Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Тази обиколка да направим?



    Частта от Балша до Реброво не я познавам, но ще я открием или някой (ако се съберем) може да я знае. Другата част съм я карал Луково-Локорско
    Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 - "Mountain Rambler" project
    0888/00-55-37

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Колко километра е горе долу? Труден ли е маршрута? Ще друса ли

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Участъкът Луково-Локорско е с много готин и равен път. За мен е магистрала направо. От Балша или Кътина нагоре колегата със самоделката бъги мисля беше пускал снимки и пътя изглеждаше също толкова добър. Сняг, предвид че е южен склон не вярвам да има много, а и ще е пресен. Качваме се в планината и търсим път, който слиза в Реброво. После спускаме до асфалта на Искърското дефиле и веднага хващаме нагоре през Луково и вилите нагоре, докато не стигнем билото. Горе над последните къщи има паметник на загинали от Батулия, има пейки, готина декоративна горичка и вероятно място за барбекю. Нагоре продължаваме да качваме над Луково, влизаме в борова гора и към билата отново. Най-високата точка е връх Гола глава (1102м) над Батулия и Луково, пътя минава през билото, а има и заобиколен. Отгоре има панорама към София и дефилето, ако времето позволява. После леко спуска пак през гората, катери и държи височина. Излиза на кръстопът с пътя идващ от Гниляне и Подгумер. Ние хващаме по билото на планината успоредно покрай северната дъга на околовръстното и държим една височинана. Някъде над Нови Искър, Гниляне и Подгумер има още един готин връх с гледка. Тук пътя е много широк и равен . Слиза в Локорско, като има слизане и към Войняговци, както и продължение към Кремиковския манастир и слизане през Кремиковци.

        Това мога да кажа. Километрите ще са около 100 общо, зависи от коя част на София се тръгва.
        Последно редактирано от verter; 12-01-13, 13:51.
        Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 - "Mountain Rambler" project
        0888/00-55-37

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
          Колко километра е горе долу? Труден ли е маршрута? Ще друса ли
          Хахаха - ще друса ли...
          Нали затва отиваш у планината - да се друсаш... Ако искаш да не друса - Цариградското и въртиш на Пловдив - там не друса
          Хубавото на така направен маршрут е, че сте винаги близо до хасфалта - ако стане късно - слизате и се прибирате
          Ние таа седмица ша си припомняме младините и ша се правим, че влизаме у дупка (пещера де)
          Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
            и въртиш на Пловдив - там не друса
            ти да не си кмета на Пловдив, бе?
            Не друсало....

            от кога не си идвал във Филибето - не друса пред Кметството и пред Общината - ако си пеша, и ходиш бавно...

            па ела да се подрусаш...тук

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Вие се друсайте, аз ще се депресирам - кочината е в бокса и ще остане поне до края на месеца там ...
              Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
              Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

              0885372997 - Дани

              Коментар


              • От: Разходки около София

                И моята кочина е за бокса. Влиза понеделник. А до тогава никакъв офф-роуд, че не се знае. До пещерата и обратно ще ни закара - по асфалта де.
                Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Как ги чупите тия коли от некаране бе пичови )
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Мойта за нема и 2 години има 24 000 км и близо 3000 лв ремонти. Че е черна, черна е, ама не знаех, че е и дупка
                    Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                      Как ги чупите тия коли от некаране бе пичови )
                      При мен си е купена с "шапка". Даже и дядо Владо не успя да го види проблема при огледа. Нищо общо с офроуда.

                      Аз затова се дразня, че не съм успял още да я покарам качествено. Малко да дигна обороти и маслото си заминава, веднъж даже пламна върху ауспуха (има го сниман този инфарктен момент, тук в една от темите на verter).

                      В подраздел Jeep има описание и снимки на причината, ако на някой му е интересно ....
                      Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
                      Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

                      0885372997 - Дани

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Първоначално публикуван от verter Преглед на мнение
                        Участъкът Луково-Локорско е с много готин и равен път. За мен е магистрала направо. От Балша или Кътина нагоре колегата със самоделката бъги мисля беше пускал снимки и пътя изглеждаше също толкова добър. Сняг, предвид че е южен склон не вярвам да има много, а и ще е пресен. Качваме се в планината и търсим път, който слиза в Реброво. После спускаме до асфалта на Искърското дефиле и веднага хващаме нагоре през Луково и вилите нагоре, докато не стигнем билото. Горе над последните къщи има паметник на загинали от Батулия, има пейки, готина декоративна горичка и вероятно място за барбекю. Нагоре продължаваме да качваме над Луково, влизаме в борова гора и към билата отново. Най-високата точка е връх Гола глава (1102м) над Батулия и Луково, пътя минава през билото, а има и заобиколен. Отгоре има панорама към София и дефилето, ако времето позволява. После леко спуска пак през гората, катери и държи височина. Излиза на кръстопът с пътя идващ от Гниляне и Подгумер. Ние хващаме по билото на планината успоредно покрай северната дъга на околовръстното и държим една височинана. Някъде над Нови Искър, Гниляне и Подгумер има още един готин връх с гледка. Тук пътя е много широк и равен . Слиза в Локорско, като има слизане и към Войняговци, както и продължение към Кремиковския манастир и слизане през Кремиковци.

                        Това мога да кажа. Километрите ще са около 100 общо, зависи от коя част на София се тръгва.
                        Я? Аз съм ЗА. Само да не се тръгва много рано.

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Гола глава няма да я качите най-вероятно, а после на пускането посока София (по обиколния път) внимавайте, че коловозите са по полвин метър и нагоре и надали се виждат от снега - да не си провисите там
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Място, час на срещата ще е ? Евентуално и аз ще дойда.
                            Jeep ZJ 4.0 HO, AW 4 , Quadra Drive
                            NV 231 - COMMAND-TRAC
                            3" lift

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Някой, който твърдо ще дойде има ли?
                              Аз само предлагам, но може и да не карам, защото съм изморен, така че не искам да определям срещи и после да си карам сам
                              Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 - "Mountain Rambler" project
                              0888/00-55-37

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Аз ще дойда .Само дайте място и час на срещата.
                                JEEP WRANGLER TJ 4L., tel. 0888408146

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X