Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки край Сливен

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: До: Разходка край Сливен

    Преди малко се прибрахме-задачата с покоряването на вр.Чумерна е изпълнена успешно.За 11 часа изминахме 96км. по тежки черни пътища.Разходката определено клонеше към "хард".Пускам част от фотото и си лягам,че направо съм като пребит...общ пробег за деня от Ямбол-210км.
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от Янко Желязков; 31-05-10, 00:14.

    Коментар


    • #77
      От: До: Разходка край Сливен

      Пусни и един трак, да видим от къде сте минавали, че май от Шивачево мислим да тръгнем към в. Чумерна с мотори и атв.
      Biagini Passo Powered By VW Syncro

      Коментар


      • #78
        От: До: Разходка край Сливен

        Първоначално публикуван от bat_vanko Преглед на мнение
        Пусни и един трак, да видим от къде сте минавали, че май от Шивачево мислим да тръгнем към в. Чумерна с мотори и атв.
        Колега,нас ни води местен човек от Жълт бряг и трак поне аз нямам.Ако някой от колегите разполага с такъв да го пуска.Ние тръгнахме от с.Гавраилово и ни излезе 45км. по черно в едната посока.
        Последно редактирано от Янко Желязков; 31-05-10, 00:38.

        Коментар


        • #79
          От: Разходка край Сливен

          Браво момци ! добре сте се справили,съжалявам че пропуснах.
          ТЛК-120 Николай Колев
          0898521295

          Коментар


          • #80
            От: Разходка край Сливен

            Стана хубава разходка,имаше доста интересни моменти,особено когато минавахме по тясната туристическа пътека.Често пъти минавахме между дърветата на "една боя разстояние" съпроводено със стръмен баир.Колегите с черния Jeep направиха доста снимки и видео,ще гледам да ги пратим ,че не пишат във форума!
            Относно трака,не сме го записвали,че не съм и в час със траковете,но маршрута го има в Гармина/ендураджийски път Бяла Паланка-Чумерна!
            0887/400121 Антон Донев

            Коментар


            • #81
              От: Разходка край Сливен

              Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
              Относно трака,не сме го записвали,че не съм и в час със траковете,но маршрута го има в Гармина/ендураджийски път Бяла Паланка-Чумерна!
              Помислих че тръгвате по черно още от Гавраилово. А от Бяла Паланка го знам в събота даже карахме малко там.
              Хубава разходка сте направили.
              Снега някъде покрай пистата ли е?
              Biagini Passo Powered By VW Syncro

              Коментар


              • #82
                От: Разходка край Сливен

                Първоначално публикуван от bat_vanko Преглед на мнение
                Помислих че тръгвате по черно още от Гавраилово. А от Бяла Паланка го знам в събота даже карахме малко там.
                Хубава разходка сте направили.
                Снега някъде покрай пистата ли е?
                Колега снимката със снега не е от вчера-пуснал съм я погрешка.Относно черен път от Гавраилово до Б.Паланка-Да има такъв и ние минахме точно по него,стигнахме до Б.Паланка и оттам продължихме за Чумерна.

                Коментар


                • #83
                  От: Разходка край Сливен

                  Браво за хубавата разходка.Антоне кефиш къси гащи с ботуши
                  не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                  Коментар


                  • #84
                    От: Разходка край Сливен

                    Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
                    Браво за хубавата разходка.Антоне кефиш къси гащи с ботуши
                    Винаги има награда за атракция , този път е ред на Антон. А...... наградата е ПЕТ ДНИ ДОМАШНО МИСЛЕНЕ до събора на ПАДЖЕРО.
                    ТЛК-120 Николай Колев
                    0898521295

                    Коментар


                    • #85
                      От: Разходка край Сливен

                      Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
                      Браво за хубавата разходка.Антоне кефиш къси гащи с ботуши
                      Ами долу беше горещо и тръгнах по джапанки обаче после в калта всички ми завиждаха/а бе къде са тия емотикони?/
                      0887/400121 Антон Донев

                      Коментар


                      • #86
                        От: Разходка край Сливен

                        Първоначално публикуван от bat_vanko Преглед на мнение
                        Помислих че тръгвате по черно още от Гавраилово. А от Бяла Паланка го знам в събота даже карахме малко там.
                        Хубава разходка сте направили.
                        Снега някъде покрай пистата ли е?
                        От Гавраилово до "Перките" пътя го знам почти наизуст,говоря естествено за черния.Обаче ,от "Перките" до Жълт Бряг има цяла мрежа от пътища,само дето светофари няма и на връщане малко се позагубихме,че водача ни си остана в Жълт Бряг...но след консултации по телефона се оправихме!
                        Пропуснах да похваля Янко ,че само той си носеше инструменти,какъвто и ремонт да се наложи ,беше насреща,даже на другата Нива и се загуби една гайка със ситна резба,Янко веднага извади чисто нова,явно си носи части за една кола в багажника/най-подготвения откъм оборудване/
                        Голямо шоу стана с моторджиите с правените "Ижета" карахме заедно през целия път и си помагахме взаимно,а после почерпаха на тяхната вила...
                        0887/400121 Антон Донев

                        Коментар


                        • #87
                          От: Разходка край Сливен

                          Завиждам ви благородно.
                          Надявам се следващия път да съм част от вас.
                          Само не видях барбекюто, но карай.
                          Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                          Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                          Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                          Коментар


                          • #88
                            От: Разходка край Сливен

                            Без барбекю не става,но явно ще го покажат по късно,както казва Вальо :за сега толкова по късно пак:за да не ви омръзне.
                            ТЛК-120 Николай Колев
                            0898521295

                            Коментар


                            • #89
                              От: Разходка край Сливен

                              Първоначално публикуван от krasio46 Преглед на мнение
                              Без барбекю не става,но явно ще го покажат по късно,както казва Вальо :за сега толкова по късно пак:за да не ви омръзне.
                              Ники,барбекю нямаше-просто ни очакваха много километри в Балкана и като цяло бързахме да превземем върха.Хапнахме късно следобед в хижата.Искам само да допълня,че местата по които минахме ми харесаха много...-просто обожавам да карам в истински Балкан.Усещането на чистия въздух и великолепната Природа е прекрасно изживяване.А и дългите и стръмни кози пътеки са си направо "класика в жанра",наречен Любителски оф-роуд.Днес долях на Нивата 300гр. антифриз и тя е готова за нови изживявания.Е май ще трябва да слагам "калните гуми",че с тези горката е направо за съжаление-/с тия под нея има едва 25см./-крайно малко за горските коловози.П.П.Много съм доволен,че заедно с Антон сбъднахме една идея,родена още при самото ни запознаване-покоряване по горски пътеки на вр.ЧУМЕРНА-1536м.н.в.Удоволствието е наистина голямо,когато катериш километри директно по склона на първа бавна и виждаш само бурните облаци,провесили се над Балкана.
                              Прикачени файлове
                              Последно редактирано от Янко Желязков; 01-06-10, 22:04.

                              Коментар


                              • #90
                                От: Разходка край Сливен

                                Тони реши ли кога ще тръгваш за Ичера?
                                ТЛК-120 Николай Колев
                                0898521295

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X