Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки край Сливен

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки край Сливен

    Да освежим малко темата с пресни снимки от изминалите почивни дни. В петък пътувахме по работа до Свищов и естествено щракнах няколко кадъра на "голямата река":







    След това в събота и неделя по традиция през това лято потърсихме прохладата на Балкана и по конкретно поречието на красивата Раковска река, където бягството от сивото ежедневие и шума на града са гарантирани:





















    Коментар


    • От: Разходки край Сливен

      За една разходчица няма ли мераклии?
      0887/400121 Антон Донев

      Коментар


      • От: Разходки край Сливен

        Има,но ако може да я направим следващата седмица-/11 или 12 Август/,че за тази съм с други планове.
        Съгласен съм и за двата дни,т.е. преход в Балкана с преспиване вечерта на палатки.
        Последно редактирано от Янко Желязков; 03-08-12, 10:30.

        Коментар


        • От: Разходки край Сливен

          Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
          Има,но ако може да я направим следващата седмица-/11 или 12 Август/,че за тази съм с други планове.
          Съгласен съм и за двата дни,т.е. преход в Балкана с преспиване вечерта на палатки.
          И умната 11 и 12 август се открива лова. Да не ви отстрелят вместо пъдпъдъци.
          Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
          Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

          Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

          Коментар


          • От: Разходки край Сливен

            Някой желаещ за Златна Панега?
            Ако не -разходка,тия дни май ще вали,ама и да не вали пак ще ви намерим кал!
            0887/400121 Антон Донев

            Коментар


            • От: Разходки край Сливен

              Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
              Някой желаещ за Златна Панега?
              Ако не -разходка,тия дни май ще вали,ама и да не вали пак ще ви намерим кал!
              Аз ще пътувам за Златна Панега, тръгвам от Ямбол към 6ч. Ще бъда в събота на състезанието а в неделя в Габрово /разходка/.
              ТЛК-120 Николай Колев
              0898521295

              Коментар


              • От: Разходки край Сливен

                Слаба активност ей!!! Утре мислим да се разходим до Агликина поляна.
                0887/400121 Антон Донев

                Коментар


                • От: Разходки край Сливен

                  Антоне,чакаме дъжда и снега!!!
                  Иначе почти всяка седмица съм на някъде-/миналата направих опит да карам Котел-Вратник,но малко се поизгубих/,та тъй.
                  За утре маршрута Ви е супер,още повече,че се минава в близост до страхотно блато-/мястото е някъде 2-3км. преди стръмното изкачване,пада се вляво/.
                  Утре в колко часа ще тръгвате?
                  Аз звъня сега на навигатора,ама нещо не си вдига телефона.
                  Ако се организираме ще ти звънна един телефон.

                  Коментар


                  • От: Разходки край Сливен

                    Здравейте,някой има ли информация от къде ще преминава офроуд съзтезанието Breslau balkan 2012 и ако е възможно и някой има инфо за карти и от къде ще преминава трасето.

                    Коментар


                    • От: Разходки край Сливен

                      Все още нямаме точна информация.
                      0887/400121 Антон Донев

                      Коментар


                      • От: Разходки край Сливен

                        По непотвърдени данни ще се движи по коритото на река Луда Камчия.
                        Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                        Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                        Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                        Коментар


                        • От: Разходки край Сливен

                          На 23.9.2012 в 8.00 тръгвам с пълна Витарка към Медвен.Там от Синия вир нагоре по реката но пеш.Ако срещна орга тима на състезанието и ми кажат нещо за трасето ще се постарая да позяпам.Иначе имам намерение надвечер да отида до финала и след това до бивака в Сливен.
                          Нека силата да бъде с нас!
                          Suzuki Grand Vitara
                          +34 642 91 4154

                          Коментар


                          • От: Разходки край Сливен

                            И ние ще сме там,ще се чуем!
                            0887/400121 Антон Донев

                            Коментар


                            • От: Разходки край Сливен

                              Добро утро!След малко тръгвам към Медвен.Там ще си направя една разходка през м.Царевец,,Черните извори,пешерите Маарата и малката Маара,Транливия връх/на билната пътека Ком Емине/,след това слизам на юг към Садово.Предполагам,че през този район ще минат и състезателите
                              Нека силата да бъде с нас!
                              Suzuki Grand Vitara
                              +34 642 91 4154

                              Коментар


                              • От: Разходки край Сливен

                                Сутрината с тръгването от Ямбол идеята ни беше да караме по пътя Котел-Жеравна,който в голямата си част върви по билото на Ст.Планина.
                                В последствие,обаче предвид горния пост на колегата Радостин Раднев,наближавайки с.Градец реших да му звънна.
                                И така,плановете се промениха и се отправихме в посока с.Медвен в района на което беше предвиден и заключителния за деня етап на Рали "Бреслау-Балкан".
                                Въпреки прохладното и сенчесто място на което се бяхме разположили,чакането на първата състезателна машина се оказа непосилна за нас задача.Проблемът-не ни сдържаше на едно място и набързо си намерихме доволно разкаляно място.
                                Поздравявам колегата Радостин Раднев,който с напълно шосейни гуми се впусна в борба с яката кал и влезе на сравнително дълбоко място.
                                След малко ще кача и това,което успя да заснеме моят фотограф...-/предварителни извинения за това,че снимките са разбъркани/
                                Прикачени файлове
                                Последно редактирано от Янко Желязков; 23-09-12, 19:45.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X