Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Re: От: Разходки около София

    Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
    Всъщност аз се опитах само да намекна нещо. Но явно много трябва да се обяснявам, за да ме разберат.
    Според мен тази тема точно е за организиране на разходки около София и трябва да работи на принципа:
    Организираш се тук в темата с колеги от форума
    Ходиш на разходка
    После се фукаш със снимки

    Иначе всеки ходи някъде. Някои после пускат снимки да се похвалят или да споделят - но в отделна тема - а не в тази за организиране на разходки около град Х - в случая София
    Ето 2 теми, които показват какво имам предвид:
    http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=133292
    http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=131402
    Далеч съм от мисълта да държа сметка на някого, защо не ме е поканил на своята разходка. Както вече казах, така или иначе нямаше да дойда.
    Пич - като си толкова отворен, организирай нещо ти самия. Но съдейки по смешния ти плач, не мисля че много хора биха се навили да тръгнат с теб. Тази порода, обикновено отпада на първите 300 метра след асфалта.
    Ако ти се кара - карай - никой не може да те спре. Но разходка специално за теб, едва ли някой ще организира.
    Чавдар е обяснил на достъпен език. Последната ми "масова" разходка (Чаво помни) никога няма да повторя. Формация от повече от 4 коли си е мъка.. Особено с пишман водачи...
    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

    Коментар


    • От: Разходки около София

      Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
      .........
      Благодарности на Илийката за съпорта и Хасистенцията!
      Първо честито за новата придобивка. Като видях сутринта, че на едно място си полегна возилото, викам си не може Илийката да не го е дръпнал лекинко.
      П.С.Ааа. И да обуеш милото с подходящи папучки.
      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

      Коментар


      • От: Разходки около София

        А така за разходките довечера към 20:00 тръгваме 2 джипки да се разходим леко (софт може би) над камбаните до към Железница . Тръгваме от паркинга на Арена Младост.
        Николай Георгиев 0+
        тел.0887357722

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Първоначално публикуван от Nikolai Georgiev (turbo d) Преглед на мнение
          А така за разходките довечера към 20:00 тръгваме 2 джипки да се разходим леко (софт може би) над камбаните до към Железница . Тръгваме от паркинга на Арена Младост.
          А така! ...Аз си продадох разходкаджийската джипка и сега ме провокирате да си съсипвам паркетника!
          ....Още от околовръсното ли мислите по черно да тръгнете или чак на Железница ще се излиза от пътя?
          ...Кой маршрут карате нагоре?...Има ли много клони за съсипване на колиците?
          Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

          Коментар


          • От: Разходки около София

            Първоначално публикуван от CrAzY_eMo Преглед на мнение
            А така! ...Аз си продадох разходкаджийската джипка и сега ме провокирате да си съсипвам паркетника!
            ....Още от околовръсното ли мислите по черно да тръгнете или чак на Железница ще се излиза от пътя?
            ...Кой маршрут карате нагоре?...Има ли много клони за съсипване на колиците?
            Няма клони, маршруте е лек , и аз съм с паркетника. Маршрута от камбаните по черно до към Желазница или докадето стигнем .
            Николай Георгиев 0+
            тел.0887357722

            Коментар


            • От: Разходки около София

              Илииката гледам чете и му текат лигите ама не довечера да си ходи на рожден ден ХИХИХИХИ....
              Николай Георгиев 0+
              тел.0887357722

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Първоначално публикуван от Nikolai Georgiev (turbo d) Преглед на мнение
                Няма клони, маршруте е лек , и аз съм с паркетника. Маршрута от камбаните по черно до към Желазница или докадето стигнем .
                То и на мен ми текат лигите,като го гледам времето какво стана!
                ...Знам го маршрута,та ако успея да се измъкна може да дойда с Вас!....Не се притеснявайте,знам ги пътеките и ако се окаже,че неиска да драпа с тия гуми,ще се върна без да ви ангажирам да се съобразявате с мен!
                Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Първоначално публикуван от CrAzY_eMo Преглед на мнение
                  То и на мен ми текат лигите,като го гледам времето какво стана!
                  ...Знам го маршрута,та ако успея да се измъкна може да дойда с Вас!....Не се притеснявайте,знам ги пътеките и ако се окаже,че неиска да драпа с тия гуми,ще се върна без да ви ангажирам да се съобразявате с мен!
                  Назад връщане няма само на пред шегувам се заповядай.
                  СПЕЦИАЛНА ПОКАНА ЗА Alexfield . После да не кажеш че не те каним .
                  Николай Георгиев 0+
                  тел.0887357722

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    Първоначално публикуван от Nikolai Georgiev (turbo d) Преглед на мнение
                    Назад връщане няма само на пред шегувам се заповядай.
                    Благодарско,ще гледам да се отскубна и да се позабавляваме!
                    ...Не съм от хората,които се отказват лесно,ама не съм я прежалил още тази,пък тестовете Й досега не са били сериозни,че все съм в ремонти и сега пак имам някакви емоции,но несмятам това да ме спре! ....Гумите са ми АТ на 40-50% ,а калта ще е сериозна та незнам,дали няма да Й се ядосам,от такава гледна точка казвам,че ако се еб@ва ,няма да Ви тормозя!
                    Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Първоначално публикуван от Nikolai Georgiev (turbo d) Преглед на мнение
                      Илииката гледам чете и му текат лигите ама не довечера да си ходи на рожден ден ХИХИХИХИ....
                      Той рождения ден е на тъщата,така че много много не се брои,ама ще имам готовност да ви вадя,щото Плана като се понамокри не е много софт .

                      П.С. А ако дойде Алекс,направо заебвам всичко и идвам веднага.

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                        Той рождения ден е на тъщата,така че много много не се брои,ама ще имам готовност да ви вадя,щото Плана като се понамокри не е много софт .
                        Достави ли гъбите?
                        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Първоначално публикуван от CrAzY_eMo Преглед на мнение
                          Благодарско,ще гледам да се отскубна и да се позабавляваме!
                          ...Не съм от хората,които се отказват лесно,ама не съм я прежалил още тази,пък тестовете Й досега не са били сериозни,че все съм в ремонти и сега пак имам някакви емоции,но несмятам това да ме спре! ....Гумите са ми АТ на 40-50% ,а калта ще е сериозна та незнам,дали няма да Й се ядосам,от такава гледна точка казвам,че ако се еб@ва ,няма да Ви тормозя!
                          И аз съм АТ значи ще е забавно.
                          Николай Георгиев 0+
                          тел.0887357722

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Първоначално публикуван от Nikolai Georgiev (turbo d) Преглед на мнение
                            И аз съм АТ значи ще е забавно.
                            ...е значи сме ние! ...Ще дойда почти на 80% (освен ако приятелката не каже "че не ми се ходи") ...
                            ..След малко ще ида да ровя из гаража,да си намеря коланите,че нямам нищо в тая джипка и довечера ще се смеем!
                            Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Първоначално публикуван от CrAzY_eMo Преглед на мнение
                              ...е значи сме ние! ...Ще дойда почти на 80% (освен ако приятелката не каже "че не ми се ходи") ...
                              ..След малко ще ида да ровя из гаража,да си намеря коланите,че нямам нищо в тая джипка и довечера ще се смеем!
                              Имам 2 колана и лопата , но не мисля да ги ползваме.
                              Николай Георгиев 0+
                              тел.0887357722

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                Първоначално публикуван от Nikolai Georgiev (turbo d) Преглед на мнение
                                Имам 2 колана и лопата , но не мисля да ги ползваме.
                                ..."вързано куче,Не хапе"! ....Аз да си ги имам,пък каквото сабя покаже! ....В тази планина с подготвен джип съм имал тегави моменти!Натиснете снимката за да я уголемите

Име:223538_10150194596479897_630594896_6686735_2261562_n.jpg
Прегледи:3
Размер:112.5 КБ
ID:5325681Натиснете снимката за да я уголемите

Име:228620_10150194596429897_630594896_6686734_7159242_n.jpg
Прегледи:4
Размер:113.7 КБ
ID:5325682Натиснете снимката за да я уголемите

Име:229044_10150194596359897_630594896_6686733_6390999_n.jpg
Прегледи:2
Размер:118.0 КБ
ID:5325683Натиснете снимката за да я уголемите

Име:231148_10150194596239897_630594896_6686730_1489217_n.jpg
Прегледи:2
Размер:69.2 КБ
ID:5325684
                                Изчезвам по задачки! ...Довечера ще се видим!
                                Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X