Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Алекс, на такава покана, според мен няма как да откажеш .
    Аз имам много сериозни ангажименти, но се надявам да направя невъзможното и да учавствам в разходката.
    Ще се радвам да се запознаем!
    0889 38 43 67 Милен

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Алекс,не се ослушвай,а идвай-после да няма-подло е ,а и да кажеш ,че не сме те поканили.

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
        Алекс,не се ослушвай,а идвай-после да няма-подло е ,а и да кажеш ,че не сме те поканили.
        Абе подлеци сте вие
        Сега пък ме каните
        Аз вече писах - няма как да дойда:
        Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
        ...
        П.П. От днес и гумите ми вече не са за разходки.
        Сложих нови цвички за сняг, лед и друга лизгавица. Подробностите тук. На пролет като сложа АТ-тата ще дойда - обещавам.
        Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
          .....На пролет като сложа АТ-тата ще дойда - обещавам.
          Алекс, тооо до напролет ше гъбяса фронтерката бре

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Мите,
            че то кой е казал, че ще я вдигам на трупчета
            Просто цяла зима ще я карам предимно на асфалт по дефилета и други планински (но асфалтирани) пътища. Не си струва да се мъча с АТ-та, МТ-та. Пък и както е казал селянина дето се къпел у рЯката, като го питали какво прави зимата:
            "Е колко да е зимата 3-4 месеца!"
            Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Ей Ора. Тази седмица съм отпуск. Понеже не знам къде е Тараторското има ли Някой трак, че да взема да отида до там? Па, ако има някой свободен Сряда или Четвъртък може и заедно. А?
              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Първоначално публикуван от Sariones Преглед на мнение
                Понеже не знам къде е Тараторското има ли Някой трак

                Тракове има по-назад в темата,поразгледай,ама ще е калничко,да знаеш.

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Първоначално публикуван от Sariones Преглед на мнение
                  Ей Ора. Тази седмица съм отпуск. Понеже не знам къде е Тараторското има ли Някой трак, че да взема да отида до там? Па, ако има някой свободен Сряда или Четвъртък може и заедно. А?
                  Аз съм много навит за Тараторското, маршрута е много хубав, но не го помня. С удоволствие ще се присъединя, стига да не съм на работа, така че звънни като решиш.

                  ..............ама ще е калничко,да знаеш.
                  Той е с хубави кални гуми, аз ще съм по проблемния. Ама Илийкаааа ти прекрасно знаеш пътя до там, що не ни заведеш, примерно в четвъртък и от теб валандерчето от нас пРъжолките, а

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                    ...............,ама ще е калничко,да знаеш.
                    Много па важно. Тъкмо ще си ползвам гумите по предназначение. А за после имам безплатен ваучер за една автомивка . Те да му мислят.
                    И между другото и аз си здобих Валандер, ама няма как да дойде Крум. Че го врънкам от известно време да ми сготви една манджа на някоя разходка де (разбрах, че готвел вкусно).
                    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Първоначално публикуван от Sariones Преглед на мнение
                      Много па важно. Тъкмо ще си ползвам гумите по предназначение. А за после имам безплатен ваучер за една автомивка . Те да му мислят.
                      И между другото и аз си здобих Валандер, ама няма как да дойде Крум. Че го врънкам от известно време да ми сготви една манджа на някоя разходка де (разбрах, че готвел вкусно).
                      Крум наблега на мръвката , Илийката е мастъра на валандерчето
                      Лудак

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Първоначално публикуван от Sariones Преглед на мнение
                        Много па важно. Тъкмо ще си ползвам гумите по предназначение.
                        Приеми го като приятелски съвет,а не заяждане.Пътя е леко кофти и има доста места на които да се заровиш-все пак ще го минаваш за първи път,просто не ходи сам,а поне с още една джипка за да няма после-олеле кво стана.Заповядай трака.кокаляне-тарат&#10.gdb,архива ти е готов файл за гармина.
                        Прикачени файлове
                        Последно редактирано от gimax; 19-12-11, 08:40.

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Със сигурност не го приемам, като заяждане. Благодаря за трака. По принцип имам предвид още една джипка, а ако има проблем ще ВИКАМ силно за помощ.
                          Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                          тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Здравейте колеги!
                            Аз винаги се включвам по - рано, но като си гледам ангажиментите..... ,така сте и вие.
                            Ако няма предложение за 7.01.2012, предлагам нещо по-софт.
                            Мойта Витара е стандартна, маршрута ще го предложа според прогнозата за времето, а скарата ще бъда задължително в програмата.( Предложението е да си ползваме джипките за забавление, а не да се правиме на мъже: кой по-голяма сметка ще плати в сервиза...)
                            0889 38 43 67 Милен

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Миии за 07,01 и аз се записвам, че напоследък доста пропуснах

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Първоначално публикуван от Тигъра Преглед на мнение
                                .....Предложението е да си ползваме джипките за забавление, а не да се правиме на мъже....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X