Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Колко жипа се събрахте? Аз май ще мога да дойда сам.
    Някой ако иска да се вози - има място при мен
    Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

    Коментар


    • От: Разходки около София

      не знам колко е голяма фейсбук групата на jeep, но мисля към 10 джипа май ще се съберем
      Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 - "Mountain Rambler" project
      0888/00-55-37

      Коментар


      • От: Разходки около София

        ...........и едно Бронко, че да има кой да тегли Насо

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Точно това имах предвид - ако ще сме 10 джипа май не сме за дълги преходи.
          Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Ами докъдето стигнем, как да се ограничаваме. Бат Чоко се обади, че идва и ще е весело, ще има лафове
            Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 - "Mountain Rambler" project
            0888/00-55-37

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Връх Голям дебелец се намира над село Яребковица и най-вероятно ще успеете да се качите! Тази обиколка ми е много любима зимно време, но сега няма да е много тежко..
              От началото на новата година ще се включа и аз в разходките
              Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
                ...........и едно Бронко, че да има кой да тегли Насо
                Ти да не си се снабдил вече с колани и шегели?
                Айде да не спамим мноу - ша са видим утре сутрин, че да го видим тва твое... месо от бронкозавър
                Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Засега е сигурно само, че ще има много месо, свинско, такава ми е религията.
                  Чоко да мине през Деди и да му свие газовата бутилка-барбею...........................така най-много от паркинга на бонсови поляни, да стигнем до................................бонсови поляни

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Първоначално публикуван от трол Преглед на мнение
                    Връх Голям дебелец се намира над село Яребковица и най-вероятно ще успеете да се качите! Тази обиколка ми е много любима зимно време, но сега няма да е много тежко..
                    От началото на новата година ще се включа и аз в разходките
                    Кажи моля те по кой път да се опитаме да се качим, от това село Яребковица ли?
                    Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 - "Mountain Rambler" project
                    0888/00-55-37

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
                      Засега е сигурно само, че ще има много месо, свинско, такава ми е религията.
                      Чоко да мине през Деди и да му свие газовата бутилка-барбею...........................така най-много от паркинга на бонсови поляни, да стигнем до................................бонсови поляни
                      Тая-"бутилка-барбею"дека да я турна,она е като 42'ка плазма
                      878511557

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Тя.... бутилката... остава и нея да зеем и направо ще стичнем чааааак до ... до никъде - само ще гньетиме...
                        Земи само една газова горекла - с останалото ке се оправим
                        Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Няма ли да издържите без барбекю до подножието на връх Голям дебелец?

                          Ако издържите, палите котлоните и започвате да умирисвате района, а аз през това време ще се кача пеш до върха и ще снимам бивака отвисоко
                          Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 - "Mountain Rambler" project
                          0888/00-55-37

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Първоначално публикуван от verter Преглед на мнение
                            Ами докъдето стигнем, как да се ограничаваме. Бат Чоко се обади, че идва и ще е весело, ще има лафове
                            878511557

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Не мога да намеря снимките от обикалянето на Витоша преди години.
                              Не е сложно, има и места за заигравки. Май имаше малко влизане в Националният Парк, но беше за малко. Пътя минава и през убави блатца без сняг се виждат, а под снега...
                              Имаше и няколко качвания по улийчета, където може да има заигравка, ма ще видим на място.

                              Кокчо земи си сандвичи, щот при такива големи групи никога не се знае ще остане ли време да печеш нещо

                              Само да не закъснеем и да стане така

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:19.jpg
Прегледи:2
Размер:197.5 КБ
ID:5436628
                              Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Хапнете хубаво сутринта,защото имам усещане че мръвките ще са за вечеря!
                                088пет722пет99
                                http://www.hydropompi.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X