Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    И аз мисля да дойда, но ако е хард маршрута шанс с гуми дот 03 няма как да стане и ще ходя на по-лесно някъде. Колко е хард, до към 2-3 следобяда ще се приберем ли?

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Незнам за дот-а, ма кал си има. В Плана не е лепкава, ма е лизгава
      И аз навремето съм карал без гуми - хубавото на Плана е, че хасвалта е наблизо - ако ти е тежко ще те закараме до него.
      И вода ще има - до половин метър примерно. На локви.
      Ако се съберем в 10 мисля до 12-13 да сме при заслона - има си огнище, пейки, навес и е завет. Скара ще вземем - не е голяма, ма ша стигне.
      Някой ако има - може да земе - само скарата (джелезуту). Всичко друго е направено на място.
      От заслона има лесно слизане до Пасарел - 3км. са, надолу.
      Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Един въпрос ме мъчи каде ша взимаме мезетата и пиенето ? дрого е ясно 10 на кокаляне ?) Иво ще ти звъна като трагвам утре 9:30 остава на ОМВ .
        Jeep ZJ 4.0 HO, AW 4 , Quadra Drive
        NV 231 - COMMAND-TRAC
        3" lift

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Това е сложен теологичен въпрос...
          Факт е, обаче, че поради пълна липса на консенсус по въпроса, всеки сам избира магазина, количеството и вида на месата. Или зеленчуците.
          И поради чести философски спорове - всеки сам решава дали да приеме или не дегустацията на чуждата мръфка
          Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Последно инфо сори ама с ради няма да дойдем с малко дете сме на борда и не ни се рискува др път като сме сами Весело каране
            Последно редактирано от vancho85; 19-05-12, 19:47.
            Jeep ZJ 4.0 HO, AW 4 , Quadra Drive
            NV 231 - COMMAND-TRAC
            3" lift

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Аз утре в 10:00 съм в Кокаляне PinMaster ще ми пратиш ли номeра ти да го имам за всеки случай ако не намеря санаториума (в което се съмнявам, но за всеки случай, както споменах )
              Life Begins Where The Road Ends.
              Nissan Patrol Y60 GR RD28T
              0889 9две 99 55 Иво

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Бройте и мен.

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  0897 34 63 93
                  викат ми Масо.
                  нека срещата да е на кръгчето на рейса на Кокалянско ханче - така не можете да го пропуснете
                  Иначе санаториума е малко преди тва вляво.
                  Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Благодаря Много се извинявам за неудобството, но ще съм в 10:20 на Кокалянското ханче, защото ще взема един приятел от ОМВ-то на Караулката на Горубляне, а той може да е там в 10ч.

                    Поздрави и до утре
                    Life Begins Where The Road Ends.
                    Nissan Patrol Y60 GR RD28T
                    0889 9две 99 55 Иво

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Първоначално публикуван от chefo39 Преглед на мнение
                      В събота вечер направихме една кратка и лека "УЖ", разходка в Люлин планина (два Самурая, две Витари-къса и дълга и един Вранглер-Густав) от Банкя до село Люлин, но на връщане започна екшъна...трака беше за 4х4 и тъкмо взе да става хубаво и пътя се превърна в пътека за мотор или АТВ, а шубрака не по-висок от метър и половина. На места Самурая започна да се отърква по дърветата, тук-там странични наклони, улеи, паднали дървета, а най-хубавото е, че заваля и се стъмни. А, над София огромни мълнии озаряваха небето. Десетина километра и много емоции....а моторджиите ще са благодарни, от пътека стана аутобан...
                      За съжаление нямам снимков материял. При предишната разходка, последното нещо, което видя обектива беше диференцияла на Никола...
                      Ако става въпрос за маршрута от кв.Михайлово в Банкя,съм минал ден-два след вас,защотото клоните които сте рязали бяха още свежи.Случайно го открих този маршрут,приятен е и не е тежък.



                      Колеги,аз съм навит за средно трудни разходчици,защото гумите останаха на заден план засега.Боята съм я прежалил.Телефона ми е 0897984442,казвам се Ники.Ако на някой му се кара,да не се притеснява да звънка.

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Първоначално публикуван от vancho85 Преглед на мнение
                        Последно инфо сори ама с ради няма да дойдем с малко дете сме на борда и не ни се рискува др път като сме сами Весело каране
                        Какво да рискувате бе хора...в Плана и по джанти се кара...една лека разходка до заслон Рай, няколко километра. И като гледам се събират 5-6 коли...
                        Има два вида джипки: Suzuki Samurai....и други !
                        Стефан, 0888851800

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Съгласен съм , не съм карал там за сега. Но какво да се прави. Другия път ще доида със сигурност. Утре ще отскочим до люлин за малко да повозим малкия
                          Jeep ZJ 4.0 HO, AW 4 , Quadra Drive
                          NV 231 - COMMAND-TRAC
                          3" lift

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Ами, да ви кажа честно... Джипове карате с гуми от 2003. Не само, че са галошки, а и децата да си возите...
                            Извинете, ма за тунджата, която ще сипете за 5 разходки ще си купите втора употреба доста по-малди...
                            Щом пестите пари за гуми - представям си, ако си одраскате боята или ако, недай си боже, спукате една тези антики!

                            Като ходите в Люлин - не ходете сами, поне да има кой да ви обслужи при проблем... И дано поне вторият джип да има нормални гуми...
                            Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Люлин е 5 пъти по-хард от Плана планина...Аз не бих рискувал там....при това сам, а съм достатъчно подготвен...
                              Има два вида джипки: Suzuki Samurai....и други !
                              Стефан, 0888851800

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Първоначално публикуван от Людмил Кюковски Преглед на мнение
                                Цела магистрала е това там даже преди няколко дена половината от този маршут го обикалях с лека кола.Имаше няколко места дет трябваше да се позасиля и позакачи тук там е .
                                Илийката ако е запазил трака от последната разходка по маршутите които ни водеше Зайко да Ви ги даде , там ще е интересно
                                Да маршрута е добър Люси, но сега и аз не бих карал там ...Не ми е жал за пропуснатите моменти, а за лака Пожелавам на колегите приятно и безаварийно каране.
                                Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X