Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки около София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки около София

    Първоначално публикуван от zipmotors Преглед на мнение
    [ATTACH=CONFIG]377179[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]377187[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]377186[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]377185[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]377184[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]377183[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]377182[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]377181[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]377180[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]377188[/ATTACH]
    Кога тва бе
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • От: Разходки около София

      здравейте момчета аз съм от скоро в този сайт и мисля в неделя да дойда с вас пък и да се запознаем,може и един приятел с чероки да взема ако иска.

      Коментар


      • От: Разходки около София

        Когато не искаше да идваш с нас
        Седем милиона души имат щастието да живеят в България, а останалите хора по света, нямат това щастие, но пък имат всичко останало..
        LZ1BGM Тел.0887482136

        Коментар


        • От: Разходки около София

          Първоначално публикуван от zipmotors Преглед на мнение
          Когато не искаше да идваш с нас
          Е не съм искал глупости, ама "компа" беше на ремонт, че японеца го е сложил къде не трябва и като се мокри стаа кофти
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • От: Разходки около София

            И аз вече съм сигурен, че идвам. Фронтерата излезе и от втория бокс и се движи нормално... засега
            Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

            Коментар


            • От: Разходки около София

              И аз ще присъствам, тъкмо ще се запознаеме.

              Коментар


              • От: Разходки около София

                Утре ще се кара ли,или ще се яде?? Щото аз с яденето съм напред с матряла,ама........! Явно ще се плющи мръвка! Вземете си столчета и маси,защото върху тревата е влажно!А на беседката е сянка,та няма да е много комфортно за жените.
                088пет722пет99
                http://www.hydropompi.com/

                Коментар


                • От: Разходки около София

                  Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                  А на беседката е сянка,та няма да е много комфортно за жените.
                  Ще седнем на една полянка под беседката-на обичайното място за пикник/преяждане,хем и децата да има къде да полудуват .

                  Коментар


                  • От: Разходки около София

                    100% на слънце де .Карането ще е 12.8 километра така че който го брои за каране и така може да му вика .Ама нали знаете че има и моменти когато 3 километра се взимат за 7-8 часа .
                    В 10:00 се събираме ама като гледам много джипки ще сме та сигурно към 12:00 ще сме горе.
                    Днес няма да ям утре да мога да се наплюща кат хората
                    Лудак

                    Коментар


                    • От: Разходки около София

                      Първоначално публикуван от demo_1 Преглед на мнение
                      сме та сигурно към 12:00 ще сме горе.
                      Днес няма да ям утре да мога да се наплюща кат хората
                      Аз ще съм горе към 11.30 и ще ви чакам-ще пообработя малко дупката/една водоноска 3 кубика/ и ще гледам сеир/ тва за касата остава-от първи опит/,а земи си хапни нещо,щото ще сме много народ и не знам какво ще остане за плющене .

                      Коментар


                      • От: Разходки около София

                        Аиде че съм гладен....
                        Николай Георгиев 0+
                        тел.0887357722

                        Коментар


                        • От: Разходки около София

                          Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                          Аз ще съм горе към 11.30 и ще ви чакам-ще пообработя малко дупката/една водоноска 3 кубика/ и ще гледам сеир/ тва за касата остава-от първи опит/,а земи си хапни нещо,щото ще сме много народ и не знам какво ще остане за плющене .
                          Олллл щом е така аз ще водя групата и газ към мръвката
                          Лудак

                          Коментар


                          • От: Разходки около София

                            Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
                            Утре ще се кара ли,или ще се яде?? Щото аз с яденето съм напред с матряла,ама........
                            ..........няма ли да идваш утре?

                            Коментар


                            • От: Разходки около София

                              Аз ще нося едно мини BBQ, но горелката ми сдаде багажа, та някой ако има горелка да донесе, че бързо да се разпали ...
                              Honda Africa Twin RD07 '95

                              Коментар


                              • От: Разходки около София

                                И мен ме имайте в предвид :Д

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X