Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки край Сливен

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки край Сливен

    Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
    Да ,и аз такава информация имам,оказало се ,че колегите му не са се уточнили откъде трябва да го вземат и той ги чакал.
    Вчера тръгнах за Даулите/скиорската писта,за тези ,които не знаят/ ,но късно по -обяд.Горе вече ме чакаха приятели с ббкюЕстествено тръгнах по прекия път ,който не се поддържа,докато взех да настигам закъсали и отбили коли.Накрая и ние закъсахме и копах с лопатата/отдавна не го бях правил/ ,ама сам джип така .Помогнаха и колегите ,които бях извадил и естествено с мръсна газ минах и продължих нататък,обаче не предвидих фактора ,че съм с две жени и сина ми в колата,имаше възклицания на ужас ,а трябваше да се дава яко газ и се отказах.Нямаше смисъл да се връщаме до Сливен и да минаваме по карандилския път и се отбихме на един склон за пързаляне и огънче.Няколко джипа заминаха нагоре и ме доядя ,че са минали ,пък аз се върнах.Обаче след няколко часа след като си тръгнахме ни застигнаха и обясниха ,че дотогава са се вадили и се успокоих Така ,че ако отива някой нагоре ,да има предвид!
    Голям оптимист си бил Трябвало да питаш някой който е горе, да ти обясни на Българка какво е, въобще няма и помен от път за селището. А до къде стигна ти, и другите?
    Biagini Passo Powered By VW Syncro

    Коментар


    • От: Разходки край Сливен

      Ами не мога да обясня точно,но преди Кутелка.
      Другите едва ли са стигнали по далеч от мен ,защото бяха заводски джипки ,пък Тойтата беше 120 -ска ,представи си Белов докъде е стигнала/нашият бивак го направихме доста по-надолу от преспите/.
      Видях и Наско /тахографите /с Нисана с бая големи гуми да се връща ,но не можах да разбера докъде е стигнал!
      0887/400121 Антон Донев

      Коментар


      • От: Разходки край Сливен

        Общо взето всички стигнахме до под кривата круша... И аз в късния следобед тръгнах на майтап сам да видя как е положението нагоре само с един колан и лопата в багажника, които пък се оказаха решаващи. Проблемното място наистина е на около километър преди вр.Българка, където при всеки по голям сняг стават големи преспи и навявания. На 200 м от мястото, където Антон правеше цър-пър , имаше 2 закъсали коли които набързо извадих и продължих нагоре. След още 2 завоя започна големия екшън с няколко закъсали джипа. Главният проблем се оказа едно ямболско Паджеро дълга база с малки и пистови гуми, което се беше окопало здраво. В крайна сметка и аз се окопах, мъчейки се да го изтегля назад, но малко фитнес с лопатата се оправи положението. През това време колегите с Тойотата, за която спомена Антон и още едно сливенско Паджеро стигнаха до нас, те се окопали малко по-нагоре и решили да се връщат наобратно. Отне ни около час докато успеем да извадим ямболското Паджеро и след това всички единодушно решиха кръгом към Сливен, защото почваше да притъмнява вече. Та така получи се една хубава "тапа" от джипове по пътя и май никой не е успял да се качи до Даулите.

        Коментар


        • От: Разходки край Сливен

          Ейй ,ти ли беше с бялата Нива ,що не се обади?
          0887/400121 Антон Донев

          Коментар


          • От: Разходки край Сливен

            Да, аз бях познах твоята Витара, но беше към 3 часа и я бях понастъпил повече, понеже имах план да стигна Даулите и след това да проверя колко е снега по пътя Даулите-Стара река, но още на завоя където ти беше отбил вадих една Астра, след това нагоре беше още по-голям цирк и т.н... Трудно ги различавам твоите Витари, свикнал съм да те виждам с дългата и тази малката съм я виждал само 1-2 пъти и то главно по снимки във форума. Поздрави!

            Коментар


            • От: Разходки край Сливен

              Първоначално публикуван от Kara Kolio Преглед на мнение
              Да, аз бях познах твоята Витара, но беше към 3 часа и я бях понастъпил повече, понеже имах план да стигна Даулите и след това да проверя колко е снега по пътя Даулите-Стара река, но още на завоя където ти беше отбил вадих една Астра, след това нагоре беше още по-голям цирк и т.н... Трудно ги различавам твоите Витари, свикнал съм да те виждам с дългата и тази малката съм я виждал само 1-2 пъти и то главно по снимки във форума. Поздрави!
              Найдене,що не се обаждаш на бати си Антон бе?
              За наказание таз седмица идваме в Балкана да мъчим пътя и те пускаме първа кола да разбиваш преспите.
              П.П.Шегувам се,да не се обидиш сега?!

              Коментар


              • От: Разходки край Сливен

                Ех че си остроумен, Янко! И шегите ти винаги се получават и са смешни като виц на Къци Вапцаров...Преспите отдавана са разбити, но снега е твърд и коловозите идват височки за повечето стандартни джипки, пък и ентусиасти с леки коли бол. Тази седмица прогнозите са за рекордно затопляне, тъй че не се надявай много много на Балкана, а най-добре си карай по Бакаджика и без това ти е любима дестинация.

                Коментар


                • От: Разходки край Сливен

                  Завърнахме се от Балкана над с.Гавраилово.
                  Може би първата,поне с леко хард елементи разходка за тази година!
                  Какво да кажа-гостоприемни домакини,чудесно време,кал,коловози,в късния следобед и преодоляване на фронтален наклон,който беше сериозно изпитание за всички всъдеходи.
                  Който има снимки сега е момента да ги качва.
                  П.П.Антоне,специално да похваляш Ямболските всъдеходи тук в темата-иначе другия път никакво идване-/шегувам се,разбира се/.
                  Специално за теб с бат Аню давахме всичката газ на Нивите-извинявай още веднъж за крака,но какво да се прави-голяма мощност и едвам я удържах нагоре по склона.
                  До нови срещи приятели.

                  Коментар


                  • От: Разходки край Сливен

                    Ямболските всъдеходи много вървят,нямат спиранеМоята хубавица пак даде фира,ама поне не е по моста или окачването.Пукнат радиатор ми провали разходката ,иначе щях да ви покажа туй-онуй.
                    Май ще го местя преждевременно отзад,нищо нали трябва да се тества в бойни условия!И аз чакам да пуснете някоя снимка!
                    0887/400121 Антон Донев

                    Коментар


                    • От: Разходки край Сливен

                      Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                      иначе щях да ви покажа туй-онуй.

                      Ами другия път, ние сме търпеливи.
                      ТЛК-120 Николай Колев
                      0898521295

                      Коментар


                      • От: Разходки край Сливен

                        Антоне,важното е че предното предаване държи-ма как няма,от УАЗ-ка е.
                        За радиатора-може и без него,двигатели от Прага и Татра под път и над път.
                        П.П.Тези работи в кръга на шегата,разбира се.
                        Машината е добра,няма как всичко да стане от първия път,особено като става дума за доработки по дадена кола.
                        Смятам,че с времето дребните дефекти ще се изчистят.
                        За снимките-аз все още нямам фото,тъй че който има нека качва.

                        Коментар


                        • От: Разходки край Сливен

                          Малко снимки със закъснение
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • От: Разходки край Сливен

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PC260071.jpg
Прегледи:1
Размер:223.2 КБ
ID:5445837Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PC260072.jpg
Прегледи:1
Размер:190.3 КБ
ID:5445838Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PC260073.jpg
Прегледи:1
Размер:204.7 КБ
ID:5445839Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PC260076.jpg
Прегледи:1
Размер:279.6 КБ
ID:5445840Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PC260077.jpg
Прегледи:1
Размер:322.0 КБ
ID:5445842Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PC260078.jpg
Прегледи:1
Размер:284.3 КБ
ID:5445843Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PC260082.jpg
Прегледи:1
Размер:304.7 КБ
ID:5445844Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PC260084.jpg
Прегледи:1
Размер:197.1 КБ
ID:5445845Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PC260085.jpg
Прегледи:1
Размер:140.4 КБ
ID:5445846Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PC260086.jpg
Прегледи:1
Размер:232.7 КБ
ID:5445847Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PC270090.jpg
Прегледи:1
Размер:212.2 КБ
ID:5445848Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PC270091.jpg
Прегледи:1
Размер:245.0 КБ
ID:5445849
                            малкия844 е наблегнал повече на снимките от софрата,ето и няколко от лепкавите Гавраиловски калища

                            Коментар


                            • От: Разходки край Сливен

                              Малко видео от апарата на Евгени
                              http://youtu.be/EERoGEE9VoE
                              http://youtu.be/QZCWY0HTQC0
                              http://youtu.be/q_4kLAnbwKw
                              http://youtu.be/KK9Bo1-ggtg
                              http://youtu.be/m-VQKpI5sXI
                              http://youtu.be/F8RsQCTzU2s
                              http://youtu.be/Njd6HRXrlCw
                              http://youtu.be/y1L85y6kcTM
                              0887/400121 Антон Донев

                              Коментар


                              • От: Разходки край Сливен

                                И тук да си кажа..Вижте това, как ви се струва? http://www.offroad-bulgaria.com/show...44#post2075644

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X