Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
    Бе той верно е перфектен,ама само не разбрах защо е в другата тема ,а не в тази????
    Още не съм сигурен къде да публикувам такива разкази и много снимки. В ауди форума има специализирана тема за офроуд и всичко събираме там, но тук е доста обширно и трудно за ориентация, пък не посмях отделна тема да пусна.
    Мисля си и че тук ще потънат из многото страници, а в темата за Люлин планина януари месец може някой, който се интертесува от нея и ползва търсачката по-лесно да попадне на тях и да прецени какво е положението през този сезон.

    Раздвам се, че ви е харесало.
    Jeep Grand Cherokee 5.9 V8 - "Mountain Rambler" project
    0888/00-55-37

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Първоначално публикуван от verter Преглед на мнение
      Още не съм сигурен къде да публикувам такива разкази и много снимки. В ауди форума има специализирана тема за офроуд и всичко събираме там, но тук е доста обширно и трудно за ориентация, пък не посмях отделна тема да пусна.
      Мисля си и че тук ще потънат из многото страници, а в темата за Люлин планина януари месец може някой, който се интертесува от нея и ползва търсачката по-лесно да попадне на тях и да прецени какво е положението през този сезон.

      Раздвам се, че ви е харесало.
      Аз също мисля, че така е по-подредено - тук след 3 страници уговорки хубавият ти разказ ще потъне в небвение.
      А следващият път ако се чудиш дали да отваряш нова тема - отваряй смело - има модератори и ако трябва ще я преместят, но едва ли.
      Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Първоначално публикуван от maistora_1 Преглед на мнение
        За Тераното или Патрола говориш?

        И от снимките и мен ми хареса много УАЗ-а.


        Поздравления за разходката!

        УАЗ- а беше силен

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Първоначално публикуван от verter Преглед на мнение
          Колеги, моите снимки и впечатления съм публикувал тук:

          http://www.offroad-bulgaria.com/show...61#post1736961

          Приятно четене!

          страхотни снимки, аз имам около 3 гигабайта с много клипове, някой искаше как излиза L200, но се пробвам да ги кача

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
            Бе той верно е перфектен,ама само не разбрах защо е в другата тема ,а не в тази????
            Много добре си го е пуснал в темата, дето е за конкретната разходка. Добро си е разказчето и ще е жалко след месец-два да потъне сред десетките страници на тази тема тип "тюрлюгювеч".
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
              Много добре си го е пуснал в темата, дето е за конкретната разходка. Добро си е разказчето и ще е жалко след месец-два да потъне сред десетките страници на тази тема тип "тюрлюгювеч".
              Нали основната идея беше да се направят "разходки по региони" за да не се разводняват нещата и всичко да е на едно място.Щото в темата "Разходки около София" влизат разходките по планините около София /Плана,Лозенска,Люлин и частично Стара планина/ или ако не е така да направим раздели по планини.Или да си пускаме нови теми за всякя отделна разходка и да става тогава "тюрлюгювеч".

              Коментар


              • Re: От: Разходки около София

                Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                Нали основната идея беше да се направят "разходки по региони" за да не се разводняват нещата и всичко да е на едно място.Щото в темата "Разходки около София" влизат разходките по планините около София /Плана,Лозенска,Люлин и частично Стара планина/ или ако не е така да направим раздели по планини.Или да си пускаме нови теми за всякя отделна разходка и да става тогава "тюрлюгювеч".
                То не е ли по добре да има раздел разходки около София и там вече да са конкретните теми за разходките. По-добре по дати и място да са, а не една тема с 1000 страници. Така като се търси нещо ще е много по прегледно и лесно.
                Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
                http://www.facebook.com/JeepBG
                LZ1GGC

                Коментар


                • От: Re: От: Разходки около София

                  Първоначално публикуван от gogosi Преглед на мнение
                  То не е ли по добре да има раздел разходки около София и там вече да са конкретните теми за разходките. По-добре по дати и място да са, а не една тема с 1000 страници. Така като се търси нещо ще е много по прегледно и лесно.
                  +1 "ЗА"
                  The Flat Earth Society has members all around the globe.

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                    Нали основната идея беше да се направят "разходки по региони" за да не се разводняват нещата и всичко да е на едно място.Щото в темата "Разходки около София" влизат разходките по планините около София /Плана,Лозенска,Люлин и частично Стара планина/ или ако не е така да направим раздели по планини.Или да си пускаме нови теми за всякя отделна разходка и да става тогава "тюрлюгювеч".
                    Като искате да си правите тема тип "бар Наздраве" - със *стотин страници - правете си я. Лично за мен, такива теми са силно безполезни, защото интересната и полезна информация за един или друг район се губи и обезличава сред многото страници и за намирането й е необходимо прекалено много време.

                    "Разходка около София" е твърде общо понятие. Кеф ти Люлин, кеф ти Стара планина, кеф ти Лозен, кеф ти Плана, Рила, Верила или Витоша. Цели 7 планини, всяка със своите особености. Ако човек иска да потърси информация за някоя от тях, много по-лесно ще я намери в отделни теми за отделни разходки, отколкото в една мегатема.


                    П.П. Преди някоя година имаше само 2 раздела - един за софт, един за хард, ама имаше разходки. Сега има раздели, а в тях почти няма какво да се прочете. Материали като последния разказ на verter станаха рядкост ...
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Аз също съм за по-подредени теми - в разходки - пътеписите, а тук - буламача (уговорките и базиците).
                      Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                        Ако човек иска да потърси информация за някоя от тях, много по-лесно ще я намери в отделни теми за отделни разходки, отколкото в една мегатема.
                        Принципно съм съгласен,по-лесно ще е,но,но само вие модераторите можете да организирате подфорума така,щото преди време вие го нагласихте да изглежда по този начин уж за по-лесно и пак стана "манджа с грозде".

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                          Принципно съм съгласен,по-лесно ще е,но,но само вие модераторите можете да организирате подфорума така,щото преди време вие го нагласихте да изглежда по този начин уж за по-лесно и пак стана "манджа с грозде".
                          Какво да му организираме повече? Ей го раздел "Разходки около София". Какъв е проблемът да има в него отделни теми за отделните разходки? Въпрос на желание на този, който реши да пусне някаква информация.

                          Никой няма да ви спре и да пишете всичко в една тема. Ще е жалко само ако редките добри разкази потъват сред многото страници "чат".
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                            Ей го раздел "Разходки около София". Какъв е проблемът да има в него отделни теми за отделните разходки?
                            Аз че съм късоглед хубаво, ама такъв раздел нема
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                              Принципно съм съгласен,по-лесно ще е,но,но само вие модераторите можете да организирате подфорума така,щото преди време вие го нагласихте да изглежда по този начин уж за по-лесно и пак стана "манджа с грозде".
                              Здравей Илика не съм сигорен ама да кажа тогава требва да направиме клуб и тогава който иска да ни чете манжата .
                              Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                                Аз че съм късоглед хубаво, ама такъв раздел нема
                                Май много питаш АРЕ ЧЕСТИТО ПРЕСТЕДАТЕЛЮ и да черпиш
                                Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X