Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходки край Сливен

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходки край Сливен

    Да не забравите утре "четвъртък"19.00 на сити.
    Бончо Бонев
    0887530661
    0878184630

    Коментар


    • От: Разходки край Сливен

      Първоначално публикуван от batboiko Преглед на мнение
      Да не забравите утре "четвъртък"19.00 на сити.
      За офроуд събора ли е сбирката?
      Biagini Passo Powered By VW Syncro

      Коментар


      • От: Разходки край Сливен

        Първоначално публикуван от bat_vanko Преглед на мнение
        За офроуд събора ли е сбирката?
        Да
        Бончо Бонев
        0887530661
        0878184630

        Коментар


        • От: Разходки край Сливен

          -Вчера направихме лека разходка с двете Ниви в Сливенския Балкан.Началната идея беше за съвсем друг маршрут,но тъй като се поотпуснахме на масата и времето напредна избрахме по къс преход.Снимките са по пътя Даулите-Раково.Очаквам Найден да пусне по-подробни,че моите са само 5-6...-/признавам,че все още нямам голям опит в оф-роуд фотографията/.
          Прикачени файлове

          Коментар


          • От: Разходки край Сливен

            Да пусна и аз няколко снимки тогава щом настоява колежката Димова:





















            Коментар


            • От: Разходки край Сливен

              Утре между 8.30 и 9.00ч. тръгвам за Приморско, ако има желаещи да пътуваме заедно нека звънне да се уговорим.
              Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
              Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

              Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

              Коментар


              • От: Разходки край Сливен

                Днес решихме да направим разходка из Източна Стара Планина и по-точно в района на перките над Бяла.Следобед се спуснахме в посока Жълт бряг.Оттам по шосеен път минахме през селата Бяла Паланка,Градско,Бяла и стигнахме до Даулите,където атакувахме нов-/поне за нас/ горски път,който на места се оказа с доста сериозни предизвикателства.Денят не ни стигна и настъпи нощта,но въпреки това успяхме някакси да се оправим.Към 23ч. вечерта бяхме вече в Ямбол.
                Общ пробег за деня 170км. от които 45км. по горски пътища.Ето и част от фотото...





























                Коментар


                • От: Разходки край Сливен

                  Да се видим утре на по бира,знаете къде!
                  0887/400121 Антон Донев

                  Коментар


                  • От: Разходки край Сливен

                    Имаме оферта за една лека разходка с курбан на вилата на Евгени в Гавраиловския балкан!
                    Трябва да определим в кой ден от почивните по празниците ще я направим.
                    Всички желаещи са поканени!
                    0887/400121 Антон Донев

                    Коментар


                    • От: Разходки край Сливен

                      Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                      Имаме оферта за една лека разходка с курбан на вилата на Евгени в Гавраиловския балкан!
                      Трябва да определим в кой ден от почивните по празниците ще я направим.
                      Всички желаещи са поканени!
                      Какво мислите за неделя?
                      Бончо Бонев
                      0887530661
                      0878184630

                      Коментар


                      • От: Разходки край Сливен

                        Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                        Имаме оферта за една лека разходка с курбан на вилата на Евгени в Гавраиловския балкан!
                        Трябва да определим в кой ден от почивните по празниците ще я направим.
                        Всички желаещи са поканени!
                        Добра оферта!
                        За сега съм свободен Събота и Неделя.Ако разходката няма да е прекалено хард имам желание да се включа.

                        Коментар


                        • От: Разходки край Сливен

                          За петък или неделя и аз мога да се включа, събота не мога.
                          не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                          Коментар


                          • От: Разходки край Сливен

                            Повечето от хората са заети в събота,така ,че остава за неделя.
                            Ще се наблегне повече на масата,разходката ще се мисли на място,най-вероятно ще е кратка.Добре ще е всеки да си донесе допълнително за хапване и пийване,защото се очертава да сме много хора и не се знае курбана до къде ще стигне.Имаме и един стек бира от състезанието останал.Поканени са и жените!
                            Предлагам срещата да е в 10 ч на моята база!
                            0887/400121 Антон Донев

                            Коментар


                            • От: Разходки край Сливен

                              Ямболската група къде и в колко часа да се чакаме?Предполагам,че бензиностанция "Петрол"-/на изхода за Сливен/ ще е удачно място.

                              Коментар


                              • От: Разходки край Сливен

                                Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
                                Ямболската група къде и в колко часа да се чакаме?Предполагам,че бензиностанция "Петрол"-/на изхода за Сливен/ ще е удачно място.
                                Аз предлагам в 9 да можем да пристигнем навреме.
                                не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X