Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Там над кариерата където е дървената ограда, сме се качвали откъм Драгичево със колегата Сашко. Горе има и масички и пейки за барбекю и гледката е хубава.
    Не знаех, че може да се качи и откъм Владая.
    От Рударци изкачването е на места доста стръмничко, пътя е тесен и с доста големи камънаци. И спускането и изкачването оттам, ако има сняг са рисковани според мен.
    Дано адаша си даде мнението, че той е от Рударци и познава района.
    Your conscience is all you can take to your grave.

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Снимки от поляната









      Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 - "Mountain Rambler" project
      0888/00-55-37

      Коментар


      • Re: Разходки около София

        Коментари за разходката в неделя (22.01.2012) ето тук http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=137449
        Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
        http://www.facebook.com/JeepBG
        LZ1GGC

        Коментар


        • От: Разходки около София

          То си е около София, та ще мине и за разходка, в смисъл че все някой се е разходил Ако не, ще разходя кучето

          Ще карам по същество:

          Допитах се до Илийката, като виден ДВиП, да даде съвет, може ли в този сняг да се извлачи VW Роло с блокирали скорости, двигател, срязани гуми и незнайни какви дефекти още (колата се е премятала през таван веднъж-дваж). Проблема беше, че въпросната кола, след злополуката остана за "временно" в двора ми. Това преди година.... Тъй като имам разни планове за следващите дни (които няма да издавам все още) и въпросното място в двора ми трябва за тях, се налагаше в най-неподходящото време да се премести колата.

          Илия не ме отряза съвсем, все пак не всеки е свободен по всяко време, но каза: "Ослушвай се, все пак някой виден МСС може да дойде да помогне".

          И факт! След час колата беше вече закачена на лебедка!



          Сляд 5 мин. беше извън двора...



          ... по улицата към новия си дом...



          Заход към "гаража":










          Последни маневри:





          ...и воала! Колата си на мястото, Митко намотава лебедката!



          Хиляди благодарности, Мите, много ми се насъбра да черпя!
          The Flat Earth Society has members all around the globe.

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
            Хиляди благодарности, Мите, много ми се насъбра да черпя!
            Само Митко ли???

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
              Само Митко ли???
              Ти си от инвентара в почерпките, които се заформят
              The Flat Earth Society has members all around the globe.

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                Ти си от инвентара в почерпките, които се заформят
                Я се уточни кво имаш предвид "инвентара"?

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                  Я се уточни кво имаш предвид "инвентара"?
                  Постоянното присъствие. Дето няма нужда да го каниш специално? На сФана ли?

                  За който не е наясно, Илийката е главния виновник да се заразя с тази неизлечима болест - оффроуда С техните разходки в Родопите особено Взела съм мерки и следващия път сме с тях Затова черпенето е задължително!
                  Последно редактирано от Вива ViRuS4eto; 22-01-12, 19:51. Причина: допълнение
                  The Flat Earth Society has members all around the globe.

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                    Хиляди благодарности, Мите, много ми се насъбра да черпя!
                    Пак заповядай. Беше ми приятно да си поиграем

                    П.П. Оттам до камбаните се прибрах по пряката. Нямаше следи в снега, а аз утъпквах пътеката. Явно организираната разходка Камбаните - Бистрица - Плана не се е провела.
                    Последно редактирано от Димитър Желязков; 22-01-12, 20:48. Причина: П.П.
                    www.occ.bg - Преносими газови бойлери и Мобилна баня за къмпингуване
                    0898777327

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Първоначално публикуван от Димитър Желязков Преглед на мнение

                      Оттам до камбаните се прибрах по пряката. Нямаше следи в снега, а аз утъпквах пътеката. Явно организираната разходка Камбаните - Бистрица - Плана не се е провела.
                      Много духаше и навяваше и заличаваше следите. Аз също се прибрах от там в събота към 2, но след това отново го е навяло. Така беше и по асфалта от К.Дол към Бистрица
                      Toyota Land Cruiser 80, 1FZ-FE
                      BMW F650CS
                      Радо о885 5о 59 5о

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Абе хора. Имам такова предложение. Нека в тая тема си пишеме, като в "Бара", а само снимки и кратко описание отделно. А? Щот гледам и в Темата за разходката от 22.01.2012 пак същото спамене.
                        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
                          Постоянното присъствие. Дето няма нужда да го каниш специално? На сФана ли?

                          За който не е наясно, Илийката е главния виновник да се заразя с тази неизлечима болест - оффроуда С техните разходки в Родопите особено Взела съм мерки и следващия път сме с тях Затова черпенето е задължително!
                          Само да уточня.Това за родопската болест и експедициите,ще трябва да черпиш и едни други хора и в една друга тема.Щото то черпене,черпене,ама си има и ритуали за допускане в Родопите.Ще пусна тези дни с какво трябва да бъде напълнен багажника ,за одобряване в експедицията.Започва се с 5+5+5.Преведено-пет литра отлежала-пет стека бира//ама от два литра// и пет свински бута.
                          Румен Николов

                          0888 358 572

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Аз си мислех да подавам молба тази година за Родопите, ма то не било лесно ..! Трябва да пека ракия, а па табор прасета откъде да търся ....? Уфф, ще ставам бракониер !!!
                            Боян 0898 / 63 66 73
                            Galloper II Exceed, 1999, 2.5 TDI, дълга база

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Първоначално публикуван от Румен Николов-sineto Преглед на мнение
                              Само да уточня.Това за родопската болест и експедициите,ще трябва да черпиш и едни други хора и в една друга тема.Щото то черпене,черпене,ама си има и ритуали за допускане в Родопите.Ще пусна тези дни с какво трябва да бъде напълнен багажника ,за одобряване в експедицията.Започва се с 5+5+5.Преведено-пет литра отлежала-пет стека бира//ама от два литра// и пет свински бута.
                              Сега ако кажеш откъде да взема хладилен камион под наем за една седмица, ама да е 4х4 или 6х6 че в късата база няма да съберем молбата за членство само, камо ли багаж Освен ако при тебе няма свободно място
                              The Flat Earth Society has members all around the globe.

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Ракията е готова (моята и без това отлежава в 5л. дамаджани), бирата налична, значи само вземам бутовете и съм класиран :-)

                                Много голям мерак имам и аз да участвам в такова по-голямо из Родопите тази година.
                                тел: 0885 301 724 - Радо | Toyota Hilux Surf 2,7i; 3RZ-FE

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 17:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X