Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    Аз пък изхвърлих идиотските гуми които бавиха цялата група. Сега съм с нормални гудричи АТ. Малко малеят, ама да видим как ще потръгне.
    къде ? В Кой контеинер са ?
    Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
      къде ? В Кой контеинер са ?
      Не ти трябват. В събота-неделя ще се разбере у кого са - само гледайте кого ще чака колоната през цялото време.

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
        В Кой контеинер са ?
        Пламене,вместо да питаш за контейнери,прецапай през Лозенската и ела да се видиме.

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          Аз пък изхвърлих идиотските гуми които бавиха цялата група. Сега съм с нормални гудричи АТ. Малко малеят, ама да видим как ще потръгне.

          Дойде ти акъла, най - накрая!!
          Поздрави.
          п.с. Сега остава да убедя и Данчо да изхвърли тракторките малагнусна.
          п.п.с. А ако се реднеш и с някоя хидравлика по геврека - добре ще да е.

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            само гледайте кого ще чака колоната през цялото време.
            Ясене,по маршрута има баирчета,които може би без лебедка ще е трудно или невъзможно да се мине-хич не си прави илюзий да доведеш някой с асфалтови или АТ гуми/по-нагоре съм написал/.Плана по това време на годината хич не е лесна.

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Аз никого не водя. Който дойде - дойде, включително и аз. А лебедка си имам.

              Коментар


              • Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                Ами дори и да тръгнем от Кокаляне,пак трябва да идем до Бистрица-дали по асфалт,дали по черно-все тая.Най-добре ще е да тръгнете от Арената-от където искате до Бистрица,а аз и предполагам и Радо ще ви чакаме на мегдана.Събота.Остава и час да уточним.

                И е препоръчително/задължително/ кални гумета.Да нема "влачат ме мамо дърпат ме" през 10 метра.
                Питам, защото живея над панчарево в посока Бистрица, а ще съм само товар
                Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
                Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

                0885372997 - Дани

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                  Пламене,вместо да питаш за контейнери,прецапай през Лозенската и ела да се видиме.
                  А гледай на исток ако видиш калбета черен дим значи са от нисаня нали се цаня за навигатор на Мими та ша потренираме из района.
                  Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Питам се колко идиотски трябва да изглежда човек за да разбере ,че в гората се ходи с кални,а не с АТ ,зимни,летни мъгливи и прочее гуми!?Явно повечето хора не могат да се видят отстрани и продължават да упорстват.Разбирам мерака за разходки на колегите,но е идиотско да не можеш да тръгнеш по равен път на педя сняг,да нямаш колан,джек и поне елементарно оборудване.
                    .

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Първоначално публикуван от Diesel Power Преглед на мнение
                      Питам се колко идиотски трябва да изглежда човек за да разбере ,че в гората се ходи с кални,а не с АТ ,зимни,летни мъгливи и прочее гуми!?Явно повечето хора не могат да се видят отстрани и продължават да упорстват.Разбирам мерака за разходки на колегите,но е идиотско да не можеш да тръгнеш по равен път на педя сняг,да нямаш колан,джек и поне елементарно оборудване.
                      .
                      По принцип си прав и не си ... Всичко си идва на място след като самия той се увери че в разхотката го дърпат като ремеерке. Но в същото време им правя евала че имат сърце и волята да дойдат и да карат. От мен ви пожелавам приятно каляне.
                      Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Веднъж съм слизал от Железница по черно през една долина покрай ,която тече река. Отляво е Витоша и асфалтовия път някъде по-високо, а надясно трябва да е Плана планина. Имаше разни качвания към нея. По-надолу пътят слиза близо до Бистрица и там има един манастир, зашмулен в готини дървета. Има и път до Панчарево. Предполгам част от маршрутът ще е този.




















                        накой беше изкопал и ров за кабел



                        Кокаляне знам, че е до Панчарево някъде, ама къде точно ще го търся на навигацията.
                        Там ли ще е срещата? Къде е подходящо да си оставя джипа (ама да не ми го окрадът) и да се метна при някой?

                        Избирам ботушите вместо планинаските обувки, щото нали ще има бутане, търчане и снимане около джиповете и все ще е кал като гледам как се стопи снега.
                        Последно редактирано от verter; 15-01-13, 19:22.
                        Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 - "Mountain Rambler" project
                        0888/00-55-37

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Да,ама след малко ще видиш как всички ще обясняват че АТ гумите минавали навсякъде ,където се минавало с МТ гуми .
                          А разходките проведени по този начин обикновено са с голямо времетраене и малък пробег.

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            По добре го остави на някоя бензиностанция поне има видио наблюдение.
                            Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Първоначално публикуван от Diesel Power Преглед на мнение
                              Да,ама след малко ще видиш как всички ще обясняват че АТ гумите минавали навсякъде ,където се минавало с МТ гуми .
                              А разходките проведени по този начин обикновено са с голямо времетраене и малък пробег.
                              Да и така е . Ама дето се казва не сме на състезание додето стигнем и палим оганя зор нема .Иначе и по подготвени джипове само да са над 20 броя го има и този филм.....с голямо времетраене и малък пробег...........
                              Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Ей много забавно става тука. Пък 98% от расотките в тая тема са като за москвич
                                кални гуми, жекове, лебеди, малииииии
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X