Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Нали за неделя.
    878511557

    Коментар


    • От: Разходки около София

      За неделя става въпрос,ама чакаме Търтьо да каже къде!
      088пет722пет99
      http://www.hydropompi.com/

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Търтьо не се'слушваи'
        878511557

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
          Ако искаш софт-разходка, карай с Търтьо!
          Гена,я не плаши хората с Търтьо,много хубави разходки прави-за всекиго по нещо.

          Първоначално публикуван от sineto Преглед на мнение
          Ама и аз бих се включил.
          Оооооо,къде се загуби бре Др.Директор.

          Първоначално публикуван от marlqnda Преглед на мнение
          Илийка, не започвай тема за вечния спор софт и хард.
          Мариянче,много съм далеч от мисълта за каквито и да е спорове.Само да уточня-хард-харесваме си едно дере и докато не го сбориме нема спиране,а софт-еми избираме си маршрут от точка А до точка Б,през гората,но по пътя и тръгваме,е ако има кал и гьолове-това си е част от програмата и зависи само от прогнозата за времето.


          Петьо,где се скри бре,я кажи къде ще се събираме в неделя и дай некакъв час.

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Следя темата с интерес.Имам възможност-включвам се.!!Все интересни хора пишат.
            Последно редактирано от Румен Николов-sineto; 10-12-10, 20:18. Причина: грешки
            Румен Николов

            0888 358 572

            Коментар


            • От: Разходки около София

              ако има разходка в неделя и аз идвам с роки

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Еее хайде де.Тъкмо реша и аз да се включа и всичко заспива.Дайте повечко активност.
                А и автомобила на vatitо си заслужава да го видим .
                Румен Николов

                0888 358 572

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Последно ако ще има разходка тази неделя ще може ли да се включат колеги с по неподготвени возила ???

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Първоначално публикуван от Landroverfree Преглед на мнение
                    Последно ако ще има разходка тази неделя ще може ли да се включат колеги с по неподготвени возила ???
                    Ти колега чувал ли си звука на клони върху твоето возило? Ако отговора е ДА значи идвш с останалите на СОФТ разходка.После започва ХАРДА.
                    Румен Николов

                    0888 358 572

                    Коментар


                    • и това го питам не толкова заради мене ами от предните постове се разбра, че има колеги с слаби гуми и т.н.

                      Първоначално публикуван от sineto Преглед на мнение
                      Ти колега чувал ли си звука на клони върху твоето возило? Ако отговора е ДА значи идвш с останалите на СОФТ разходка.После започва ХАРДА.
                      Абе знам ли последния път се чу нещо ама беше от една скаличка по вратата ама добре, че беше степенката която вече я няма

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Спокойно,ще има за всички! И аз съм с гуми за мъгла,няма да сте сами!!
                        088пет722пет99
                        http://www.hydropompi.com/

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                          ..... И аз съм с гуми за мъгла,няма да сте сами!!
                          Ами как, сам само в тоалетната... ето един самостоятелен кърски софтър, дет` стана хардер (демек втвърди се, абе загрубеа` нещата) и се окопА до праговете в гюбретоНатиснете снимката за да я уголемите

Име:10-12-10_1619.jpg
Прегледи:1
Размер:33.5 КБ
ID:5233816....."Деди помагай....." (Добре че Радо беше при мен) е извадихме го на "влакче" , "газ"-ка с "каймани", черок с "каймани" и цялата газ + няколко часа в кал и вода (не ми беше до снимане)Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10-12-10_1817.jpg
Прегледи:1
Размер:17.3 КБ
ID:5233817
                          П.П. Ползвах и жокер "Обади се на приятел" ( Сър Лазар), че "Уазката" му разкърти ушите за дърпане, а "хай лифта" потъваше и незнаех вече къде да го вържа (бафго в "Диското") за да не трошим повече...........Добре сте дошли на "софт" в полето
                          Последно редактирано от дядо владо; 10-12-10, 21:59.
                          0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            На театро бех бе, и аз съм хора, и аз клутурен го раздавам (понякога), ей сте и вие нетърпеливи.


                            Неделя 0930-1000 на Лукойла на Нови Искър.
                            Софт е принципно, поне за мен
                            Надрана боя ще има 100% - преценявайте. Така или иначе до сега никого не съм оставил в гората.

                            Ако стане късно няма да ходим до Своге, а ще видим хасфdлт около Томпсън.

                            Скаробирингът по план график ще е до ретланслатора над Реброво.
                            Те тук:

                            Последно редактирано от turtey; 10-12-10, 22:40.
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Добрем ето това е има ден има час бензиностанция и компания значи сме там ))

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Кои бре
                                878511557

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 6 потребители онлайн. 0 потребители и 6 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X