verter Преглед на мнение
                          Знам, че е невъзможен Ком, но ми се бори някъде със сняг, ама така яко, докато капна съвсем..
                          Ми и по-близо има сняг,що трябва да биеш път чак до Ком.

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Гледам по снимките, че след онази разходка посока Мургаш сме си играли на полигона в Бухово. Ванката е счупил ресьор, а аз останах без задно гърне.








                            Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 - "Mountain Rambler" project
                            0888/00-55-37

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Първоначално публикуван от verter Преглед на мнение
                              ... но ми се бори някъде със сняг, ама така яко, докато капна съвсем. ...
                              Не ти е минал меракът още. Ама като полашкаш яко няколко пъти, вземе, че ти писне. Щото става банално. Засилка, минеш колкото минеш, доде усетиш, че вместо напред, тръгваш надолу; после назад, пак засилка и те така оттук до среднощ ...






                              Пък и нафтата хвърчи повече, отколкото на състезание ...
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Първоначално публикуван от verter Преглед на мнение
                                Разчитам на два резервоара уж, но затова не ми се тръгва сам.
                                Друго си е като потънеш вместо да гориш гориво за излизане, някой да те дръпне леко с колана.
                                Знам, че е невъзможен Ком, но ми се бори някъде със сняг, ама така яко, докато капна съвсем.
                                Вие гледам обичате да се каляте.

                                Тайно се надявам да навия Никола с L200 митсубишито и Жоро с Дифендъра с трите блокажа да направим един такъв преход.
                                Бих си позволил да предложа Ржана - 1450 м е средната НВ на платото и няма големи наклони, а уикенда може би ще натрупа доволно сняг. Не ми пречи да пробивам пътя доколкото е по възможностите на машината ми...
                                V70-T5 / GR 2,8 / XV1900A

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X